Gebeliğe Hazırlık BAL TARÇIN ÇÖREK OTU İLE HAMİLE KALANLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İki ay kullandım ara kanama yaptı bırakmak zorunda kaldım 😒 bazı kişiler hamile kaldığını söylemiş ancak her kişide aynı etkiyi vermiyor maalesef

Adetin 2. Günü başlayıp 10 gün boyunca kullandınız mı? Nasıl yaptınız tam yazar mısınız? 🙈
12 gün kullanın yazıyodu ben 10 gün yaptım evet
10 tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 yemek kaşığı organik bal
10 çay kaşığı tarcını karıstırdım her gün aç karnına yedim sabahları 1 yemek kaşığı canım
10 gün için artıyo bunlar istersen 6 kaşık felan yap canım

12 gün kullanın yazıyodu ben 10 gün yaptım evet
10 tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu
10 yemek kaşığı organik bal
10 çay kaşığı tarcını karıstırdım her gün aç karnına yedim sabahları 1 yemek kaşığı canım
10 gün için artıyo bunlar istersen 6 kaşık felan yap canım
Anladım canım bide organik bal diyor ya marketten aldığımız ballarla mı yaptın? Nereden aldın balı

Babam bir arkadaşından aldı canım market balı değildi
Ama kestane balı olmasın onu cok yemek zararlı çiçek balı al
Tamam öyle yapayım bulurum gerçek doğal bal inşallaah :)) pko oldugunu ne zaman öğrendin? Ben 1 ay önce öğrendim bi yumurtalığım polikistik görünümlüymüş ama hormon değerlerime normal dedi doktor

Ara kanamayı adetin kaçıncı günü gördünüz acaba? Yumurtlama lekesi olabilir mi? Ben de bu ay bu kürü yaptım adetin 11.günü minik bir leke geldi.
Kürü uyguladığım ay 14. Günü ilk iki gün siyaha yakın lekelenme şeklinde daha sonra kırmızıya döndü baya yoğun şekilde 6/7 gün devam etti. Araştırdığımda da bi kaç kişi de daha ara kanama olmuş. Kürü kullanmadan önce ara kanama yaşamıyordum. O yüzden kullanmayı bıraktım maalesef

Tamam öyle yapayım bulurum gerçek doğal bal inşallaah :)) pko oldugunu ne zaman öğrendin? Ben 1 ay önce öğrendim bi yumurtalığım polikistik görünümlüymüş ama hormon değerlerime normal dedi doktor
6 yıl önce öğrendim aşılamalar kürler iğneler ilaçlar hiçbiri fayda etmedi sonra soğan kürü ile hamile kaldım bide hayıt otu ekstraktı ve omg3 kullandım 3 ay 5 yıl sonra hamile kaldım suan oğlum 1 yasında geç olmadan 2. Yi istiyoruz Allah ın izniyle eşimde de sorun var çünkü

Benimde durum aynı sağ normal sol da pko görünümü var adetim düzenli kilo tüy yok sadece sol yumurtalıkta pko var

X