Bal,tarçın,çörekotu karışımı hakkında bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız 🙏🏼

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Merhaba kızlar
Bal,tarçın ve çörekotunu nasıl kullanmalıyım kızlar,polikistik over da var bende. Çörekotunu sade yemeye çalışıyorum ama böyle karışım şekilde daha mı işe yarar
Nasıl,ne zaman tüketmeliyim ve böyle hamile kalan var mı

Canım beni biliyorsundur herhalde yumurtlama görmüştüm pkosum bende ve bu ay içinde aklıma geldikçe yedim bal ezilmiş çörekotu ve tarçın 3lüsünü işe yaradığını düşünüyorum şifası Allah'tan

İsim olarak biliyorum ama herkesin konusu birbirine karışıyor ne konuda işe yaradığını anladın

İsim olarak biliyorum ama herkesin konusu birbirine karışıyor ne konuda işe yaradığını anladın
Yumurtlamam oldu ovülasyon da pozitif gördüm dün yorum atmıştın ya konuma bir de sadece onunla kalmadım sağlıklı beslendim brokoli karnabahar salata şeklinde beslendim hep kuru incir yedim ceviz hepsini yaptım

Yumurtlamam oldu ovülasyon da pozitif gördüm dün yorum atmıştın ya konuma bir de sadece onunla kalmadım sağlıklı beslendim brokoli karnabahar salata şeklinde beslendim hep kuru incir yedim ceviz hepsini yaptım
Evet onları hep yapmaya gayret ediyorım ama bu karışımı ve ayrıca çörek otunu denemek istiyorum. Bakalım ovülasyon testim nasıl devam edecek

Evet onları hep yapmaya gayret ediyorım ama bu karışımı ve ayrıca çörek otunu denemek istiyorum. Bakalım ovülasyon testim nasıl devam edecek
İnşallah hayırlı sonuçlar alırsın canım testi yapmayı bırakma bu arada ben sanada sorayım ovilaayon testi yaptım sabah ilk idrarla en alttan 3. Olan altındakini su içip yapmıstım ondan mı rengi böyle oldu bilmiyorum en alttakini şimdi yaptım velhasıl kelam çatlama olmuş gibi mi canım sağlık ocağında da kan vermiştim sanırım yumurtlama dönemim şuan

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-22-16-05-12-07_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 94
Yukarıdan sayarak 3. Sıradaki pik olmuş
Sonra çatlamış sanırım ama daha da silik olması lazımdı
Her markada değişiyor aslında.
Şunu sorayım ilk beliren çizgi hangisi
Yani C çizgisi kontrol olan sağdaki mi soldaki mi

Beyaz taraftaki çizgi ilk beliren sonra kontrol çizgisi beliriyor beyaz taraf t çizgisi oluyor bunda

Beyaz taraftaki çizgi ilk beliren sonra kontrol çizgisi beliriyor beyaz taraf t çizgisi oluyor bunda
Tamam anladım şimdi
Çok güzel pik olmuş 3 ve 4te
Sanırım çatladı ama dediğim gibi benim test daha silik olmuştu.
Yarın yine yap bakalım ne çıkacak.
Ama sıvı almayı bırak ve gündüz 3ve 4 arası yap öyle tavsiye ediyorlar

Tamam inşallah şu sonuç bi çıksa belirsizlik insanı çok yoruyor değerlendiriyoruz zaten ama inşallah bu tutar 2 yıldır hiç yumurtlama görmemiştim de

Tamam inşallah şu sonuç bi çıksa belirsizlik insanı çok yoruyor değerlendiriyoruz zaten ama inşallah bu tutar 2 yıldır hiç yumurtlama görmemiştim de
Olur Allahın izniyle
Allah yeter ki olmasını istesin Güzel şeyler düşünelim güzel şeyler umut edelim Yarın bana ovülasyon sonucunuzu bildirin ister buradan ister özelden. İnşaAllah herşey gönlünüzce olur

Tamam inşallah sabah yaparım Allah izin verirse tekrardan

Bende az önce hazırladım bu karışımı kullanmaya başlayacağım nasipse.Yalnız google da araştırırken erkekler için keçiboynuzu küründende destek alınması gerek yazıyordu.Acaba bende hayıt çayıyla desteklesem bi sıkıntı olurmu?Kullanan arkadaşlar ne şekilde kullanıyorsunuz?

Hiçbirini kullanmadım hiçbir bilgim yok

Sabah aç karnına bu karışımdan 1 tatlı kaşığı alıyorum .yine aç karnına hayıt otu demliyorum yarım saat 1 saat sonra onu içiyorum birde testere dişli aslan pençesi demliyorum öğleden sonra yarım avokado yiyorum ceviz tüketiyorum bakalım inşallah işe yarar bende çok araştırdım ne nasıl kullanılır falan diye incirde az az yiyorum Allah herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

Şifa olsun inşaAllah incir evet günde 1 taneden fazla yemeyin prolaktin yükseltir. Çok da abanmayın böyle bitkisel şeylere,herşeyin fazlası zarar Güzel haberi bizimle paylaşın inşaAllah

Şifa olsun inşaAllah incir evet günde 1 taneden fazla yemeyin prolaktin yükseltir. Çok da abanmayın böyle bitkisel şeylere,herşeyin fazlası zarar Güzel haberi bizimle paylaşın inşaAllah
Çaresizlikten artık herşeyi deneyeceğiz gibi Şaka bir yana İbrahim Saraçoğlu öneriyordu az az içiyorum bende umarım faydası olur ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…