Bakım yapmaya üşenen hanımlar!!

Hepinize çok özendim ben yaaa.
Ama ben bu aralar elimi bile kaldıramıyorum sanki
ıçimden hiç birşey yapmak gelmiyor.
Piskolojim çok iyi değil bu aralar

canım bişey sorucam yüzüne keseyle peeling yapmışsın ya, ben ne zaman böyle yapsam ki lifi çok hafif sürüyorum yüzüm soyuluyor. nerde yanlış yapıyorum ki?

sanırım senin cildin de benim ki gibi çok hassas ben çok nadir yüzüme hafif kese yaparım ama bir hafta kendine gelemiyor çok soyuluyor. krem süre süre bir hal oluyorum kendine getirene kadar.
ya gariptir ama ben önceden üniversite yıllarımda arkadaşlar yaparken özenip özellikle, gece kremi gündüz kremi göz çevresi kremleri tonikler peelingler, kullanmadığım marka kalmamıştı neler yapardım ama şimdi yüzümü nem dengesi bozulmasın diye hergün köpükle yıkamıyorum hergün yıkayıncada soyuluyordu.ayda bir burnuma çeneme peeling yapıyorum, nemlendiricide bazen kuru olduğunu hissettiğimde sürüyorum ama herkes yüzüne nasıl bakım yapıyorsun cildin çok duru diyor.

bakım meselesine gelincee bu konu valla beni de gaza getirdi çalışanlar mecbur yapıyorda evdeki kadının yapması daha zor. ben yazın yaz tatilinde üç ev evdeyken öle bi saldım ki kendimi anlatamam kendime kızıyordum ama bişide yapasım gelmiyordu. şimdi okula gidip geliyorum mecbur kaştır bıyıktır kırsal meselelere dikkat ediyorum. ama kendimi oğlan çocuğu gibi hissediyorum ne küpe ne kolya hiç beceremiyorum incik boncuk işlerini ama takanlarada çok yakıştırır özenirim.aslında uzun boylu biraz kilolu ama görünüş itibarı ile düzgün bir fiziğim var çıkıntılar yok ama kendime bir türlü bir şey yakıştırıpta beğenerek giyemiyorum ne aksesuar işini becerebiliyorum ne giyinme:1no2::1no2::1no2::1no2::1no2:

Son düzenleme:
ben kendime bakiyorum ama zaman zaman dusunmedende edemiyorum keske benim kendime baktgm kadar esimde kendine baksa...ama zaten ben en basta kendim icin suslenip yine kendim icin kendime bakiyorum daha sonra esim icin...benim gibi bir karisi oldugu icin cooo..k sansli.

ben kendime bakiyorum ama zaman zaman dusunmedende edemiyorum keske benim kendime baktgm kadar esimde kendine baksa...ama zaten ben en basta kendim icin suslenip yine kendim icin kendime bakiyorum daha sonra esim icin...benim gibi bir karisi oldugu icin cooo..k sansli.

Evet bir de kıymet bilmezler... Böyle kıymet bilmeyen adamların kafaları dururken ayaklarına taş düşmesin inşallahhh hihoyyyt

haklısınız..
vallahı az once işten geldı uzerını cıkardı...
oyle uazndı..
Allahtan ıc camasır var yani...

:roflol: :roflol:

sanırım senin cildin de benim ki gibi çok hassas ben çok nadir yüzüme hafif kese yaparım ama bir hafta kendine gelemiyor çok soyuluyor. krem süre süre bir hal oluyorum kendine getirene kadar.
ya gariptir ama ben önceden üniversite yıllarımda arkadaşlar yaparken özenip özellikle, gece kremi gündüz kremi göz çevresi kremleri tonikler peelingler, kullanmadığım marka kalmamıştı neler yapardım ama şimdi yüzümü nem dengesi bozulmasın diye hergün köpükle yıkamıyorum hergün yıkayıncada soyuluyordu.ayda bir burnuma çeneme peeling yapıyorum, nemlendiricide bazen kuru olduğunu hissettiğimde sürüyorum ama herkes yüzüne nasıl bakım yapıyorsun cildin çok duru diyor.

bakım meselesine gelincee bu konu valla beni de gaza getirdi çalışanlar mecbur yapıyorda evdeki kadının yapması daha zor. ben yazın yaz tatilinde üç ev evdeyken öle bi saldım ki kendimi anlatamam kendime kızıyordum ama bişide yapasım gelmiyordu. şimdi okula gidip geliyorum mecbur kaştır bıyıktır kırsal meselelere dikkat ediyorum. ama kendimi oğlan çocuğu gibi hissediyorum ne küpe ne kolya hiç beceremiyorum incik boncuk işlerini ama takanlarada çok yakıştırır özenirim.aslında uzun boylu biraz kilolu ama görünüş itibarı ile düzgün bir fiziğim var çıkıntılar yok ama kendime bir türlü bir şey yakıştırıpta beğenerek giyemiyorum ne aksesuar işini becerebiliyorum ne giyinme:1no2::1no2::1no2::1no2::1no2:

bana da nasıl bakım yapıyosun diyorlar. cevap: hiçbişey :roflol: yani istesemde süremiyorum ki kıpkırmızı oluyorum soyuluyor yüzüm. benim tenim çok beyaz, senin gibi geçmişte ne bulursam sürüyodum yüzüme artık sadece dove la yıkıyor ve bebak acı badem kremiyle nemlendiriyorum. o kadar. başka herhangi bir krem yada sabun bile sürsemböyle temre gibi şeyler oluyor.

bu topic hepimizi gaza getirmiş bakın ne güzel. geçen gün eşim geleceğine yakın hafif bi makyaj yaptım. beni görünce tepkisi '' ya bi yere mi gidecektik de ben mi unuttum?'' oldu. ölür müsün öldürür müsün ? :eek:klava:

Son düzenleme:

:roflol: :roflol:

bana da nasıl bakım yapıyosun diyorlar. cevap: hiçbişey :roflol: yani istesemde süremiyorum ki kıpkırmızı oluyorum soyuluyor yüzüm. benim tenim çok beyaz, senin gibi geçmişte ne bulursam sürüyodum yüzüme artık sadece dove la yıkıyor ve bebak acı badem kremiyle nemlendiriyorum. o kadar. başka herhangi bir krem yada sabun bile sürsemböyle temre gibi şeyler oluyor.

bu topic hepimizi gaza getirmiş bakın ne güzel. geçen gün eşim geleceğine yakın hafif bi makyaj yaptım. beni görünce tepkisi '' ya bi yere mi gidecektik de ben mi unuttum?'' oldu. ölür müsün öldürür müsün ? :eek:klava:

:roflol: Biraz pişkin ol canım benim. Benimki de bana soruyor " nereye gittin" diye. Ben de "nereye gideceğim senin için yaptım" diyorum cilveli cilveli.

bende senin için yaptım dedim ama sinirlendim yani :kızgın:

Evlilik dedimiz, en zor stratejik savaş değil midir zaten? Hem onu mat edip, hem aşkımızı koruyacağız değil mi?? Ben de deliye dönüyorum bazen. Ancak çok belli etmiyorum sinirimi.
:hulya:

Ben o kadar karıştırmadan; bal ile yoğurdu karıştırıp maske yapıyorum. Yumuşacık oluyor cildim... Cildi kuru olanlara tavsiye ederim...
bunu bu gece yatmadan kesnlikle deneyeceğim balın bir çok faydasını duymuştum polen ile zayıflayanlar falanda biliyordum ama yüzüme hiç denemedim
önce balı yakın zamanda da inci tozunu deneyeceğim

bugun kendime adaçayı ve şerbetçi otu aldım
:) vücudumun bazı bölgelerine yine forumda okuduğum bir maskeyi uygulayacağım
aslında göğüslerim boyuma göre ideal ama mayolarda falan boş bi görüntü oluyor hoşlanmıyordum forumda bir kaç arkadaş denemiş bir krem oluşturmuşlar
azcık dolgunlaşsalar fena olmaz :kedi: gerçi eşim ben böyle seviyorum nolur biişe olcak flan desede bi deniycem onun için değil kendim için
bana da nasıl bakım yapıyosun diyorlar. cevap: hiçbişey yani istesemde süremiyorum ki kıpkırmızı oluyorum soyuluyor yüzüm. benim tenim çok beyaz, senin gibi geçmişte ne bulursam sürüyodum yüzüme artık sadece dove la yıkıyor ve bebak acı badem kremiyle nemlendiriyorum. o kadar. başka herhangi bir krem yada sabun bile sürsemböyle temre gibi şeyler oluyor.

bu topic hepimizi gaza getirmiş bakın ne güzel. geçen gün eşim geleceğine yakın hafif bi makyaj yaptım. beni görünce tepkisi '' ya bi yere mi gidecektik de ben mi unuttum?'' oldu. ölür müsün öldürür müsün ?

bu erkek dilinde çok güzel olmuşssun
bukadar süslenmişssin ben neyi unuttum anlamına geliyor opuyorumnanaktan teşekkürler hayatım akşama söz vermiştin unuttun mu deseydin
şoke olurdu kaydirigubbakcemile5

bunu bu gece yatmadan kesnlikle deneyeceğim balın bir çok faydasını duymuştum polen ile zayıflayanlar falanda biliyordum ama yüzüme hiç denemedim

aslında göğüslerim boyuma göre ideal ama mayolarda falan boş bi görüntü oluyor hoşlanmıyordum forumda bir kaç arkadaş denemiş bir krem oluşturmuşlar
azcık dolgunlaşsalar fena olmaz :kedi: gerçi eşim ben böyle seviyorum nolur biişe olcak flan desede bi deniycem onun için değil kendim için

bukadar süslenmişssin ben neyi unuttum anlamına geliyor opuyorumnanaktan teşekkürler hayatım akşama söz vermiştin unuttun mu deseydin

delikafadulden delikafadulden evet yaaa... kocaları dışarı çıkarmayan hanımlara göre bir taktik....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

delikafadulden delikafadulden evet yaaa... kocaları dışarı çıkarmayan hanımlara göre bir taktik....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Eli mahkum dışarıda çıkarırdı valla kaydirigubbakcemile olmadi romantik bir gece geçirirdin senin için yaptım hayatım içimden geldi diye lülülülülülü

Ben deneyeyim... Benimki çıkarmıyor bir yere... Belki yer.
kaydirigubbakcemile5

inşallah yer :KK70:
valla benimki çıkarıyor yalnız çıkarırken ben süslenirsem oda süsleniyor çok yakışıklı olunca ben kızıyorumm ona kıskançlık... :p

Dün kişisel temizlik yaptım bende :jeyyar:
Pürüzsüz oldum yane :eek:
Bugünse her zamankinden farklı bir şey yapmadım, misafirim vardı gündüz-tatlicadiarzu-

bende sacima bakim yagimi surdum yikadim..dun yuzum,bugun sacim yarinda vucutummm:jeyyar:

bende onceden baya süslüydüm hele unive giderken saclar hep fonlu duzgunce makyaj falan şimdi evdeyım bide sağolsun annemin makyajsız bebek gibisin diye direkmeleri sonucu elimi eteğimi biçok seyden cektım tabi bakım makyaj değil bakımım yapıyorumda saclarıma sanırım yeterince ozen gostermiyorum bide makyajada donmeliyım evet yerimde sayıp duruyorum biraz değişeyim hatta çıktığım zamanda şimdiye baya gerileme kattettim:eek:lmaz: hemen yarından itibaren değişiyorum zaten bakımı süsü severimde demekki bi kal geliyo insana ben nişanlanınca bıraktım hemen hata yaptım galiba nese askımın gitmesini 2 hafta var az suslu gorsun beni

ohh bayilirim bakim yapmaya burayi okurken bile bazen sayfa degistirdim bi yandanda sacimi basimi duzelttim gaza geldim oturusum bile degisti yerimseniben
bende evlenmeden once cok daha dikkatliydim kalkar kalkmaz ceki duzen verir oyle kahvaltiya otururdum ehh kahvalti falan hazir olurdu tabi (canim annem aklima dustu yine) simdi yuzumu yikayip hemen kahvaltiyi hazirla evi biraz toparla bebisimle ilgilen derken oglene anca kendime geliyorum ama ben evde pijamaylan falan gezemem illa disari cikacak gibi hazir olurum pijamaylan durursam kendimi hasta gibi halsiz hissediyorum genelde rahatsiz olursam saliyorum kendimi ve boyle topicleri okudukca daha cok bakim yapasim geliyor :lepi:

benim kocam gezmeyi benden çok sever zaten, ben de ev kuşu :eek:

Dün akşam güzel bir duş aldım kremlerimi sürdüm ooh mis gibi yattım,bugün günüm var zaten yaparım makyajımı hafifte olsa, bakalım burayı okudukça gaza geliyoeum umarım çabuk sıkılmam,

X