bahar kokulum artık bizimle:)))

çok teşekkür ederim hepinize..
allah herkese yaşatsın bu duyguyu inş

gelelim bizim hikayemize...
Biz aşkımla 2002'de tanıştık ve 5 yıllık flörtten sonra 2007de dünyamın anlamıyla evlendik....
Ilk yıl bebek istemiyorduk ama evliliğimizin artık bir meyva ile taçlanması gerekiyordu artık 2007 mart ayında bebeğe karar verdik. Ama zaman gçiyor bizim meleğimiz bir türlü gelmiyordu, her geçen gün ümitsizliğe kapılıyor regl dönemlerim sadece ağlamakla geçiyordu. Ekim ayında bebeğe erteleeye karar verdik çünkü hem ben psikolojikmen çökmüştüm vede atanamayan bir öğretmenim kpssye dek geliyordu ve çok rahat bir ay geçirdik... O ay ev taşıdık ben neler yapmadım düştüm, ağır eşyalar taşıdım üstüne 12 saatlik yolculuk yaptım. Regl tarihime bir gün kala yengemin zoruyla test yaptım ve çift çizgi çıktı inanamamıştım 7-8 aydır o kadar alışmıştım ki o çizgilerin tek görünmesine çift görünce kesin yanlış dedim diğer gün kan testine gittim ve hamileydim. Allahım ne güzel bir duyguydu hala şaka gibi geliyordu bana. En kötüsü eşim yanımda değildi yurt dışına çıkmıştı. Telefonda müjdeyi eşime vermiştim oda şoktaydı. Kesesini görmek için can atıyorduk artık ama keseyi görmeye gittiğimizde drumuz bu bebek düşer çok aşağıya yerleşmiş dedi bütün hayallrim ümitlerim yıkılmıştı. Neyse ki en sonunda istanbula döndüm ve druma gittim düşük riski bile yoktu artık bebeğim benimleydi. üç ayı sıkıntıyla atlattık ve aralıkta ben dershaneye başladım kuzucumla dershaneye başladık. Artık dershaneye gidip geliyor çok rahat bir dönem geçiriyor sınava rahatlıkla hazırlanıyorduk sonunda 23 haziranda dershaneyi bitirdik evde dinlenmeye başladık. Son kontrolümüzde bebek daha yukarda doğuma vademişti drumuz o yüzden çok rahattık...
Gelelim en mutlu günümüze....
26 haziran gecesi çok rahat bi şekilde yatağıma yattım ama yattıktan sonra inanılmaz şekilde bi stres geldi üzerime. Saat bir buçuğa doğru uykuya daldım sabah 7de kalkıp sınava gidecektim çünkü. Saart iki buçuk gibi hafif bir bel ağrısı ve karın ağrısı geldi ayağa bir kalktım ve bi miktar su geldi tabi ki ben uyku semesi çişimi yaptığımı düşündüm ve üzerimi değişip tekrar yattım çk değil yarım saat sonra tekrar tuvalet ihtiyacı hissettim ve ikinci kere suyum gelmişti. Hemen eşimi kaldırıp hastaneye gittik , doğum başlamış ve rahim ağzı açılmaya başlmıştı. Drum hastaneye yatmamı istedi ama ben ısrarla sınava gidip gelmek istediğimi belirttim drumda baskı yapmadı ve bizi eve yolladı. Eve geldikten 15 dakika sonra sancılarım tuttu ve biz tekrar hastaneye koştuk artık sancılar daha sık ve çok can yakıcıydı. Açıklık iyice artıyor ve bahar kokuluma kavuşma zamanım iyice daralıyordu. Sancılara dayanamayarak epidural istedim epiiduralle birlikte suni sancıda verdiler tabi ki. Sancılar iyice artmış artık doğuma giriyorduk eşimi yanımda istedim hemen yanıma aldılar saolsunlar. Drum ve ebe hanım en büyük destekçimdi doğumumu drum yaptırdu 15 dakika içinde bahar kokulum kucağımdaydı artık allahım ne büyük bir mutluluktu her şeyi unutmuştum o anda çektiğim sancılar doum anındaki acılar herşey yok olmuştu sanki...
O gece hastanede kaldık şimdi bahar kokulumla evimizdeyiz ne büyük bir mutlulukmuş eşim ve ben baş ucundan hiç ayrılmıyoruz kuzumuzun...
Allahım isteyen herkese nasip etsin inş

gözünüz aydın canım..sağlıkla büyüt inşallah

gözünüz aydın olsun allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah :)

X