Bahçeci fulya da tüp bebek Dr. önerisi ??

dilaklc

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
29
14
28
arkadaşlar ilk defa tüp bebek deneyeceğiz ve bahçeliyi bulduk iyi diyorlar , ve doktor önerisi olan varmı ? bahçecide hangimdoktora gitmeliyim yada önerdiğiniz başka tüp bebek çi varmı

Bende mehmet reşit asoğluna gidiyorum. Memnunum bi araştır istersen

Merhaba bende 26 kasımda cem çelik için randevu aldım cem beye giden var mı acaba memnuniyeti merak ediyorum rabbim inşallah hepimize bu güzel duyguyu nasip eder 🤲

Merhaba bende 26 kasımda cem çelik için randevu aldım cem beye giden var mı acaba memnuniyeti merak ediyorum rabbim inşallah hepimize bu güzel duyguyu nasip eder 🤲
merhaba bende cem çelik beyi duydum baya iyimiş bend ekararaıznkalmıştım ama bize çok uzak olduğu için ben bahçeci fulya’yı tercih ettim ama emin olabilirsiniz doktor çokmiyi dalında allahım acil size nasıp etsin 🙏

Merhabalar kasım 2 de tedaviye başladık Mehmet beyde 10 kasımda opu oldum 4 yumurtam toplandı 2si döllendi 3. Gün gayet iyi dediler fakat 5.günde biri 6.diğeri iptal oldu dondurulacak hiç embriyom kalmadı 🥲 amh düşük 0.74 sizin süreçleriniz nasıl gidiyor

Cok iyi doktor☺️ Bende ilk transferim onunla oldu ve tuttu 😍 son iki haftama gircem dogurmak uzereyim 😀

Merhabalar kasım 2 de tedaviye başladık Mehmet beyde 10 kasımda opu oldum 4 yumurtam toplandı 2si döllendi 3. Gün gayet iyi dediler fakat 5.günde biri 6.diğeri iptal oldu dondurulacak hiç embriyom kalmadı 🥲 amh düşük 0.74 sizin süreçleriniz nasıl gidiyor
gönlünüz ferah tütün insallah olur , bende 3 kasımda başladım siz Mehmet reşit beye daha 15 kasımda ilaca başladık iğnelere daha bekliyorum cumartesi kontrolüm var daha aşamaya gelemedim ben

gönlünüz ferah tütün insallah olur , bende 3 kasımda başladım siz Mehmet reşit beye daha 15 kasımda ilaca başladık iğnelere daha bekliyorum cumartesi kontrolüm var daha aşamaya gelemedim ben
Bizim yumurta toplama oldu embriyo kalmadı hiç Mehmet hoca aradı pes etmek yok dedi adetimle tekrar gideceğim İstanbul’da yaşamıyorum Manisa’da yaşıyorum süreç anladığım kadarıyla uzun sürecek ama sabretmem gerekiyor inşallah herşey yolunda gider hayırlısıyla sizin neden iğnelere başlanmadı daha

Bizim yumurta toplama oldu embriyo kalmadı hiç Mehmet hoca aradı pes etmek yok dedi adetimle tekrar gideceğim İstanbul’da yaşamıyorum Manisa’da yaşıyorum süreç anladığım kadarıyla uzun sürecek ama sabretmem gerekiyor inşallah herşey yolunda gider hayırlısıyla sizin neden iğnelere başlanmadı daha
Merhaba sizin durumunuz tam olarak nedir kaç yumurtanız çıkmıştı embriyolar 5. Güne mi gidemedi

allah en kısa zamanda size nasip etsin stres yapmayın çokta dillendirmeyin hayırlısıyla olur biraz sabretmek gerekiyor benim iğnelere başladım ama nezaman toplama olur bilmiyorum daha 3 gündür iğne kullanıyorum sizin sorunuzu neydi ayıptır sorması birde yaş kaç

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasıp etsin çok sevindim hayırlısı olsun 🙏❤️ Cem beye mi gittiniz
Amin insaAllah 🤲🏻 Darisi isteyen herkese insaAllahh. Evet Cem Celikti doktorum ☺️

Benimde ilk denemede tuttu, gelinimizinde ilk denemede tuttu ☺️

X