Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

ben bacaklarimdaki lekeler icin her soyleneni yaptim
pahali kremler aldim cesit cesit yaglar kullandim kese yaptim ponza tasi kullandim
1-2 hafta duzelir gibi oluyo sonra yeniden eski igrenc haline donuyor
ne yapicam ben yaaa
bu lekelerden kurtulmanin kesin bir yolu yok mu?

bende de çok vardı.bacaklarım da kuru,nemsizdi biraz.o yüzden tüyler çıkarken kaşındırıyodu.artık her banyoda nemlendiricili duş jeliyle beraber kese yapıyorum bacaklarıa.ve nemlensin diye de banyodan sonra bebe yağı sürüyodum.sadece 1 buçuk haftada kıl dönmesinden eser kalmadı :KK70:

hastamısınız oĞlum hjer yere el atıyorsunuz ama sızı bırazdan burdn yÖnetıcı atar konuŞun bakalım nereye kadar

kısa bir süre jilet kullanın hiç bi r şey kalmaz...
ben öyle yaptım valla, sonunda kurtuldum

yılların sorununu bildiğiniz lif ile geçirdim ama tabi düzenli olarak kullandığımda.her banyoda bacaklarım kızarana kadar ovuyordum canm yana yana ama banyo çıkışı bide baktım bebek gibi bir tene sahipmişim haberim yok bakım yapmadan olmuyorr bayanlar fakat biraz aksatınca tekrar oluşuyorlar yani sürekliliği gerekli.

Slm tekrardan arkadaŞlar bende batıklarla sıkı bır mÜcadele edıyorum Çok ŞÜkÜr bır ıkıtane leke kaldı koca bır yaz sınırlı otla mÜcadele verdım bır gÜn eczacı bır ablama danıŞtım artık depresyona gırdım Şu hale bak lekeler batıklar geÇmıyo dedım bana sterıl navuksol pomad ı Önerdı sÜr bunu batıklarına dedı bır ayda geÇer sorunun dedı yaklaŞık 1.5 aydır Çok dÜzenlı olmamak kaydıyla kullandım ama Çok fayda gÖrdÜm bu bır krem arkadaŞlar batıkları yok edıyo yanı o ıĞrenÇ derı altı gÖrÜntÜsÜ kalmıyo ama ılk zamanlar ben kremı sÜrdÜkten sonra streÇlemedım boŞa gıttı okadar emek Şımdı banyodan sonra sÜrÜyorum sreÇle sarıyorum 5 6 saat sonra yıkıyorum bayabı toparlandı batıĞım hıÇ yok lekelenmede neredeyse 2-3 tane kaldı bılgılerınıze ha bıde haftada 2 kez medıcassol krem sÜrÜyorum batık lekelerının ÜstÜne oda Çabucacık derıyı onarıyor hadı kolaygele

Slm tekrardan arkadaŞlar bende batıklarla sıkı bİr mÜcadele edİyorum Çok ŞÜkÜr bİr İkİtane leke kaldı koca bİr yaz sİnİrlİ otla mÜcadele verdİm bİr gÜn eczacı bİr ablama danıŞtım artık depresyona gİrdİm Şu hale bak lekeler batıklar geÇmİyo dedİm bana sterİl navuksol pomad ı Önerdİ sÜr bunu batıklarına dedİ bİr ayda geÇer sorunun dedİ yaklaŞık 1.5 aydır Çok dÜzenlı olmamak kaydıyla kullandım ama Çok fayda gÖrdÜm bu bİr krem arkadaŞlar batıkları yok edİyo yanİ o İĞrenÇ derİ altı gÖrÜntÜsÜ kalmıyo ama İlk zamanlar ben kremİ sÜrdÜkten sonra streÇlemedİm boŞa gİttİ okadar emek Şİmdİ banyodan sonra sÜrÜyorum sreÇle sarıyorum 5 6 saat sonra yıkıyorum bayabİ toparlandı batıĞım hİÇ yok lekelenmede neredeyse 2-3 tane kaldı bİlgİlerİnİze ha bİde haftada 2 kez medİcassol krem sÜrÜyorum batık lekelerİnİn ÜstÜne oda Çabucacık derİyİ onarıyor hadİ kolaygele

tatlım bu kremlerin fiyatı nedirboshayallersmile ben bıktım bu batıklardan iğrenç duruyor yabilmiyorumkismile

bu ara bacaklarimi ihmal ettim..batiklari yoklamak icin oylesine sıktım..yine icerden kocaman bir kil cikti cok moralim bozuluyor..tr gider gitmez doktora gidecem ardindan lazere..kese,limon tamamen ise yaramiyor en iyisi kokten cozumu lazer..

valla ben kabak lifiyle her banyoda keselerim. bacaklarımı da sık sık nemlendiririm. ama benim batıklarımı bunların geçirmesi mümkün değil ki. bazılarını sıkarak çıkarabiliyorum ama asıl sorun sıkılabilenler değil. onların izi kalmıyor çünkü. asıl sorun çıkmayanlar. o kadar derinde ki kızlar, çıkarmak için sondaj yapmak gerek. ben bir tanesiyle senelerce oynadım böyle. iki ya da üç sene tam hatırlayamıyorum ama sanki üniversite hayatımın çoğunda bacağımdaydı. sürekli çıkarmaya çalıştım hatta ben çıkarırım diyenlere sıktırdım, bu konuda iddialı olanlar şok oldular çünkü çıkaramadılar. iğneyi o kadar derine batırmak da mümkün olmadı. neyse yıllar sonra gene böyle oynarken çıktı kerata :)))). ama nasıl minicik bir şey. görseniz yıllardır orda hiç büyümemiş o. ben rapunzelin saçı gibi bir şey bekliyorum halbuki. neyse o kabus bitti ama yerinde küçük bir delik kaldı. buna benzer batıklar gene var. özellikle de dizlerimin yanlarında, tam üst bacağa geçerken. çok uğraşıyorum ama çıkmıyorlar. kimbilir kaç sene beklemem gerek bunlar için. ama yine de benim öyle lekeli değil değil bacaklarım. çok şükür. sanki bir iki yerden sinek ısırmış gibi duruyor uzaktan. yüzeysel olanların hiç izi kalmıyor. bir tek bu sondaj gerektirenler var onlar da zaten kendileri hala oradalar. bir çıksalar izleri de gidecek. şu anda bu şekilde 3 tane var. bir tanesi geçtiğimiz yaz başından beri orada. şans dileyin bana da çabuk çıksınlar.

ay bişey sorucam.ponza taşı önermişdi birisi.onu sürüceksin kuruykeyn pul pul olcak falan.ama bende pul pul olmuoki.hiç bişey olmuo

kizlar badi sop un brezilya findigi peelingini tavsiye ederim..batiklarima ii geldi..maskesi de saclarimaaazemuszemus

normal tuz ve zeytin yagini bi kasede karistirin ve bacaklariniza peeling yapinzemuszemus
batiklar icin cok iyi birde kabak lifiylede yoruluncaya kadar kese yapin
ponza tasini denemedim bilmiyorum ama oda ise yariyordur heralde kullananlar cok
ama tuz ve zeytin yagi harika geldi benim batiklara:nazar:

kesin sonuç için sorunun köküne inmek gerekiyor gibi görünüyor kök ise tüylerden tamamen kurtulmak ,ya varya şunun formülünü bulan kişi köşeyi acayip dönecek

kızlar tanacan.com sitesinde batıklar için kılın köküne inip batmalarını önleyen bi jel mi ne bişey var acaba deneyen duyan varmı etkilimi bi bakın isterseniz ismide stopingrow

acaba işe yararmı ya çok kötü benim bacaklarımda.hem eskilerin izi var hemde sürekli kıl batıyo nasıl olacak bu ya

ya bide kasık bölgemde bikini bölgesinde var bende batık of ya sinir oluyorum çok iğrenç duruyo napıcam

tubacım ben kullanıyorum işe yarıyor benimde bacaklarımda ve bikini bölggemde oluyordu elle sıkıyordum yada iğneyle deliyordım delik oldu hep bende internetten duydum bu stpinrow kıl dönmesini spreyini 3 aydır kullanıyorum %80 oranında azaldı batıklar eski delikleri bile kapatıyor zamanla gözün kapalı al hiç araştırma derim bende ilk tanacanda gördüm 40 tl bakimliolmak.com diye bir sitede 35 tl ben ordan aldım

X