Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

kullandım geçen yıl adı şimdi aklımda değil
kokusu çok fena
çözümde olmadı

kızlar benim bacaklar yara doldu yenide etekler almıştım dolapta duruyolar yaz boyu giyemem artık o etekleri :)
geçen sevgilim gördü bacakalrımı sordu noldu sanaaaa !!!!!
nolsun canım yumurtayı çok yedim alerji yaptı kaşındım dedim :)
neyse yaralar için tedavi uyguluyom
sıcak suyla ama harbi sıcak ayakları yıkıyom yıkıyom ponza taşı yapıyorum sonra limon sürüyorum sonra kuruyunca bi daha yıkıyorum bidaha ponza taşı
yatarken expigment sürüyorum sabah işe giderkende nemlendirici

geçecek o adi yaralar
lekeleride expigment iyileştiricek inşallah
işin garibi ben ne jilet ne makine kullandım hep sir yaptırdım kendim bile yapmadım iyi bi kuaföre gittim nedense oldu batıklar
sapığın biride benim bacak gördümü bakıyorum imrenerek

kıl dönmesi bendede oluyor malesef:KK43: ama annem geçen gün banyoya girdiğinde bacaklarını kesele demişti bende her banyoya girdiğimde bacaklarımı keseliyorum..

sonunda kıl dönmeleri azalıyor..

evet arkadaşlar aynı sorunlar bendede vardı ve kabak lifi çok işe yarıyor ama şunları muhakkak yapmak gerekiyor :) batık cilt kurumasından kaynaklanıyor yani kıl yüzeyde nem bulamayınca deri altında geri giriyor haliyle batık oluşuyor önlemek içinse önce lif veya kese duş sonrası ise mutlaka nemlendirici kullanmak gerekiyor .. :)o zaman sorun gitgide yok oluyor ama düzenli yapılması gerek :KK66: bende işe yaradı ama bitkisel bir yöntem isterseniz denenmiş bir tarif var etkili :) 1 limon kabuğu 3 portakal kabuğunu rendeleyin 10 adet bebe aspirinini içine ezin 1 adet yumurta akı ve 1 bardak toz şekeri ilave
edip karıştırın banyo öncesi peeling yapın ve yıkanın .. yıkandıktan sonra vücut nemlendiricisine 3 damla limon suyu ilave edin ve sürün. 10 günde bir uygularsanız buda sonuç veriyor .. :)

arkadaslar ben kıldonmelerı ıcın doktora gıttım bıtkısel bır krem verdı...kabak lıfıde cok ıse yarıyor fakat yıne oluyor bu krem hem kıl donmelerıne hemde ızlere ıyıgelıyormus..

evet bayanlar tam bir yıldır batıklar ve lekelerle boğuşuyorum sonuç hep hüsran oldu bana batık yapan epilatördü ve benim yoğun kurcalama çabalarımdı dr gittim lazerden başkası çözemez sorunu dedi eee lazer fiyatı eskişehirde sadece bacak 300 tl malum krizli bi kış geçirdik limonmuş keseymiş kabaklifiymiş atın bunları ve beni dinleyin şimdi bu konuda araştırma yaparken bir sayfada yazılan bi tarifi uyguladım yazan kişiye hep dua ediyorum ama ençokta Allaha dua ediyorum bize bu güzel bitkiyi verdi diye:)uzattım biraz kusuruma bakmayınşimdi tarıfı veriyorum .bacaklarınızı hangi yöntem olursa olsun alıyorsunuz önemli olan önce şu lekelerden kurtulmak olduğu için ok sonra aktara gidiyorsunuz SİNİRLİOT YADA SİNİR OTU istiyorum diyorsunuz bir paketin fiyatı 2.5tl ve bir kutuda streçfilm alıyosunuz marketten oda 3tl.ben sinirli otun bu 1 paketini yarıya bölüp kullandım otu tencereye koyup kaynatın iyice ok.kaynadıktansonra bırakın soğusun soğuyan otun suyunu bi pet şişeye alın atmayın sakın şifa deposunu kalan sinirli otun sap yaprak ne varsa temiz kremsiz bacağınıza yapıştırın tuturun yani bu arada altınıza bi örtü serin yerler batmasın yapıştırdığınız otulu bacağınızın üstüne sreç sarın sıkıca çok sıkmayın yazıktır :).şimdi bu şekilde hayatınızı bir sonraki günün aynı saatine kadar bu streci açmayın sakın bunalsanız bile ok bunuda yaptınız diyelim cumartesi akşam 6da yaptınız pazar akşam altıda açıcaksınız açacağınız gün küvete girdim birde makas streci kestim otlarla beraber çöpe attım bacaklarıma bir baktımki sevinçten ağlıyacaktım aylardır denemediğim yöntem kayan bacaklarımın o mor kırmızı lekeli hali neredeyse pamuk gibi olmuştu
yaraların üzeri bembeyazdı sevinçten uçuyordum hemen soğuk suyla yıkadım bacaklarımı ama şiddetli bir kasınma duygusu bacaklarım resmen kaşımam içim çıldırıyordum hemen kasımaya başladım inanamadım hamamda kese atıldığında ölü deri düşerya onun iricesi kasıdıkça üstteki derim dökülüyordu hemen kaprimi giyip bi örtü serip daha çok kasınmaya başladım :)tatlı tatlı kaşıdıkça deriler döküldü ama tırnaklarım kısa hatırlatırım
evet sonuç olarak o günü o mosmor bacak lekerinden pembe bacaklekelerime terfi ederek geçirdim bir hafta sonra kalan otu kaynattım bir ay boyunca her hafta yaptım arkadaşlar suan iğneyle oynanan o morlu bacaklarımın leke görüntüsü daha hafif ama bu ot bi mucize otun suyunu atmayın sakın bende diş eti sorunu vardı otu araştırınca diş etinede fayda ettiğini öğrendim ağzımı otun suyuyla çalkaladım ve dişetlerim fırçalarken artık kanamıyo malum diyette yapıyoruz ya uzun süre aç kalınca olusan ağız kokusuda yok ben bu otla çok mutlu oldum sizede şiddetle tavsiye ediyorum her ot seansında accaip deri döküyosunuz batıklı çukurlar düzlesiyor sağlıklı günler

sinirli otun diğer adıda yara ve çıban otu eskiden insanlar bu otu ezer yaralarına saramış şeker hastalarının yaraları kapanmadığı için bu ot tavsiye ediliyor vücudun neresi olursa olsun yaraları kavuşturup kabuk attırıyo köpekler doğada zehirli yılan soktuğu vakit hemen bu otu yerlermiş ayaklardaki geçmeyen nasırlara açık yaralara kullanılınca çok fayda ediyormuş bizzat denedim doğru ayrıca mor lekelerin altındaki batık kıllarıda yüzeye doğrı ittiren bi bitki tüm batık kıllarımıda kaşıdıktan sonra gördümki yukarı itmiş kozmetiklere servet harcayıp umudunuzu yitirmeyin sinirli ot şifa kaynağı bi bitki beni çok mutlu etti çok şükür umarım sizde deneyip sorundan kurtulursunuz

2 gün önce dermatolog a gittim batık kılların tek çözümü lazer epilasyon dedi:KK43:((
Otlar ,çöpler, keseler hep geçici..sürekli kullanım gerektiriyor..
Bu sinir otu mu neyse..iyi birşey olabilir,zararı var mı acaba?Ama o da geçici..

ne denediysem olmadi..ne kil donmesinden kurtuldum ne lekelerden..
hatta gecenn sadece gozenek olan bir yeri sıktım ıcınde kocaman kıl cıktı..
arada boyle yapıyorumm ama rastgele cıkartıyorum cunku dısarda hıcbır belırtı yok gerıye dogru buyuyor cok moralım bozuldu..tr ye gıdınce hemen doktora gıdecem..

arkadaslar ben kıldonmelerı ıcın doktora gıttım bıtkısel bır krem verdı...kabak lıfıde cok ıse yarıyor fakat yıne oluyor bu krem hem kıl donmelerıne hemde ızlere ıyıgelıyormus..

................................

sinirli otuben denedim zararı yok arkadaşlar hemde bir bacak değil heryerde etkili kremlere dünya paralar harcayan ben krem surmekten nefret eder oldum bende epilasyon için lazere gidicem ama iz ve yaralardan kurtulmalıyız önce ok psikolojik olarak ben dr ye ve güzellik salonlarına gittiğimde sanki bacaklarımda veba varmış gibi bakmaları ve ne yaptın sen ya bu bacaklarını hep sıkmışşın demeleri ve yaz döneminde lazer uygun olmaz lafları doğal çözüme götürdü önce lekeler gider sonra kıllar lazere giderken ezik olmayız enazından

sinirli otuben denedim zararı yok arkadaşlar hemde bir bacak değil heryerde etkili kremlere dünya paralar harcayan ben krem surmekten nefret eder oldum bende epilasyon için lazere gidicem ama iz ve yaralardan kurtulmalıyız önce ok psikolojik olarak ben dr ye ve güzellik salonlarına gittiğimde sanki bacaklarımda veba varmış gibi bakmaları ve ne yaptın sen ya bu bacaklarını hep sıkmışşın demeleri ve yaz döneminde lazer uygun olmaz lafları doğal çözüme götürdü önce lekeler gider sonra kıllar lazere giderken ezik olmayız enazından

Merhaba canım,
Ben bugün aldım sinirliotu birazdan yapıcam ama bikaç şey sormak istiyorum.
Sıcak suyla deleyip mi kaynattın yoksa direk soğuk suyla mı kaynatın?
İlk sefer için 24 saat tutamıcam işe gidiyorum çünkü erken saatte. Ama haftaya cuma günü yaparım. benim ileri derecede batık problemim. debemediğim bir şey kalmadı. İnşallah bu işe yarar.:gitme:

evet bayanlar tam bir yıldır batıklar ve lekelerle boğuşuyorum sonuç hep hüsran oldu bana batık yapan epilatördü ve benim yoğun kurcalama çabalarımdı dr gittim lazerden başkası çözemez sorunu dedi eee lazer fiyatı eskişehirde sadece bacak 300 tl malum krizli bi kış geçirdik limonmuş keseymiş kabaklifiymiş atın bunları ve beni dinleyin şimdi bu konuda araştırma yaparken bir sayfada yazılan bi tarifi uyguladım yazan kişiye hep dua ediyorum ama ençokta Allaha dua ediyorum bize bu güzel bitkiyi verdi diye:)uzattım biraz kusuruma bakmayınşimdi tarıfı veriyorum .bacaklarınızı hangi yöntem olursa olsun alıyorsunuz önemli olan önce şu lekelerden kurtulmak olduğu için ok sonra aktara gidiyorsunuz SİNİRLİOT YADA SİNİR OTU istiyorum diyorsunuz bir paketin fiyatı 2.5tl ve bir kutuda streçfilm alıyosunuz marketten oda 3tl.ben sinirli otun bu 1 paketini yarıya bölüp kullandım otu tencereye koyup kaynatın iyice ok.kaynadıktansonra bırakın soğusun soğuyan otun suyunu bi pet şişeye alın atmayın sakın şifa deposunu kalan sinirli otun sap yaprak ne varsa temiz kremsiz bacağınıza yapıştırın tuturun yani bu arada altınıza bi örtü serin yerler batmasın yapıştırdığınız otulu bacağınızın üstüne sreç sarın sıkıca çok sıkmayın yazıktır :).şimdi bu şekilde hayatınızı bir sonraki günün aynı saatine kadar bu streci açmayın sakın bunalsanız bile ok bunuda yaptınız diyelim cumartesi akşam 6da yaptınız pazar akşam altıda açıcaksınız açacağınız gün küvete girdim birde makas streci kestim otlarla beraber çöpe attım bacaklarıma bir baktımki sevinçten ağlıyacaktım aylardır denemediğim yöntem kayan bacaklarımın o mor kırmızı lekeli hali neredeyse pamuk gibi olmuştu
yaraların üzeri bembeyazdı sevinçten uçuyordum hemen soğuk suyla yıkadım bacaklarımı ama şiddetli bir kasınma duygusu bacaklarım resmen kaşımam içim çıldırıyordum hemen kasımaya başladım inanamadım hamamda kese atıldığında ölü deri düşerya onun iricesi kasıdıkça üstteki derim dökülüyordu hemen kaprimi giyip bi örtü serip daha çok kasınmaya başladım :)tatlı tatlı kaşıdıkça deriler döküldü ama tırnaklarım kısa hatırlatırım
evet sonuç olarak o günü o mosmor bacak lekerinden pembe bacaklekelerime terfi ederek geçirdim bir hafta sonra kalan otu kaynattım bir ay boyunca her hafta yaptım arkadaşlar suan iğneyle oynanan o morlu bacaklarımın leke görüntüsü daha hafif ama bu ot bi mucize otun suyunu atmayın sakın bende diş eti sorunu vardı otu araştırınca diş etinede fayda ettiğini öğrendim ağzımı otun suyuyla çalkaladım ve dişetlerim fırçalarken artık kanamıyo malum diyette yapıyoruz ya uzun süre aç kalınca olusan ağız kokusuda yok ben bu otla çok mutlu oldum sizede şiddetle tavsiye ediyorum her ot seansında accaip deri döküyosunuz batıklı çukurlar düzlesiyor sağlıklı günler

Canım, dün bir kız arkadaşıma denedik bahsettiğin şeyi fakat bütün bacakları çizik içinde kaldı ve çiziklerin olduğu yerlerin üstü su toplandı.Çok iyi bir şekilde kaynatıp sap kısımlarınıda ayırmamıza rağman bu ne menem otturki kızın bacaklarını bu hale getirdi.Lekelerin rengi açıldı mı eh bacakların bu kadar haşlanmasından sonra tabii açıldı fakat deri falan dökmedi.Diyeceğim o ki, bu formülü deneyecek olan arkadaşlar bu çizikleri ve su toplamalarınıda hesaba katarak yapsınlar...rengi açtığı kesin ama arkadaşım bir daha denemeyi kesinlikle düşünmüyor.Bende denemenizi tavsiye etmiyorum.

sutoplaması yapmayan bir otbu aktarınıza sorun ürün gerçekten sinirli otmu diye sadece peeling yapıyor hiçbir yan etkisi yok soğuk sarıyorsunuz kaldıki sorunsuz deriye sarın otu aynen geri çıkarın sadece üst derinizi atıyorsunuz başka bi etkisi olmaz yara leke ve sorunlu deride tepkisi daha fazla örnek 3 kat deri atmaya sebep oluyo su toplaması filan çok sacma ben ve 5 arkadaşım kullanıyoruz hiç böyle bir etki yaşamadık bu şekilde tahribat yapan bi ürünüde asla önermem ben yapıyorum memnunum arkadaşlarımsa memnun sizde bilin istedim asla su toplamazı yapmaz sıcak sarmayın sakın

X