Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

arkadaşlar ponza taşı son derece faydalı. ama kuru değil, ıslak cilde uygulayacaksınız. sakın kuru cilde uygulamayın çok fena tahriş eder. banyo da iyice köpüklendikten sonra derileriniz yumuşadıktan sonra zımpara yapar gibi değil de ufak daireler çizerek uygulayın. bunu her banyoda yapın ciddi rahatlık sağlıyor. sivilceleri de sıkmayın. izleri yıllarca geçmiyor onların.

ben bunu dün gece yaptım,sabaha kadar öyle kaldı bacaklarım.Sabah açınca çok sevindim bembeyazdı ve sonra banyoya girdim çıktığımda eski haline döndü Bakalım 1 hafta devam edicem,ne olacak durum? Senin lekelerin nasıldı,benimkiler 3 senedir filan var yenileri de eklendi Bu yüzden senin lekelerinin durumu ne haldeydi,merak ettim

Son düzenleme:
yıllar önce benim de bacaklarımda sürekli silk epil kullanmaktan kıl dönmesi oluşmuştu.
doktora gittim bana acnelyse ve medacassol yazdı
her gece yatmadan önce kullandım ve kıl dönmesi kalmadı..
tek çare arkadaşlar herkese öneririm

ponza taşı da işe yaramıyor :s tahrişe de yol açıyor

benim bacaklarımda hiçbirşey yoktu pürüzsüzdü resmen ah nasıl özledim o günlerimimakinayla da alırdım ağdayla da alırdım hiçbirşey olmazdı ama şimdi batık dolu. Fakat yaptığım hatayı buldum sanırım ben uzamasını beklemeden kısacıkken tüylerimi alıyorum hep onları azıcık bile olsa görmeye dayanamıyorum çünkü ve böyle yapmaya başladıktan sonra batıklarım arttı şimdi harıl harıl geçirmeye uğraşıyorum ama kolay değil sanırım

konuyu şimdi gördüm benimde aynı sorunum var ve bıktım artık denemediğim şey kalmadı epilasyon aleti yaptı beni ondan önce yoktu doktorada giittim hiç bi fayda yok ama patatesi deniycem içime sindi sanki

aynen canım ya benimde ondan oldu haftada en az bi kez epilsayon yapıyorum dayanamıyorum ve sonuç heryer batık gittikçede artıyor çok şey denedim yağlar limonlar çare bulmadım ama bu patatesi denicem çok merak ettim normalde patates göz altı morluklarına birebir denemiştim mantıken batıklarıda yok edicek gibi duruyor..hadi inşallah

Kızlar kışın neyse ama yazın almadan olmuyor,kısacık da çıksa almak zorundasın yazın....Ben patatesi 10 gün filan yaptım,hiçbir işe yaramadı.Şimdi her banyodan sonra ve yatmadan önce elma sirkesi ile siliyorum,sanki biraz açıldı gibi Benim lekelerimin 4.yılına girdi,hala bir çözüm bulamadım.O bileğimdeki batık tüyleri cımbızla çıkartmaya çalıştığım güne lanet ediyorum

ben de en az haftada 1 yapıyorum canım.. alıyorum ertesi gün çıkmış deliricem şimdi epilasyon aletini bıraktım 2 haftadır falan sadece sir yapıyorum bakalım işe yarayacak mı..patates nasıl yapılıyo ki okumadım tüm konuyu:26:

Kızlar kabak lifi ya da saf ipek kese her sorunu çözüyo bacakta. 2 günde 1 kez bacaklarınıza ipek keseyle masaj gibi yaparsanız hem inceliyor hem canlanıyor.

Bildiğimiz topuk törpüsü ile hallediyorum ben, önce bacakları sıcak su ile iyice ıslatıyorum yumuşaması için ıslakken törpüyü dairesel şekilde (ama ıslakken!) bacağıma sürüyorum hiçbirşey kalmıyor.

ne güzel ama benimkiler o kadar erindeki imkanı yok o şekilde cıkmazlar

merhaba arkadaşlar bacaklar için tavsiye edebileceğiniz kullanıp çok memnun kaldığınız nemlendiriciler var mı ? varsa adlarını söylermisiniz lütfen ??

bahsettiğin peeling özel bir karışım mı yoksa bu bildiklerimizden mi ?

ben de önce epilatör ile yapıyordum sonrasında bi kere tras bıçağıyla yaptıktan sonra bacaklarımda küçük küçük lekeler bıraktı. çözüm bulamadım

ne önerirsiniz?

kesinlikle tavsiyelerini dinlicem insallah iyi gelir bende de aynı sorun var cünkü

ben birkaç kez keseledim ama yine çözüm olmadı makinayı da bıraktım, sir ağda yaptım tabi 1 kez yapabildim.ağdayla da her zaman uğraşılmıyor ki... gerçi o da pek bir etki yaratmadı ama sanırım ponza taşını denicem. deneyen var mı?

ponza taşına cesaret edemedim. her banyoda kese yapıyorum. açıksası daha kötü olmasını istemem. sonuçta hassas bir cilt için sorun olabilir ponza taşı

ponza taşına cesaret edemedim. her banyoda kese yapıyorum. açıksası daha kötü olmasını istemem. sonuçta hassas bir cilt için sorun olabilir ponza taşı

evet canım ama bi kez denicem ben, koydum kafama

makineden dolayı diye tahmin ediyorum ne yazıkki bendede oluyoooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…