Tüp Bebek Merkezleri Bahçeci zeki akkum hoca

Yok çok şükür bugün kontrol vardı cumartesi tekrar gel dedi işte zaman hiç geçmiyor sizin şimdi transfer falan hep bitti mi

Anlıyorum seni gerçekten öyle korkuyorum ki ya hiç tutmazsa diye yumurtaların iyi dedi ama ağrıyorlar kabız oldum midem bulanıyor yarın yumurta toplamadan sonra daha kötü olursam diye çok korkuyorum herkesin çok çabuk sahip olduğu birşeyle imtihan oluyoruz Rabbim yardımcımız olsun çok oku moralini bozma

Anlıyorum seni gerçekten öyle korkuyorum ki ya hiç tutmazsa diye yumurtaların iyi dedi ama ağrıyorlar kabız oldum midem bulanıyor yarın yumurta toplamadan sonra daha kötü olursam diye çok korkuyorum herkesin çok çabuk sahip olduğu birşeyle imtihan oluyoruz Rabbim yardımcımız olsun çok oku moralini bozma
Doktor dediki normalde her ay kadnlarda bir iki yumurta gelişiyoken biz iğneyle bir çok yumurta gelştirdiğimz için ağrılarn oluyo,yumurta toplamadan üç dört gün sonra geçicek,gerçktende üç gün sonra bütün ağrılarm geçti insallah seninde öyle olur,senin dondurulmş falanmı olck acaba şimdiden belli değildir gerçi ama

Kendini hiç yorma bol bol dinlen ben süpürge bile tutamadm çok sancm vardi ama gün geçtkçe hafifliyor,güçlü ol hepimiz ağlıyorux yıpranıyoruz ama bizimde imtihanımz buymuş

X