Bakıştıgım kisinin bir turlu adım atmaması

Canım bak sadece bakışmakla olmazki ...arada gülümse hoşuna gittiğini belli eder tarzda..ben olsam birine mi benzetiyorsunuz acaba,meraba ...derim yani ..

Sizin gibi kızlarda nasıl bir hayal dünyası var cidden anlamıyorum. Aynı senin yaşlarda öğretmen bir kız da konu açmıştı burda, atandığı okulda bir öğretmenle , ona göre bakışmış, öğretmenler odasında gayet medeni bir şekilde bir iki defa sohbet etmiş diye, sanki adam ona deli divaneymiş gibi havaya girip, adam daha sonra sevgilisini okula getirdi diye bana ümit verdi diye adama ah eden, soruyoruz, özel bir konuşma geçti mi yok, en azından sohbet için bir yerlere davet etti mi yok, ama bakıyordu hakkıma girdi diye yıkıyor forumu.Bakışmaya değil evlilik teklifi sanırsın. Hani bir arkadaşa atar yapmışsın ya lise ilişkinle koskoca doktoru kıyaslamışsın diye, iş güç sahibi üniversite okumuş insanlar kızla aylarca öküz tren ilişkisi yaşamaz, hoşlanıyorsa ve seninde baktığını anladıysa bir adım atar, aylarca bakışmak lise ergenlerinin işi, bunun çekingenliklede ilgisi yok, hoşlanan insan merak eder ki sende edip araştırmışsın, kızı tanımaya çalışmak için ortam yaratır ve en önemlisi kızı kaybetmemek, hayatına girmek için bir çaba gösterir, bunları yapmıyorsa adamın en fazla göz zevkine hitap ediyosundur ya da neden bana bakıyor kafasıyla bakıyordur.

Son düzenleme:

Konu sahibi benim eşim aşırı çekingen biriydi.
Arkadaş ortamında tanıştık. Aradan zaman geçti ikinci kez denk geldik uzaktan bakıp oturmak yerine gelip yanıma oturdu, gecenin sonunda da telefon numaramı kızara bozara istedi. Sonrasında ben bir buluşma ayarlayıp teşvik ettim sevgili olduk. Bakışıp oturmadı yaniz
Çekingen erkek masalını kenara koy. 35 yaşında üç uzun sayısız kısa sevgililik yaşamış bir ablan olarak diyorum bunu hoşlanan erkek çekingenlik dinlemez. O adımı atar. Hele hele üniversiteyi fln bitirmişse malak gibi uzaktan bakmaz icraate her türlü geçer. Kendini kandırma yani.

Cekingen oldugunu nerden biliyorsun? Oyle bisey yok. Hoslanan adam adim atar oyle bakip durmaz. Erkekler sevgilisi/nisanlisi vs bile olsa göz flörtü yapabiliyor takilma yani. Ben de cunku zamaninda oyle cok hata yaptim. Bakiyor vs yok en cekingen adam bile gidip soyluyor.

Sizi beğendigi icin bakmıştır. Ama öyle bana asik triplerine girmeyin. İletisim kurun ayni hastanedeymissiniz dosyalarin yerini sorun en kötü lavabonun yerini sorup iletisim kurun

Bazı erkekler özellikle küçük yerde yetişmiş olanlar bazen ego tatmini yaşamak istiyor. Bakışıp bakışıp “kız gözlerini alamadı benden valla çok çekici erkeğim “ diye düşünerek içten içe mutlu oluyor. Çok saçma ama var bunlar akıl erdiremezsin. Bir gelişme olsun istiyorsan bir bahaneyle bir şey sor. Ama benden hoşlanıyor diye emin olma . Bir şey somut bir adım gelişmeden ümide kapılma

Sizi beğendigi icin bakmıştır. Ama öyle bana asik triplerine girmeyin. İletisim kurun ayni hastanedeymissiniz dosyalarin yerini sorun en kötü lavabonun yerini sorup iletisim kurun

Bu sabah uyandıgımda instagramdan takip istegi attım.kabul etti. O da takip istegi attı.iki resmimi begendi.onların bölümdeki doktorların hasta visitlerinin saatini bildigim icin o saate denk getirdim onların bölümlerinde yatan hastaların öğle yemeği diyet kontrollerini.Görünce farketti beni dosyaları yazarken.gelip kolay gelsin dedi.o sekil konusmaya başladı.onların bölümdeki bir hastanin kullandigi antibiyotik, yiyecek etkileşimi sebebiyle alerji yapmış.bilerek onu soyledim antibiyotigin etkilesime girdigi ve alerji yaptıgı besin ogelerinin test sonucu nedense hala cıkmadı diye(cunkü diyet listesini ona gore duzenliycem ben de).çıktıgında haber veririm ben size tahlil sonucları benim bilgisayara da geliyor dedi ki bu onun gorevi degil hemsire haber veriyor aslında bana da.4'te eve geldim instagramdan yazmış "sizi goremedim haber vermek icin burdan yazdım sorun olmaz umarım sizin için" dedi.sonucları attı.ben de sorun olmaz,tesekkür ederim haber verdiginiz icin" dedim."hastanede surekli karsılasıyorduk ama bir anda gelip konusamiyordum sizle.arkadas cevrenizde hic erkek yok bir de acaba sorun olur mu diye dusundum dedi. genelde kızlarla takıldıgımı farketmis o da .ben de pek fazla erkek arkadasım yok ama konusmanız sorun olmazdı benim icin dedim

Begeni belirtisi olmadıgıni nereden biliyorsunuz ki.aynı ortamda bulunan ben miyim siz misiniz?ayrıca farkındaysaniz dün gece sadece cekinme durumunu sordum hoslaniyor mu hoslanmiyor mu diye sormadım.

arkadas cevrenizde hic erkek yok bir de acaba sorun olur mu diye dusundum dedi. genelde kızlarla takıldıgımı farketmis o da .ben de pek fazla erkek arkadasım yok ama konusmanız sorun olmazdı benim icin dedim
bu muhabbetten ne anladınız ? hastane haremlik selamlık falan mı hastane dediğin bilim yuvası yahu, kadını erkeği mi var iletişim kurarken ? yanınıza gelmedim çünkü hiç erkek görmedim ? biriniz dr biriniz 22 yaşında koskocaaaa diyetisyen muhabbet cidden bu mu ?

Eee tamam iste yürüyün burdan daha napsin size kossun mu ama tedbirli davranın ilk sevgilinizse cok ilgilenip üstüne düsmeyin

Evlidir
Sevgilisi vardır.
Gördüğünde sen gülümse bi bakalım ne yapacak.

Ken
Eee tamam iste yürüyün burdan daha napsin size kossun mu ama tedbirli davranın ilk sevgilinizse cok ilgilenip üstüne düsmeyin
Evet cok belli etmiycem ilklerde.ama sonrasında sorun olmaz bence.ilgi de sart tabi

Haha adı ustunde bilim yuvası.onun bahsettigi yemekhanedeyken cekinme durumu.ayrica flortlesme yeri de degil.o sebeple ask iliskilerini oradakiler hastane disinda yasamayi tercih ediyor.diger turlu malesef iş ortaminda dedikodu konusu olmaya adaysın ve ben bu tur laubali tavirlardan hoslanmam.ilerleyen sureclerde duruma gore belli ederim

yahu bu adam kadın hasta bakmıyor mu ? kadın hekim yok mu kadın hemşire yok mu ? bakın sizinle hasta diyet listesi üzerine konuşmak zorunda kalmış bir şekilde . ikinizi yanyana gören bu çocuk bu kızı götürüyordur mu diyecek pavyon mu burası ya

Siz öğrenci değil miydiniz, bildiğim kadarıyla staj ve intörnlük dahil tüm eğitimlere tatil verdi üniversiteler.

Yazdıgım sey farkındaysan flörtle ilgili.yoksa tabiki karsı cinsler arasinda diyalog olabiliyor ama ister istemez cekinmis.napayım bu sebeple.yok sen cekingen birisin deyip ters tepki mi vereyim sonucta ben istek attıgımda gerekeni yapıp adım attı hastanede de, mesajla da.bu bakımdan benim icin o surecteki cekingenliginin sorunu yok.şu an daha atılgan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…