Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Canimmm hiç korkma sıkma kendini çok güzeldi hayırlı uğurlu olur insallh okadar mutluyum ki anlatamm şuan karnimda bebişim var ve gidişini izledim çok duygusal lastim gitmeden numaralasalim
Yaa Allahım çok şükür sıkıca tutunsun inşallah bende acil Odadayim galiba bütün odalar dolu birde çok sıkıştm

Çıktın canm duydum 104 deki hastanın işlemi bitti dedilernasıldıı
Haha eşim ilaçları Almaya gitti canım İnanlı ben o kadar korkuyordum ki hani sıkışığım diye belki geri hani akar diye çok korktum ama inan ki hiçbir şey olmadı bir ağrı bile olmadı zaten kendimi kasmadım hani bana demişlerdi rahat ol diye kasmadım doktor dedi ki çok güzel oldu transferin rahat oldu çok güzel ilerledi dedi Bir de çok mutluyum 3 tane embriyon varmış o sonraki iki tane olan var ya onlardan bir tanesi döllenmiş Perşembe günü haber verecekler cayip mutluyum sana duygularımı anlatamam İnşallah seninle güzel geçer hiç sıkma ve ben Ayetel kürsi'ni okudum işlem yaparken hoca ve böyle evde rahatım hani uzanır gibi uzandım sen de öyle yap Allah yardımcın olsun çıktığında haber ver

Ayağimı kalkıp odana geçtin kuzum yoksa sedyedemi getirdiler. Çok şükür gözün aydın canm başka bebişlerinde var inşallah bu tutunur da diğerleride kardeş olur ona

İnşallah benimkide güzel ilerler ya benimkini çözdürüyolar herhalde inşallah çözülünce kalitesinde sıkıntı olmaz ya çok korkuyorm

Ayağimı kalkıp odana geçtin kuzum yoksa sedyedemi getirdiler. Çok şükür gözün aydın canm başka bebişlerinde var inşallah bu tutunur da diğerleride kardeş olur ona
Yokk canım sedyeyle getiriyolarr seni bak sakın kasma içinden herşey güzel olucak bebeğim için diyiceksin tammmi oku ve evde uzanır gibi uzan tammi kasarsan olmuyormuş çünkü ins sende yaparsinda güzel haberleri bekleriz

İnşallah canm kasmamaya çalşcam kendimiama zaman geçtikte patliyca çok aşırı sıkıştm, bide sen ne kadar dinlencksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…