Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

Kızlar bu turplu su çok sert yaptı saçlarımı zaten kupkurudur saçlarım...
Ben sevmedim ya...
:a015:

kizlar yarin kuafore gidiyorum,

naz elmas'in saclari nasil sizce;

o renge boyaticam saclarimi,

bir de uzun nerdeyse belime kadar saclarim var; biraz kestirmek istiyorum; sizce nasil bir model yapmaliyim ?

naz elmasın saç rengi güzel ama o kıza yakışmamış.ruh gibi bir şey olmuş.renksiz,soluk.
onun kadar beyaz değilsen boyat.hatta resmini çek biz de görelim.

SLM kizlar,

beyaz pudrayi bilen kullanan var mi aranizda;

makyaj sabitlemek icin kullaniliyormus;
makyajin uzerine,

porselen bebek goruntusu veriyormus (kendi beyaz ama surunce transparanmis )

???

ewli değilim ama bakımımdan asla taviz vermem gece uyku aksa gözümden yinede bakım yaparım nişanlım senin yaşlanıcağına ihtimal bile wermiyorum der ve benim bakımlı olmam onun çok çok hoşuna gidiyo eminim ama asla çok abartı makyajı sewmez bence erkekler doğal ama bakımlı bayanları sewiyooooo...... çirkin bayan yoktur bakımsız bayan vardır........

kızlar ben de dünkü yaptıklarımı anlatıyım: dün tırnak eti giderici bir ürün almak için bir parfümeriye girdim o arada vaktiniz varmı ücretsiz cilt analizi yapıyoruz dediler ultrason gibi bir aletle deri ve deri altıma baktılar, karmadan yağlıya dönük bir cildim olduğu ortaya çıktı, sonra ona uygun ürünleri verdiler bana, bir temizleme jeli, tonik ve nemlendirici birde peeling aldım inşallah memnun kalırım markası institute arnaud bugün yüz bakımıma da başlıyorum yani zemuszemus bu arada da tırnağım için beyu marka manikür kalemi ve yine aynı markanın parlatıcı törpüsünü aldım, iki yönlü bir törpü, bir yönü tırnak yüzeyini temizliyor diğer yüzü de tırnağı cila varmışçasına parlatıyor deneme amaçlı bir tırnağıma yaptı cidden pırıl pırıl sanki cila varmış gibi durdu ama yıkayınca parlaklık gidiyo yumuşaklığı bisüre kalıyo ama işlemi tekrarlamak gerekli sık sık
30dan sonra kokoş bi hatun olup çıkıcam galiba şu yaptıklarıma bakılırsa kaydirigubbakcemile3

Ben de kağıt törpü bulundururum yanımda her zaman. Ojesiz ise tırnağım hemen parlatıyor. Hem metal törpüler benim zaten güçsüz olan tırnaklarımın daha çabuk kırılmasına sebep olabiliyor.

Ben saçımı boyadım tekrar arkadaşlar. Loreal Amonyaksız seri Çikolata karamel...
Seviyorum bu rengi, cildime çok yakışıyor ama malesef kalıcı değil ve tam bir randıman alamadım...
Amonyaksız olduğu için tercih ediyorum sadece...

Bugün saçlarıma T.Body Shop maskemi yapacağım...
Dün sevdalımın yanına gittim elbette gitmeden önce tüm bakımlarımı yaptım =)

Asla bakımsız kalamam ben sanırım ya yaşam tarzı gibi bir şey benim için...
Bir de acilen diş hekimine gitmem lazım!

bende dün duşta yüzüme peelingimi yaptım, çıkınca kremlendim, yüzümüde tonikleyip kremledim, sabahda yüzümü yüz yıkama jeliyle yıkadım yine tonik ve krem işe gelince de törpüyle tırnaklarımı parlattım kaydirigubbakcemile3

temel bakımlarımızı düzenli yapınca aniden bir işimiz çıktığında biyere gitmemiz gerektiğinde yada sevgilimizin yanına gitceğimiz zaman vs. sadece bikaç rötuşla kolaycacık hazır olabiliriz kaydirigubbakcemile2

kızlar ben de dünkü yaptıklarımı anlatıyım: dün tırnak eti giderici bir ürün almak için bir parfümeriye girdim o arada vaktiniz varmı ücretsiz cilt analizi yapıyoruz dediler ultrason gibi bir aletle deri ve deri altıma baktılar, karmadan yağlıya dönük bir cildim olduğu ortaya çıktı, sonra ona uygun ürünleri verdiler bana, bir temizleme jeli, tonik ve nemlendirici birde peeling aldım inşallah memnun kalırım markası institute arnaud bugün yüz bakımıma da başlıyorum yani zemuszemus bu arada da tırnağım için beyu marka manikür kalemi ve yine aynı markanın parlatıcı törpüsünü aldım, iki yönlü bir törpü, bir yönü tırnak yüzeyini temizliyor diğer yüzü de tırnağı cila varmışçasına parlatıyor deneme amaçlı bir tırnağıma yaptı cidden pırıl pırıl sanki cila varmış gibi durdu ama yıkayınca parlaklık gidiyo yumuşaklığı bisüre kalıyo ama işlemi tekrarlamak gerekli sık sık
30dan sonra kokoş bi hatun olup çıkıcam galiba şu yaptıklarıma bakılırsa kaydirigubbakcemile3

prenses selam
arnaud.un ürünlerini bende aldım geçen gün kaydirigubbakcemile5
bana da cilt analizi yapıldı aynı şekilde karmadan kuruya dönük cildim :bbo:
temizleme sütü, toniği ve nemlendiricisini verdi
bana çok iyi geldi yüzümde bi canlılık oldu valla.:sm_cool:
tester olarak peelıngini ve maskesini verdi
sen memnun kaldın mı bu ürünlerden?

kadın çalışıyor eve geliyor evde çalışıyor yemek bulaşık ütü temizlik çocuk varsa çocuk,koşturma koşturma koşturma,
erkek çalışıyor eve geliyor geçiyor tv nin başına.
kadın çalışıyor .markete uğruyor alışveriş yapıyor eller dolu.eve geliyor. çocuğu kreşten yada büyüklerden almış .üstünü değiştirip,çocuğunda.
doğru, mutfağa.
erkek uzanıyor. dinleniyor. kadın yemek pişiriyor yada işten dönüp bir gece uykusundan fedakarlık edip yaptığı yemeği ısıtıyor salata yapıyor . ızgara yada... sofrayı hazırlıyor. erkek haberlere bakıyor.
kadın sofraya çağırıyor. erkek yemek yiyor kalkıyor. kadın sofrayı topluyor bulaşıkları yıkıyor. evi toparlıyor. balkonda asılmış çamaşırları topluyor. ütüye girişiyor. diğer yandan çocuklada ilgilenmesi gerek. o ara onuda yapıyor.oara erkek koltukta kestirmekte.
bu böyle devam eder bu örnekler de böyle,çoğalır gider.
vede kadından bakım makyaj giyinmek istenir. o kadın 2 işte çalışıyor ev ve iş.birde çocuk bakımı. ettimi 3 .

erkek öyle değil.
dışardaki kadınların çoğu evli değil. böyle bir temposu yok. sadece baksın kendine giyinsin süslensin. evli erkekleri ayarlasın.
o kadın evli olan üstüne bir şey alacağna yada bir krem ,çocuğuna süt yada mama neyse kıyafet alıyor. kendinden kısıyor.
hep özveri hep özveri.
madalyonun bir yönünü de göstermek istedim konu sahibine...

ne guzel anlatmisin tebrik ediyorum arkadasim bende yorum yapmaya kalkmisti o suslu puslu olanlar artik bekar erkeklerden gecmis evli erkeklerde gozu ve oyle yuzune makyaj yap giyin parfum sik inanin okadar tanidigim kizlar varki disardan bakarsin ne guzel dersisn ama sorun bakalim kac gunden gune yikaniyorlar saclari yagdan affedersiniz gozukmuyor vucudlarini dusunmek istemiyorum ne igren cinsanlar tanidim?!

prenses selam
arnaud.un ürünlerini bende aldım geçen gün kaydirigubbakcemile5
bana da cilt analizi yapıldı aynı şekilde karmadan kuruya dönük cildim :bbo:
temizleme sütü, toniği ve nemlendiricisini verdi
bana çok iyi geldi yüzümde bi canlılık oldu valla.:sm_cool:
tester olarak peelıngini ve maskesini verdi
sen memnun kaldın mı bu ürünlerden?

selam canım, beni öle bir oldu bittiye getirdilerki kendimi bir anda kasada buluverdim :eek: bana da çok iyi geldi memnunum şimdilik, kullanmaya başlayalı 5 gün oldu ama ben de deişiklikleri farkediyorum aynada yüzüme baktığımda eskiye oranla olumlu gelişmeler görüyorum, iyi bir ürün bakalım kullanmaya devam ettikçe zaman içinde nasıl olacak, birde benim cildim çok problemli sivilceliydi zamanında, sonra sivilce izleri kaldı siyah noktalar falanda var ama bir olumsuz yan etkisini görmedim şimdilik yerimseniben

kızlar geçen gün erkek arkadaşımla buluşacagım cildime gül suyu süreyim dedim sen misin gül suyunu süren ah aaaaaah =) benimkisi gül suyunun kokusundan rahatsız oldu liv ne sürdün suratına hiç begenmedim çok fena kokuyo dedi =(

of sınaw döneminde 3 kilo almışım şoklardayım! annem de üstüne börekler poaçalar tatlılar döktürüo her zmnki gibi bayram olması pek bişi deiştirmio. üstelik yüzümdeki siwilceleri de yırtıp durdum çlşrken şmdi harita gibi oldum:KK43: aslında hoş bi kızım ama resmen kendi kendime zarar weriorm we bu gittikçe içimde kendime bakma isteğimi yok edio yardım edin banaaa :'''''''''''(

bende çarşamba ve dün kuafördeydim.. çarşamba günü dip boyamı yaptırdım, zaten 4 saat sürdü 2işlem olduğu için :bbo:

dün de kaş&bıyık operasyonu ve manikür kaydirigubbakcemile3

kızlar her hafta epilasyon yapmaktan bıktımmmmmmm gecen sene genital bikini ve koltuk altına lazer epilasyon yaptıyordum ama yarıda bıraktım galiba tekrardan baslayacagım

X