Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

bango di roma ilk defa duydum.Bulursam mutlaka alıcam.kipa yok burada internetten sipariş edebilirim.aleo vera'da zararlı diye biliyorum.

ben de cok merak ettim su sabunlari,

kipaya yolum duser dusmez alicam.

kutulari da bir degisik; yumurta gibi :))))

31984_buyuk.jpg

Bagno Di Roma sabunlar

sabuns.gif

su renkli fotolar sabunun kendisi mi yoksa ambalaji mi?

bango di roma ilk defa duydum.Bulursam mutlaka alıcam.kipa yok burada internetten sipariş edebilirim.aleo vera'da zararlı diye biliyorum.

Aloe Vera zararlı mı ? akannehir
Yanlış biliyorsunuz sanırım canım,
En şifalı bitkidir hatta...yara iyileştirici özelliğinden, hassasiyeti tedavi ediciliğine kadar binlerce faydası vardır.
a.s

su renkli fotolar sabunun kendisi mi yoksa ambalaji mi?

Sabunun kendisi böyle tatlım, selülitli bölgeye veya tüm bacak ve kalçaya (ben öyle yapıyorum) masaj yapıyor böyle. Çok güzel kokuyor üstelik.
Banyodan çıkınca güzelce nemlendirin ama, kurutabilir.
Ama selülite çok çok iyi geliyor. Üstelik çok hesaplı. 3-4 TL bişey. hihoyyyt

Eczanelerde yoktur. KİPA larda var her çeşidi. Kipa yoksa yakınınızda internetten sipariş verebilirsiniz.
a.s.

merhaba hanımlar, nasıl gidiyor bakımlar? kaydirigubbakcemile3

benim bugünkü bakımım kuaföre gidip saç bakımı yaptırmak oldu. saçlarım biraz yıpranmıştı, ipek gibi oldu şimdi.

sizden ne haberler? a.s.

Canım ben Body Shop'un body butter'larını ve losyonlarını kullanıyorum...

Ama daha masum ve ekonomik istiyorsanız bebe yağı da süper olur duştan sonra. Ben de almayı düşünüyorum.
Neutrogena'nın vücut nemlendiricisi de iyidir. Yüz için olan oil free nemlendiricisi de süperdir bu arada. (Pompalı şişede)

opuyorumnanaktan

KIZLAAR BEN ŞİMDİ DUŞTAN ÇIKTIM, DUŞA GİRMEDEN YUMUŞAK Bİ KİVİYİ EZDİM, DUŞTA BİRAZ YÜZÜM YUMUŞAYINCA YÜZÜME PEELING GİBİ SÜRÜP OVALADIM VE DURULADIM AY Bİ İPEK GİBİ OLDU SORMAYIN BÖYLE BEYAZLADIM RESMEN! HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. YÜZ YIKAMA JELİYLE FLN YIKAMAMA GEREK KALMADI, YAKTI HAFİFTEN ETKİ ETTİ YANİ HERALDE. SONRA GEÇTİ. VÜCÜDUMU DA LUSH'UN TARÇINLI ACI BİBERLİ ZENCEFİLLİ PEELING SABUNUYLA OVALADIM İYİCE OOH MİSS! zemuszemus HADİ SİZDEN DE BAKIM ÖNERİLERİ BEKLİYORUZ AMAA opuyorumnanaktan

Ayyy barrett'cim LUSH'a ben de bayılıyorum...:asigim:

En yakın zamanda alacağım birşeyler var oradan...

ıçerikleri çok çok bitkisel ve zararlı toksikler yok! Fiyatları da eskiye oranla ucuzladı sanki =)
kaydirigubbakcemile5

evet cnm sabunlar 9-10 lira fln. yaa kızlar evde kendimiz sabun yapabilsek ne iyi olur. istediğimiz şeyi koyarız içine. tariflerimizi de burda paylaşırız. nasıl yapılıyo ki acaba bilen var mı?

kızlar evde sabun yapmak için kolay bi tarif buldum acaba denesek nasıl olur? bi anlatıyım önce:

evde var olan küçülmüş sabun olabilir, saf zeytinyağı sabunu olabilir bu sabunu küçük küçük doğrayıp ya da rendeleyip benmari usulü eritiyoruz. eriyince içine lavanta yağı fln artık ne seviyosanız, tarçın olur limon olur, süt olur aklınıza gelen her şey olur, ekliyosunuz. tahta bi spatulayla karıştırıyosunuz homojen olsun diye. sonra istediğiniz bi kalıba döküp donması için bırakıyosunuz. soğuyunca buzdolabına da konulabilir. 1 günde fln en geç donar zaten sabun. sonra çıkarıp kullanıyosunuz. netteki tarif böyle anlatmış valla. denesek mi kızlar nasıl olur acaba?? :uhm:

X