Bakıştıgım kisinin bir turlu adım atmaması

Siz öğrenci değil miydiniz, bildiğim kadarıyla staj ve intörnlük dahil tüm eğitimlere tatil verdi üniversiteler.

Dersler uzaktan egitim seklinde oluyor zatem ama özel universitede oldugum icin kendi bunyesindeki her hastanesine iki stajyer diyetisyen verdiler.hastanede sadece bir diyetisyen oldugu icin ben ve arkadasım da devam ediyoruz staja.ayrıca da zaten intörn doktorlar da devam ediyor ihtiyac durumumda intörnleri çagırabilirsiniz dedikleri icin hastane sayılı sekilde esnek calısma saatleri seklinde cagırıyor

Yazdıgım sey farkındaysan flörtle ilgili.yoksa tabiki karsı cinsler arasinda diyalog olabiliyor ama ister istemez cekinmis.napayım bu sebeple.yok sen cekingen birisin deyip ters tepki mi vereyim 😂😂 sonucta ben istek attıgımda gerekeni yapıp adım attı hastanede de, mesajla da.bu bakımdan benim icin o surecteki cekingenliginin sorunu yok.şu an daha atılgan
Gelinlik nasıl olacak ? Bence tamamen fransız dantel, herkes straplez giyiyor ya farklı olmak lazım :KK49:

yahu bu adam kadın hasta bakmıyor mu ? kadın hekim yok mu kadın hemşire yok mu ? bakın sizinle hasta diyet listesi üzerine konuşmak zorunda kalmış bir şekilde . ikinizi yanyana gören bu çocuk bu kızı götürüyordur mu diyecek pavyon mu burası ya
:KK48:

Başkası olsa adamın kafa yapısını buradan anlayıp topuklarını vura vura kaçardı.
Ama o zaman biz "sevgiliyken hiç böyle değildi" konularını okuyamayız.

Başkası olsa adamın kafa yapısını buradan anlayıp topuklarını vura vura kaçardı.
Ama o zaman biz "sevgiliyken hiç böyle değildi" konularını okuyamayız.
Aslaaa doktor çantada keklik, saftirik çocuğu kaptım kimse üşüşmeden genç yaşımda, yürü bee kızım kimmm tutar seni şeklinde gazlıyor kendini

22 yaşındayım ve şu ana kadar hiç sevgilim olmadı.olmasını kendim istemedim dogru kisiyi bulamadığım için.ama şu an hoslandıgım biri var adım atmıyor cekingen o da.sizce ne yapmaliyım
Bu arada ben 4. Sınıf stajer diyetisyenim.o da doktor staj yaptigim hastanede gormustum bir iki kez.Bunun oldugu bolumdeyken farketmistir galiba beni.Yemekhanede yemek yerken baktim uzaktan gelirken biri bakiyor.yakinlasti yine baktı.o sirada hatirladim o bolumdeki doktor oldugunu
Net sekilde bakti bir de umursamadim ama.oradan kantine gectim.oradan cikarken de bakti net sekilde.surekli boyle bakıyor filan ama iletisime gecemedi hic
Gidip arkadaş olabilirsin. Git konuş denince hemen gidip hoşlandığını itiraf et anlamına gelmiyor, bunu kesinlikle bu kadar erken yapmamalısın. Onu tanı çünkü uzaktan bakışma sadece dış görünüşe olan beğenidir. Belki tanıdıkca seveceksin ya da sadece bi tanıdık olarak bırakıcaksın.

Cık, aynı kişi değilmişiz 😅
🙈 30‘un yarısını evde gecirmek ya da doğumgününü karantinada „kutlamak“ - hangisi daha kötü bilemedim :halay:

Şu süreç bir an önce bitsin de, doğum günümde evde oturmaya razıyım :110:

+

Ay tekrar okuyunca onu benim için mi söylediniz emin olamadım şu an. Sizin doğum gününüz bugün mü yoksa? :KK57:

22 yaşındayım ve şu ana kadar hiç sevgilim olmadı.olmasını kendim istemedim dogru kisiyi bulamadığım için.ama şu an hoslandıgım biri var adım atmıyor cekingen o da.sizce ne yapmaliyım
Bu arada ben 4. Sınıf stajer diyetisyenim.o da doktor staj yaptigim hastanede gormustum bir iki kez.Bunun oldugu bolumdeyken farketmistir galiba beni.Yemekhanede yemek yerken baktim uzaktan gelirken biri bakiyor.yakinlasti yine baktı.o sirada hatirladim o bolumdeki doktor oldugunu
Net sekilde bakti bir de umursamadim ama.oradan kantine gectim.oradan cikarken de bakti net sekilde.surekli boyle bakıyor filan ama iletisime gecemedi hic
Sizin için bu kadar önemliyse siz iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Eee tamam iste yürüyün burdan daha napsin size kossun mu 😂 ama tedbirli davranın ilk sevgilinizse cok ilgilenip üstüne düsmeyin
Çok ilgilenip ustune düsmeme durumu da şöyle.zaten ilklerdeki gibi denk gelip konusabilmesi icin onla denk gelmeye calısmama gerek kalmadı artık diyalogumuz var zaten.ve de zaten yarın hastanede olmayacagım.sonra haftasonu tatili giriyor araya.şu anlık sosyal medyadan iyi gidiyor muhabbetimiz ama Corona gunleri sebebiyle biraz daha sosyal medya ve hastane arasinda olacak galiba muhabbetimiz.hastanenin yemekhanesi bile kapatıldı bu hafta

Atıcam zaten.reddederse de diger adaylar çok 😂
Aslaaa doktor çantada keklik, saftirik çocuğu kaptım kimse üşüşmeden genç yaşımda, yürü bee kızım kimmm tutar seni şeklinde gazlıyor kendini

Bu çocuk olmazsa diğer meslektaşlarını değerlendirecekmiş zaten. Büyük aşk :KK51:
Genç kızların doktor, mühendis vs olan insanları ve zenginleri salak sanması beni benden alıyor zaten.

Yoo gayette hoslandıgım ve saygı duyulabilecek birisi.saftirik yakıştırmasını hic uygun bulmadım.ama şu an umrumdısı yorumlar bunlar.sizlere hayatta basarilar dilerim 😂

Bu çocuk olmazsa diğer meslektaşlarını değerlendirecekmiş zaten. Büyük aşk :KK51:
Genç kızların doktor, mühendis vs olan insanları ve zenginleri salak sanması beni benden alıyor zaten.
Dünyada toplasan kaç tane 22 yaşında diyetisyen var ki ? adam el-mecbur seçecek gözleri kör kulağı sağır koridorda dönüp dönüp baktığına göre karasevdaya da düşmüş. 27 yaşında yaşlı bi adam olarak sevgilisi de yok , çekingen muhtemelen konuştuğu ilk kız 22 yaşında diyetisyen kızımız. bir doktor hayattan başka ne isteyebilir ki ? Oturup tus çalışacak değil ya, nikahı basacak yoksa dönüp dönüp bakar mı ?

Dünyada toplasan kaç tane 22 yaşında diyetisyen var ki ? adam el-mecbur seçecek gözleri kör kulağı sağır koridorda dönüp dönüp baktığına göre karasevdaya da düşmüş. 27 yaşında yaşlı bi adam olarak sevgilisi de yok , çekingen muhtemelen konuştuğu ilk kız 22 yaşında diyetisyen kızımız. bir doktor hayattan başka ne isteyebilir ki ? Oturup tus çalışacak değil ya,
Dünyada toplasan kaç tane 22 yaşında diyetisyen var ki ? adam el-mecbur seçecek gözleri kör kulağı sağır koridorda dönüp dönüp baktığına göre karasevdaya da düşmüş. 27 yaşında yaşlı bi adam olarak sevgilisi de yok , çekingen muhtemelen konuştuğu ilk kız 22 yaşında diyetisyen kızımız. bir doktor hayattan başka ne isteyebilir ki ? Oturup tus çalışacak değil ya, nikahı basacak yoksa dönüp dönüp bakar mı ?

Hahahaa yalnız TUS'a calışma yılları daha erken başlıyor.ve zaten TUS'u kazandıgı icin şu an asistan 😂 TUS'u da atlatmis olan birinin tabiki hayatindaki eksigi sevgili olabilir

Şu sorunun cevabını dün geceden beri düşünüyorum zaten ama bulamadım :KK43:
Hatta genel olarak 27 yaşına gelmiş bir insanın hayattan ne beklentisi olabilir ki?
O yaştan sonra yapılacak tek şey bıçağın ucunda uzatılan elmayı almak ve "hanım ajansı aç da bakalım" demektir.

Şu sorunun cevabını dün geceden beri düşünüyorum zaten ama bulamadım :KK43:
Hatta genel olarak 27 yaşına gelmiş bir insanın hayattan ne beklentisi olabilir ki?
O yaştan sonra yapılacak tek şey bıçağın ucunda uzatılan elmayı almak ve "hanım ajansı aç da bakalım" demektir.

X