Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

yarın 1 saat yürüyüş we 30 dkka bisiklet , mekik bacak hareketleri yapıcam we maske yapıcam yüzüme size sööööööööööööööööööööööz:)

buarada bende kuaförümün tavsiyesi üzerine eczaneden bepanthene ampul aldım 2tanesini kırdım şampuanıma.. bakım yapıomuş saçlara daha sağlıklı olmasını sağlıomuş.. saçlarım gayet sağlıklı şuan ama biara baya kırılmıştı ,toparlandı geçen kış itibariyle.. röfle kullandığım içinde yıpranmasın die yaptım bende.

ayrıca badem yağıda çok iyi geliomuş.. bepanthene ampulu ılık suya kırıp 1 tatlı kaşığıda badem yağı koyup saç diplerine uyguluormuşuz bunu.. 3-4 saat bekliycekmiş saçta..

Ben bugün geldim memleketten yaa
Orda soğuktan bakım falan yapılmıyo
Yarın bi duş alıp fiçutumu kremliyim zemuszemus
Sonra ağda yapıcam :kedi:
Tabi ağda önce olmalı dimi,ay yorgunluktan beynim sulandı... :KK43:
Acilen kilo vermem gerek en az on kilo :gitme:
Bi iki gün sonra sıkı bi diyete başlıcam vee uzun sürede kalıcı kilo vercem inşallah....

maske sonrası sonuç nasıl doccum?

kalk bakim :mymeka:
yok öle sevgiliyle küstük die kendini salmak, dışarda falan karşılaşırsanız gayet bakımlı görsün seni, küstük ya ne hale gelmiş can sıkıntısından demesin sengözlerimebaksanab

Dışardayken bakıyorum kendime evdeyken salıyorum kendimi eheheh :)

maske sonrası sonuç nasıl doccum?

gayet iyi canım ya baya toparlandı cildim 2 günde bile farketti sürekli dikkat etsem pürüzsüz yapabilirim belki :) taktım kafayı yapıcam =) fondoten kullanmıcak kadar pürüzsüz yapıcam cildimi inada bindim :)

günde hiç birşey yapmasam 10 şınav çekiyorum,birde ellerimi duvara dayıyarak yaptığım popo kaldırma hareketim var onu yapıyorum 30 kere:kedi:
yeni başladım bunları yapmaya,çünkü bende saldım kendimi:sinifsinif:
saçlarıma banyodan sonra annemin almış olduğu saç uzatan bir bakım var,onu uyguluyorum.adı supreshair olması lazımfisfisfis
yüzümü defne sabunuyla yıkıyorum
zambak yağı sürüyorum(renk açıcı özelliği var ve mis gibi kokuyor)
birde kara üzüm çekirdeği çayı içiyorum(memişlerim için:kedi:)
hiç su içmiyorumbenneyaptımkiyarından itibaren su içmeye başlıycam,umarım gaza getiren birisi olur:nazar:su içincide tuveletten çıkmıyorum üffmirmirmirmir

bugün itibariyle 3 gündür evdeyim iyice saldım kendimi temel nemlendirici bakımı dışında hiçbişi yapmıyorum desem yeridir, ne saçlar saça benziyor ne kaşlar kaşa benziyor dökülüyorum gene napim dışarı çıkmıyorum biyere gitmiyorum evde oturuyorum öle ne can sıkıcı :gitme:

gayet iyi canım ya baya toparlandı cildim 2 günde bile farketti sürekli dikkat etsem pürüzsüz yapabilirim belki :) taktım kafayı yapıcam =) fondoten kullanmıcak kadar pürüzsüz yapıcam cildimi inada bindim :)

HADI BAKALIM KOLAY GELSIN TAKIPTEYIM ONA GOREE HA BIDE BOL SU IC CANIM:dance:

Ben sabah kalkınca kahvaltı yapıp ortalığı toparladıktan sonra,önce duş alırım protex sabunumla.Sonra cildime çok özen gösteririm.Nemlendiricimi mutlaka kullanıım.Bıraz emince cılt nemlendiriciyi pudramı sürerim.zemuszemus bol bol yürüyüş yaparım gün içinde. sporun bakımla ilgili olduğunu unutmayın sakın.:eek: kısacası özenli olmak güzel her zaman.Hıım birde hafif temiz kokan güzel bir parfüm sürerim tamamdır.:lepi:

HADI BAKALIM KOLAY GELSIN TAKIPTEYIM ONA GOREE HA BIDE BOL SU IC CANIM:dance:

ay cnm bnm çok saol :) bol bol içiyorum su ewt çok yararlıı herkes unutmasın sakın :)
bugün sporumu da yaptım baya iyi 45 dakka yürüyüş- 45 dakka bisiklet 20 mekikle başladım mekiği 5er 5er arttırıcam 3--5 günde bir. cildimde baya ii durumda şimdi de kara üzüm çekirdeğimi yicem cildime de daha ii gelir hem sanırım :)
kızlar böle bi başlık olması ne güzel olmuş ya hepimiz güzelleşiyoruz hep beraber yaşasın kızların gücüüüü :)

Casting Creme Gloss saç boyası kullandım çok memnun kaldım dier boyalar gibi saçı keçe gibi yapmıyo saç kremi kullanmasan bile saçın gene yumuşak ve parlak herkez şaçlerın neden bukadar parlak duruyo die soruyo herşeyden önemlisi içinde AMONYAK YOK saçını boyamayı düşünenlere ilk vereceğim marka....

ay cnm bnm çok saol :) bol bol içiyorum su ewt çok yararlıı herkes unutmasın sakın :)
bugün sporumu da yaptım baya iyi 45 dakka yürüyüş- 45 dakka bisiklet 20 mekikle başladım mekiği 5er 5er arttırıcam 3--5 günde bir. cildimde baya ii durumda şimdi de kara üzüm çekirdeğimi yicem cildime de daha ii gelir hem sanırım :)
kızlar böle bi başlık olması ne güzel olmuş ya hepimiz güzelleşiyoruz hep beraber yaşasın kızların gücüüüü :)

valla iyi o zaman supersin cnm uzum cekirdeginin cilde faydasimi varmis? baska neler yapiyosun bakalim :CüvCüv:

var canım evet ben başta göğüslerim için kullanmaya başlamıştım ama cildime de çok iyi geldiğini farkettim hiç yoktan cildime iyi geliyor diye kullanıyorum şu ara aklıma geldikçe yiyorum pekmezle karıştırıp hem tadı çok güzel oluyor tatlı isteğimi götürüyor tavsiye ederim :)
valla bugün pek bişi yapamadım dışardaydım hep ama birazdan bisiklete binicem biraz fazla abartmıcam bu sefer dün çok yapmışın galiba bacaklarım ağrıyor biraz :)

offf kızlar regl oldum :KK43: zaten tatilde olduğum için bi de karnım da ağrıo kolumu bile kaldırmaya üşeniorum dışarı çıkamıorm 2 gündür o yüzden. bakım 0a düştü bende :KK43: siz regliyken spor vs yapabiliyor musunuz bakım fln?

bu topice takılmayı kestiğimden beri ben de hemen salıverdim biraz yoğun biraz da evimin sobalı olmasından kaynaklanıyor
ama bunları bahane etmeyeceğim artık dikkat edeceğim kendime bugünden itibaren

bgn çok gzl ciciler aldım o da bakıma girer heralde =) ayrıca alışwerişte de baya kalori harcamışımdr inş (kendimi kandırıorum ewt :p) yrn da makyaj malzemeleri alıcam bitti bi kısmı da :)

X