bakıcım beni terk ediyo :((

andina222

nihayet bir anne...
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
3.270
1
kızlar işe başlayalı gün oldu ve ilk bakıcımız bizi bıraktı bile , gerçi ay sonuna kadar gelicek ama hafta içinde yeni bir bakıcı bulmam lazım..ooffff offff napıcam bana bir akıl verin , üzüntüden bugün sütüm azaldı kafayı yemek üzereyim senağlama

senin bebek fena sanırım bakıcı bu kadar zamanda istifa ettiğine göre fazla yaramaz olmalı :)) cnm hayırlısı inş en yakın zamanda bulursun

birkaç gün içinde işi bırakabilecek kadar tutarsız biriyse bebeğine bakmadığı iyi olmuş. herşeyde bi hayır vardır. üzülme.

valla oğlumda sorun yok , eşim başından beri istememişti onu çünkü çok sevgisiz bi kız yani nasıl diyim hiç şefkat , merhamet yoktu kızda , sadece altını değiştir , sütünü içir , yatır uyut bebek bakmayı bundan ibaret sanıyodu ( halbuki oğluşun ilgiye , konuşmaya da ihtiycaı var ama kızcağız bunu anlayamadı maalesef , yani bizim beklentilerimizi karşılayamadı, çocuk inanılmaz huzursuz oluyodu yanında , kaç kere söyledim gül biraz , konuş onunla , ninni söyle diye yok yapmadı hiçbirini eşim de dayanamadı sonunda bakmak istemiyosan bakma demiş , kız da iyi o zaman ay sonunda bırakırım demiş.. böyle işte kafayı yicem , nasıl birini bulucam şimdi ben senağlama

Canım benim o kadar zor bir durum ki yaşadığın.
Bakıcıların hiçbiri senin gibi ilgilenmeyecektir tabi.
Bebişin çok ufak, dikkatli ol lütfen bakıcı seçerken,
ben yaşamadım ama en yakın arkadaşım bu sorunu çok yaşadı, kızı şimdi
3.5 yaşında ama bir bilsen ne zor zamanlar geçirdi.
birsürü para verdi bakıcılara ama hemen hemen hepsi devamlı çocuğu uyutuyordu.
Eğer minnacık bile çalışmama ihtimalin varsa bunu değerlendir derim ben.
Yada tanıdık, bildik biri olsun mutlaka ve kontrol etmeyide unutma.
Daha çok başındasın, şimdi bu kadar moralin bozulursa, hiç mücadele edemezsin.
Maalesef bu çok hassas bir konu fakat bu işi yapanlar hiç farkında değil.
Kendine iyi bak.

canım ya oglum 10 aylık suan ben bakıyorum ucretsız ızındeyım bende sonra bakıcıya verecegım
senı anlıyrum bende sımdıden sıkıntısı aldı

çok haklısın seraycım bakıcıların tek derdi aman çocuk uyusun da ben de rahat rahat oturup tv seyrediyim , boşuna para alıyolar resmen.. cuma günü doktora götürdüm doktor bile dedi bakıcısı bütün gün konuşacak , kesinlikle tv seyrettirmeyecek diye ama nerdeeee gel de anlat , ben çok bişey istemiyorum , zaten evde yanlız çocukla otur konuş biraz yani çok mu zor anlamıyorum ki senağlama

kasım anneleri yok ortada şakkıdı nerdesiniz yaa günlerdir kimse bişey yazmıyo , yanlız hissediyorum kendimi çok mirmirmirmir

kasım anneleri yok ortada şakkıdı nerdesiniz yaa günlerdir kimse bişey yazmıyo , yanlız hissediyorum kendimi çok mirmirmirmir

paylaşımlarımızın büyük bir kısmını yeni başlıklar yerine "2008 kasım anneleri" başlığında yapıyoruz canım senide bekleriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…