Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

:roflol: :roflol: :roflol:

Ben de bugün itibariyle cildim için (ve de sağlığım ) günde 2.5 litre su içmeye başlıyorum a.s
Normalde günde 2 bardak suyu anca içen ben, suyun cildimize faydalarının idrakine yeni yeni vardım:bbo:
Ayrıca en kısa zamanda topunu da alır almaz pilates yapmaya başlıyorum :dance:
biraz daha sıkı olsam zarar gelmez di mi ama ... Böylece giydiklerimin içinde daha güzel görünürüm:Saruboceq:

kuaföreden geldim şimdik

gittim saçlarımın kırıklarını aldırdım, güzel bir model kestirdim

fön çektirip geldim ohh yenilendim sanki mis gibi hihoyyyt

bende bu sabah tonikten snra acıbadem sütü sonra acıbadem kremiyle cildimi temizledim, hafif bi makyaj yaptım kuaföre gittim fönümü çektirdim arada 2 fincan karanfilli yeşilçay içtim cildim için..başka bişey yapamadım kızım uyusun planlarım var şöle sıcak su yapıp bi leğen ayaklarımı sokucam pedikürümsü bişey yapıcam e bi yeşilçayda o zaman içerim:)

önce damardan giriyim

sonra ürün adlarının reklamına başlarım dediydim emme yakalandım delikafadulden

ay buraya yazdığımı unutmuştum yeni gördüm cevabını şakaydı canım ciddiye almadın inşallah kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

neden "karanfilli" yeşil çay canım? CADIARZU

aman yeşilçayı fazla içme bozma mideni falan azı karar çoğu zarar o meretin :)
ay herkes neler neler yapıyo valla bak hoşuma gitti bak siz bakım yaparken benim hoşuma gidiyor ve benimde yapasım geliyor bende bugün tonikledim yüzümü birde limon suyu denedim siyah noktalarıma bakim bi kaç kez daha yapıyım işe yarayacak mı :)

yeşilçay antioksidan biliosunuzdur cilde çok faydalı bişey, karanfili de ben bütün çaylarıma katarım çok dinlendirici bişey mideme de iyi geliyo tavsiye ederim ama çok abartmadan mesela bi demlik çaya 4tane falan yoksa acı bitkiçayı gibi olur
bugün bişey yapamadım kendim için, bi maske yapıyım bari bal süt salatalık ne varsa evde:)

Ben o kadar karıştırmadan; bal ile yoğurdu karıştırıp maske yapıyorum. Yumuşacık oluyor cildim... Cildi kuru olanlara tavsiye ederim...
zemuszemus

kızlar bu inci tozu nu çok duyar oldum hep maske şeklindemi satılıyor ve fiyatı ne kadar?nerde satılıyor?

ben sımdı bal maskesı surdum yuzume hazır olanlardan ve ılk kez denıyorum umarım memnun kalırım...yıkadıktan sonrada gul suyuyla sılıcem ve en sonda dudaklarıma bal surucem goz kremımıde surdum mu bıttı bu gecelık ısım...sositososito

kızlar bu inci tozu nu çok duyar oldum hep maske şeklindemi satılıyor ve fiyatı ne kadar?nerde satılıyor?

gerçek incinin, toz haline hatta un haline getirilmiş şekli.yumurtanın akıyla köpük haline gelene kadar çırpıyorsun.sonra temiz olan cildine sürüp 15 dk.bekletiyorsun.daha sonra temizliyorsun ılık bir suyla.30dk yüzüne hiç birşey sürmüyorsun.30 dk. sonunda nemlendirici sürüyoruz.
ciltteki hücreleri yeniliyor,kırışıklıkları azaltıyor,ciltteki kusurları(sivilce,siyah nokta vs.)gideriyor.gençleştiriyor.
ilk kullanımda farkı anlayacaksın.haftada birkez yapılıyor.fiyatı pahalı ama diğer kimyasal ürünlerle kıyaslanmayacak kadar iyi ve de hesaplı bence.uzun süre gidiyor.
az gramlı olanları var numunelik gibi.ben ilk aldığımda denemek maksadı ile aldım ve bana 2-3 ay yetti.şişede satılanları da var.onu kullanırsan 1 yıl gider.
inci zaten insan vucudu için başlı başına şifadır.hiçbir yan etkisi yoktur.
demeye değer.

gerçekten çok güsel bir konuya değinmişsiniz.baya bi ilgimi çekti.ben şöle yapıyorum...
işten eve gittiğimde önce avondan aldğm makyaj temizleyiciyle makyajımı temizleyip,yine avondan aldğm köpüğümle yüzümü yıkıyorum.
duş alacaksam duşa giriyorum.avonun hassas ve romantik olarak adlandırdığı duşjelimle misler gibi kokuyorum.opuyorumnanaktan
yüzüme nemlendirici sürüyorum.ellerime el kremimi.yatmadan önce tekrar suyla yıkıyorum yüzümü ve gece kremimi sürüp yatıyorum.
sabah yüzümü yıkadıktan sora gündüz kremimi sürüp makyajımı yapıyorum. genelde far kullanmam.renkli kalem tercih ediyorum.ama onuda çok sık değil.10günde 1gün ancak sürerim.
herzmn siyah gözkalemi ve rimeli mutlaka kullanırım.onlarsız duramam.
koltukaltı deodorantı ve parfümüde sıktımmı tamamdır.rujumuda ben burdayım demeyecek kadar hafif sürüyorum.parlatıcı kullanmıyorum.
nişanlım far sürmemi pek istemez.bide parlatıcı.sade daha çok beğeniyorum diyo.özel günlerde nekadar istersen yap diyor.
o beğenir hoşuna gider diye hep sürerdim ama baktım her defasında sürme diyo.bende eski sistem devam ediyorum..alışık oldğm şekilde yani.
nişanlım şuan askerde.o yok ama ben devam ediyorum.kndmi öle bırakmadım yani.
çünkü ara verdikten sonra bianda başlayınca çok kötü bi görüntü ortaya çıkıyor.
ya alışık olmadğmdan başta yadırgıyorum yada gerçekten kötü görünüyorum.
oyüzden aynen devam.yorgunum,hastayım,uykusuzm gibi bahaneler aklıma geldikçe kndme kızıyorum ve doğru banyonun yolunu tutuyorum.
bu arada 2günde 1 mutlaka saçımı yıkar fönümü çekerim.
fön çekmezsem sabah kalktığımda maşa yaparım saçlarıma..
saçımın ve yüzümün temiz ve bakımlı görünmesi şart bnm için.

bu arada tüm makyaj malzemelerim,kremlerim,duş jelim vs avondan.
kayınvalidem saolsun.bu konuda hep ona danışıyorum. ne iyi ne kötü ona soruyorum.
cildime ne uygundur falan diye.oda ne uygunsa bana söylüyor.avon satıcılığı yapıyor kndsi.
ve bisürü hediyeler alıyor bana.öğrendi ne kullanıp kullanmadğımı artık

ben dün saçlarıma bakım yaptrdım. uzun olduğu için evde bakımı zor oluyor. saçlarım pırl prıl oldu zemuszemus

ben zaten küçüklüğümden beri çok süslüyüm...
hergün makyaj yapar,akşamları güzelce temizler kremlerim yüzümü...
işe yada gezmeye giderken özenli ve temiz giyinir..bol bol koku sıkarım...
ve en takıntılı olduğum şey çıkmış kaşlar asla tahammül edemem..neredeyse hergün çıkan kaşlarımı alırım..
bunları asla eşim için yapmıyorum kendimi iyi görmeye bayılıyorum ve aynaya baktığım zaman mutlu olmak istiyorum..
ama bende asla evde kıyafetle dolaşamam..eve gelir gelmez soyunur eşofmanlarımı,ev elbisesi her neyse giyer makyajımı silerim ...

şu inci tozunu bende merak ettim ya kaç para nerde satılıyor? internette gördüm ama internetten almaya pek cesaret edemem heralde o kadar pahalı şey sahtemi değilmi bilmediğim bişey

avon un kremlerinin sağlıklı olmadığını okumuştum bi yerden nerden ama hatırlayamadım bi araştır istersen.

avon un kremlerinin sağlıklı olmadığını okumuştum bi yerden nerden ama hatırlayamadım bi araştır istersen.

bugüne kadar biçok krem denedim.bi çok ürün denedim. ama avonda tam istediğim gibi şeyler buldum. uzun süredir kullanıyorum ve memnunum. ama işte herkesin cildi aynı değil. aynı sonucu vermeyebilir.
yinede teşekkür ederim canım ilgine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…