Bacaklarında Kıl Dönmesi ve Batık Sorunu Yaşayanların Paylaşım Alanı

bunu makineler yapıyo yaa bende ipek kese aldım aktardan da deniz tuzu gibi kalın tuz aldm keseledm ama çizdim bacağımı sonrada limonla ovdum burda okumuştum bacağımda batıkları çıkarttığm yerler iz olmştu azcık böyle renkleri soldu yani...ama tuzla ovcaksınız dikkatli olun peeling etkisi var ama çizebiliyo kalın tuzlar söyliyim dedim...

Ama bacakta kıl yokken batıklar daha kötü duruyo valla kesin çözüm ne olur bilmiyorum ama çok can sıkıyo ...en baştan itibaren ağda yapmak lazımdı heralde ama makinada pratik geliyo işte

kızlar sorunun çözümü belli.kıl yoksa batık sorunu da yok demektir.aynı sıkıntıyı uzunca bir süre ben de çektim.sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesi ile lazer epilasyone başladım.ilerleyen seanslarda kıl kökleri yok oluyormuş,kıl kökleri yok oldukçada batık sorunu kendiliğinden geçti..şimdi eskiye göre yok denecek kadar azalmış durumda.tavsiyem lazer epilasyondur.

sevgılı bayanlar ben 33 yasındayım ve bu sorunu ergenlıgımden berı yasıyorum.dıyebılırımkı kullanmadıgım medcal yada kozmetık ürün kalmadı.sayısız doktora gıttım ve sonuç sıfır.son gıttıgım estetısyen bunu sadece lazer epılasyonla yok edebılecegımı söyledi.bende yaklasık bı yıldır yapıyorum.bırakın kıl dönme sorununun yok olmasını öyle pürüzsüz oldukı tabırı caızse dokunurken resmen kaymak gıbı elım kayıyor üzerınde .artık omrumde ılk defa tıksındıgım bacaklarıma bakmaya ve dokunmaya ben bıle doyamıyorum.ve etek gıymeye başladım ilk defa.ŞİDDETLE TAVSIYE EDERIM.kormayın artık eskısı gıbı pahalı bı yontem degıl ve ınanın zararı da yok

makineden dolayı diye tahmin ediyorum ne yazıkki bendede oluyoooo

aynen ağda yaptırmaya gittiğimde kuaför jıletle al bir kerede dedi ama ben ona cesaret edemedm arada makine arada ağdayla alıyorum bacaklarm batık dolu

kaç saat sürdü bilmiyorum bu konu başlığı altındaki 41 sayfayı da okudum.. beynim sulandı valla :) önerilerin tümünü not aldım hepsini tek tek denemeyi düşünüyorum. benimde batıklarım var. hemde bi sürü. onlarla oynamak bi hobi gibiydi benim için aynı sizde olduğu gibi :) ama kurtulma zamanı geldi artık. valla çok rahatsız ediyorlar beni. aşırı beyazım. ağdadan sonra kızamık olmuş gibi her kıl köküm kıpkırmızı oluyo.. ve öyle kolay kolay geçmiyo. batıklar zaten hiç yalnız bırakmadı tüylerimi almaya başladığımdan beri.. listeme göre ilk nemlendirici krem alacam ponza taşı ve kabak lifi alacam.. lazerde düşünüyorum ama kışı bekleyecem ve tüm vücut yaptırıcam, tabi bunun için yazdan birikim yapıyorum göbek, kol, bacak, popo, koltuk altı, bikini, karın, sırt vb.. yani anlayacağınız yüzüm hariç her yer.. ister ayva tüyü olsun ister elma.. meyve ayrımı yok bende yeter artık gına geldi yaavv.

lazer epilasyon iyi güzel çokta mantıklı ama şuanda sağlıklı bir yan etkisi yok diyoruz yıllar sonra çıkıp aslında şöyle diyebilirler ... uzmanlar omega 3 yiyin dediler seneler boyunca şimdi de aman ha uzak durun diyen çok doktor var.. o yüzden

aynı sorun kesınlıkle bendede var.
Bacagımı hıc almadan oncede bacaklarımda kucuk kıl donmelerı vardı. aldıktan sonrada var. Bazı ınsanların bacakları puruzsun ve parlak ya bende oyle olsun ıstıyorum :/ bu kıl donmelerı ıcın tek tek cımbızla onları cıkarmak gıbı bısey var, oda cooooook ama coook zaman alır. lutfen ıse yara bı care soyleyın

Kızlar binlerce tedavi gördm ama hiç biri işe yaramadı. Tavsiye hergn kabak lifi yapmanız. Bebek yagı kalın deriyi yumuşatıyor. VEEE en önemlisi Ağda! kızlar ama surekli upuzun yapıp yapıp ağdaya gitmenz lazım. Ya da bir agda ısıtıcısı alıp kartuş ağda ve bezle kendiniz de halledebilirsiniz. ama bu çok uzun bi süreç. 6 ayda çok düzelme oldu benmkinde şimdi eski batıklarım yok. :) yaralar için de ben bepathane merhem kullandım. Çok geçmiş olsun

no bumb batık spreyi aldım kullanan var mı bunu

batıkların tek çözümü lazer epilasyon :) Alexander yaptırıyorum hem azaldı hem batık yok yara yok :) diğer tüm yöntemler batık yapıyor, çıkarcam derken de yara oluyor , bacaklar yaralı yaralı lazere gidin 2-3 ayda bir ... kampanyalardan alın ...

vücut peelingi/scrubı ve banyo fırçası ile batık sorunumu azalttım. bir de sir ağda yapıyorum, sir ağda da hem tüyleri daha ince ve az çıkartıyor hem de peeling etkisi yapıyor.

kızlar buna en iyi çözüm lazer olduğunu duydum renk de açıyormuş batık da gideriyormuş

benim de aşırı derecede batıklarım vardı dayanamayıp sıkıyodum hep yara oluyodu kaç kez cildiyeye gittim merhemler verdi düzenli kullanmama rağmen hiç işe yaramadı en sonunda doktorum tek çözüm lazer dedi..ben de lazere başladım daha 3 seans gittim tüylerim baya bi azaldı ama hala batıklar var umarım geçer ama doktorun söylediği şey batıklara tek çözüm LAZER..

kızlar benim de bacaklarımda leke ve batık var . ben geçen ay her banyoda peeling ve kese yaptım ve gece gündüz nemlendirdim. ağdaya gittiğimde ağdacım batıklarımda azalma olduğunu söyledi böyle devam edersen üç ayda geçer dedi. başka bir ağdacı bir ay jilet bir ay ağda önermişti. ona cesaret edemedim açıkçası tüylerim sertleşir diye. ayrıca lazerin kesin sonuç olduğunu duymuştum ben de. lazere giden bütün arkadaşlarımın bacakları pürüzsüz.

Ya kızlar benim de ağdadan sonra kıl dönmesi oluyor hep hatta kaşırken kanatıyorum bile keseliyorum bacaklarımı dönüp ice batan kıllar düzelsin diye olmuyor. Her ağdadan sonra aynı. Var mı çaresi??

kabak lifini nerden buluruz peki?:44:

kızlar felil batıklar için solusyon varmış sanırım cildiye doktoru dedi bana sizce nasıl kullanan var mı
birde netten sipariş varda eczanelerden satılıyodur demi ne kadardır acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…