Bakımlı bir yüz için napmalıyım?

Cildime fondöten bb cc krem asla sürmem sadece güneş kremini sürer çıkarım. Birkaç kere sordular fondöten var mı ya da cildine ne kullanıyorsun dye.
Bende bb ve CC krem inanın öyle besliyor ki cildi bana da herkes soruyor nasıl Işıl Işıl diye fondöten iyi ki hiç kullanmamisim

Fondotene birkere baslarsan ardi ucu gelmiyor neredeyse her gun suruyorum
Evde oldugum halde
Bence kullanma cc kremle devam et bende sivilce yapmayan cc krem arayisindayim insallah fondoteni hayatimdan sokup aticam

Kimisinin yüzü pembe pembe olur sağlık göstergesi gibi öyle doğal bir kızarıklık mı kendiliğinden oluşan? Ya da bir yakınımda Gül hastalığı dye bir cilt rahatsızlığı vardı onun da cildi kızarıyordu öyle mi diycem de işte biz buradan doğru teşhis ve öneride bulunmamız zor olur. Cilt önemli sen yine bir doktora danışmaya çalış bence
Yok oyle değilde kılcal damarlarım yüzüme cok yakınmış ondan bu kızarıklık dedi dr o zaman kendi tarifi olan bi tonik verdi o zaman iyi gelmişti sonra bi daha yardırdım iyi gelmedi

Bir kere bakımlı bir yüz için ve cildindeki renk eşitsizliklerinin artmaması için özellikle yazın ve hatta kışın güneş kremi kullanmalısın mutlaka. Hemide beyaz tenli olduğunu söylemişsin güneş kremi şart sana ama öyle kozmetik dükkanlarından alınanlardan değil dermokozmetik eczane ürünü olananlardan. Bunun dışında cildini canlı göstermek için yazın çok makyaj yapmanı önermem. Hele nemi yoğun bir şehirde yaşıyorsan dışarda biraz dolaştıktan sonra o makyaj feci bir görüntüye dönüşebiliyor. Arkadaşların dediği gibi cc krem ya da güneş kremi üzerine doğal tonlarda kaliteli çabuk uçmayan bir allıkla yüzünü renklendirebilirsin. Benden bu kadar 🙋🏻‍♀️
O zaman yaşasın bioderma güneş kremim ❤️❤️❤️
Benim yüzümde de farklı tonlar vardı devamlı CC krem kullana kullana cildimi öyle besledi ki renk tonu eşitsizliğimi tedavi etti bildiğiniz hala da fondöten hiç kullanmam bugüne kadar CC kremdi cilt tonum bu kadar duzelince BB kreme geçtim artık.. cildin canlılığı için de krem den çok seruma bakın derim cildin alt katmanlarına nüfuz ediyor tabiki öncesinde haftada 2 veya 3 kez temizleme Jeli ve tonikle
Okuduğuma çok sevindim bunları. Hakaten de bi güneş kremi bir cc krem hadi bir de allık yetiyor. Tabi rimelsiz olmaz eyeliner küser :21:
Fondotene birkere baslarsan ardi ucu gelmiyor neredeyse her gun suruyorum
Evde oldugum halde
Bence kullanma cc kremle devam et bende sivilce yapmayan cc krem arayisindayim insallah fondoteni hayatimdan sokup aticam
Benim için cc krem de yeterli günlük fondöten ihtiyacı hiç hissetmem. O zaman yoğun tavsiyeler üzerine spf’i yüksek bir cc kremle hayata devammm :KK31:

Cc kremim watsonstan pure beauty miydi markası o. Spf 30 yazıyor ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama o cc’yi kullanan herkes pek seviyor.

Bi Öner’iniz var mı ben almıştım eczaneden çok iyi diye verdi kadın ama memnun kalmadım
Ben yıllardır aven in 50 faktörlü güneş kremini kullanıyorum çok memnunum ama o biraz yağlı gelebilir sana. Gerçi aven in yağsız güneş kremi de varmış ama onu hiç kullanmadım. Sivilce problemi yaşayan bir arkadaşım la roche nin güneş kremini kullanıyordu ve memnundu. Çok yoğun olmayan bir yapısı var. Ayrıca bioderma da en çok beğenilenlerden. Bu da aklında bulunsun 😉

Ben yıllardır aven in 50 faktörlü güneş kremini kullanıyorum çok memnunum ama o biraz yağlı gelebilir sana. Gerçi aven in yağsız güneş kremi de varmış ama onu hiç kullanmadım. Sivilce problemi yaşayan bir arkadaşım la roche nin güneş kremini kullanıyordu ve memnundu. Çok yoğun olmayan bir yapısı var. Ayrıca bioderma da en çok beğenilenlerden. Bu da aklında bulunsun 😉
Sagol canım cok teşekkür ederim o zaman sıradaki görevim güneş kremi almak olacak 😍

X