Bağlanma korkusu olduğunu söyleyen erkek?

Luxx

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2023
14
44
Güncelleme: Her yerden engellemiştim, olur da ulaşırsa diye telefonunu da engelledim. Yorumlar için teşekkürler.

Kızlar selam. Benim geçen yıldan tanışmış olduğum bir eski sevgilim var ve ilişkimiz birkaç ay önce bitmişti. Geçen hafta bana ulaşıp halimi hatrımı sordu, sabaha kadar konuştuk her şey iyiydi falan. Sonrasında beni çok özlediğini görmek istediğini söyledi ben de karşı çıktım, beni görmek kendini kötü hissettirebilir, (kötü ayrılmıştık çünkü çok toksik olduğumu söylemişti bana) yaşananları hatırlarsın belki keyfin kaçar hiç gerek yok böyle şeylere dedim. O ise üzülmeyeceğini aksine mutlu olacağını önceden yaşanan şeyleri de umursamadığını söyledi bayağı bir ısrar etti.

Hal böyle olunca ben de daha fazla uzatmadım ve buluştum dışarıda oturup sohbet ettik çok eğlendik ikimiz için de iyi oldu. Ertesi gün tekrar çağırdı bu sefer de yorgun olduğumu çok isterse ertesi gün buluşabileceğimizi söyledim ama yine ısrar etti şlsfşlğsdaps çıktım yine ben. Yine güldük eğlendik çayımızı kahvemizi içtik geldik adamın yüzünde güller açıyo benim yüzümde güller açıyo süper. Sonra ertesi gün akşamı tak diye ben bağlanmaktan korkuyorum tekrar üzülmeyeceğimin bir garantisi yok sana güvenmiyorum uzatmadan bitirelim dedi??

Ben ısrar ettim güvenini kazanırım hiç sorun değil, ayrıca bunları sana daha önceden konuşmuştum neden şimdi buluştuktan sonra dile getiriyorsun hani sorun olmayacaktı dedim. O da bana o zaman çok özlemiştim doğru düşünemedim dedi. Canım çok sıkkın kızlar nasıl diyeyim gerçekten çok hoş vakit geçirmiştik ve berbat olmasını istemiyorum tekrardan. Çok ısrar ettim fakat tersledi uzatma istemiyorum dedi :KK43: Aranızda sevmediğini veya başka birinin olduğunu düşenecek olan olursa öyle bir ihtimal tabii ki olabilir ama yanımdayken hareketleri öyle değildi asla. Rol yapsa sevmese anlardım diye düşünüyorum. Biri olsa da biz ayrıyken flörtleşirlerdi herhalde. Hiç kimse girmedi hayatıma dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Başlığa istinaden yalan söylüyor. Bir erkek severse böyle bir bahanenin arkasına sıgınmaz sevdiği insanı hiçbir şekilde bırakmaz. Net. Denendi, yaşandı, onaylandı.

Niye sen müneccim misin?
Yaprak dökümü Leyla’ya nasıl sinir oluyoruz o rol yapmıyor mu?

Ay kendini kandırmayı bırak.
ay ne bileyim hareketlerini görmen lazım gözünü falan kaçırıyo çocuk bakamıyorum utanıyorum diyo sşldfdşsl rolse de bu erkeklerden her şey bekleniyo valla. sevmiyosan niye üst üste çağırıp darlıyosun adam???

Bırak gitsin. Dönerse senindir dönmesse hiç olmamıştır falan filan 😂😂
Yok oyle demeyelım dönüyo ama yine onun degil

Valla dalgada gecmıcem ama kendıne bı saygın olsun ya
Daha kucuksun anlaşılan gercekten kendıne saygın olmazsa kımsenın sana saygısı olmaz
Israr ettı görüştum
Yok dıger gun yorgundum ısrar ettı buluştuk
Neden ?
Senın fıkrın yokmu . O gelıyor takılmak ıstıyor takılıyor
O istiyor yıne gıdıyor .

O kım pardon !!!!

Yok oyle demeyelım dönüyo ama yine onun degil

Valla dalgada gecmıcem ama kendıne bı saygın olsun ya
Daha kucuksun anlaşılan gercekten kendıne saygın olmazsa kımsenın sana saygısı olmaz
Israr ettı görüştum
Yok dıger gun yorgundum ısrar ettı buluştuk
Neden ?
Senın fıkrın yokmu . O gelıyor takılmak ıstıyor takılıyor
O istiyor yıne gıdıyor .

O kım pardon !!!!
Haklısın, bu sebepten konu bir yere varmayınca engellemiştim. Ne demek ''o zaman özlemiştim doğru düşünemedim''. Ne yapmaya çalıştığını anlamlandırmak aslında benim derdim bir yerde.

Kızlar selam. Benim geçen yıldan tanışmış olduğum bir eski sevgilim var ve ilişkimiz birkaç ay önce bitmişti. Geçen hafta bana ulaşıp halimi hatrımı sordu, sabaha kadar konuştuk her şey iyiydi falan. Sonrasında beni çok özlediğini görmek istediğini söyledi ben de karşı çıktım, beni görmek kendini kötü hissettirebilir, (kötü ayrılmıştık çünkü çok toksik olduğumu söylemişti bana) yaşananları hatırlarsın belki keyfin kaçar hiç gerek yok böyle şeylere dedim. O ise üzülmeyeceğini aksine mutlu olacağını önceden yaşanan şeyleri de umursamadığını söyledi bayağı bir ısrar etti.

Hal böyle olunca ben de daha fazla uzatmadım ve buluştum dışarıda oturup sohbet ettik çok eğlendik ikimiz için de iyi oldu. Ertesi gün tekrar çağırdı bu sefer de yorgun olduğumu çok isterse ertesi gün buluşabileceğimizi söyledim ama yine ısrar etti şlsfşlğsdaps çıktım yine ben. Yine güldük eğlendik çayımızı kahvemizi içtik geldik adamın yüzünde güller açıyo benim yüzümde güller açıyo süper. Sonra ertesi gün akşamı tak diye ben bağlanmaktan korkuyorum tekrar üzülmeyeceğimin bir garantisi yok sana güvenmiyorum uzatmadan bitirelim dedi??

Ben ısrar ettim güvenini kazanırım hiç sorun değil, ayrıca bunları sana daha önceden konuşmuştum neden şimdi buluştuktan sonra dile getiriyorsun hani sorun olmayacaktı dedim. O da bana o zaman çok özlemiştim doğru düşünemedim dedi. Canım çok sıkkın kızlar nasıl diyeyim gerçekten çok hoş vakit geçirmiştik ve berbat olmasını istemiyorum tekrardan. Çok ısrar ettim fakat tersledi uzatma istemiyorum dedi :KK43: Aranızda sevmediğini veya başka birinin olduğunu düşenecek olan olursa öyle bir ihtimal tabii ki olabilir ama yanımdayken hareketleri öyle değildi asla. Rol yapsa sevmese anlardım diye düşünüyorum. Biri olsa da biz ayrıyken flörtleşirlerdi herhalde. Hiç kimse girmedi hayatıma dedi. Siz ne düşünüyorsunuz?
Sallıyo inanma. Sevse bu kız ben yokken birini bulur mu diye korkar. Seni kaybetmekten korkar. Egosunu tatmin etmiş bir de. Sen hemen barışınca geri çekilmiş.

1- her söylenene inanma yavrum çok üzülürsün
2-senden cinsel bir karşılık görememişse seninle oyanlanmak istememiştir.
Bağlanamayan erkeğim derken diyor ki ; sex var ciddiyet yok.

Çok ısrar ettim dediğin an bitti.Öğrenin artık şunu.Kaçan kovalanır hiç mi duymadınız.Siz koşmayacaksınız koşturacaksınız eşlik etmek isteyen gelecek istemeyen by.

Yani özledim deyip ısrar edip sonra pat diye böyle yapan insan için aklıma egosunu tatmin etmiş olabilir diye geldi. Bir konuşmayla hemen her şey eskiye dönmüş. Daha fazla ısrar etmeyin. Erkeklerin çabuk kalkıyor bir tarafları. Böyle bağlanmaktan korkuyorum falan palavra. Gerçekten sevse istese aklına bu düşünceler zaten gelmez.

Klasik ergen işte. Ne istediğini bilmeyen, elde ettiğini hissettiği an yok olan, ayran gönüllü bi tip. Çoluk çocuk için üzülmeyin gerçekten değmez. Olgunluk çok kıymetli.

Siz de çok tutarlı gelmediniz bana. O ısrar ettiğinde kendinizi naza çekip sonra bir anda peşinden koşan taraf olmuşsunuz. Hem de bunlar 2-3 gün içinde oluyor.

Esas konuya gelecek olursak, çoğunluğa katılıyorum. Erkekler düzdür, ya isterler ya istemezler. İstemediklerini de çok odunca olmasın diye bir takım bahanelerle birlikte sunarlar. Ama bağlanma korkusu klişesinin hala kullanılmasına şaşırdım. Hiç update gelmemiş bunlara

Kimseyle görüşmedim diyor diyorsun ya görüştüğü kişiyle 2-3 günlüğüne küstüyse o boşluğu seninle bile doldurmuş olabilir

Ya egosunu tatmin etmek için geldi sizi denedi ki başarılı da olmuş.
Ya boş vakti vardı değerlendirdi.
Ya da acaba burdan bi sex çıkar mı diye yokladı 😂

X