Bacak spreyi kullanan var mı?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar,
çorap giymiş gibi bacağı pürüzsüz gösteren spreyler varmış yahu.Kullanan varsa yorumlarınızı almak isterim.:)

ben geçen yaz bi parfumeride tesadüfen gördüm,denemek için sıktım tek bacağa.çok tatlı bronz bir ten veriyor,ve çok çok kalıcı bişeydi.markası sally hansen olabilir yanlış hatırlamıyosam :KK55:

süper bi icat, ben sally hansen diye bi markanınkini kullanıyorum zaman zaman. Sonuç oldukça başarılı, tavsiye ederim.

süper bi icat, ben sally hansen diye bi markanınkini kullanıyorum zaman zaman. Sonuç oldukça başarılı, tavsiye ederim.

Nerde buldunuz acaba sorabilir miyim ? İnternet üzerinden mi yoksa herhangi bir mağazadan mı ?

eczanelerde ve kozmetikçilerde satılıyor. ben sally hansen kullanıyorum, fiyatı biraz pahalı ama kaliteli gerçekten. suya girince çıkmıyor çok kalıcı. banyoda lifle ovalayınca çıkıyor.

Sally Hansen kullandım.Fiyatı biraz tuzlu.Alırken cildinize en iyi olan rengi almaya dikkat edin.Spreyi sıkarken gazetenin üzerinde falan olun kesinlikle :) Sıktıktan sonra kurumasını bekleyin iyice ama kuruduktan sonra da biraz renk verebiliyor.

bir çok eczanede ve birçok kozmetik mağazalarda satılıyor. ayrıca internette de var, fiyatı 50 tl civarı.

bende yeni aldım, burdaki resmi görüp almaya karar vermiştim ( çok teşekkür ederim konu sahibi arkadaşa=) )

gerçekten hiç bulaşmıyor, ben esmerim kapatıcılığı soranlar şöyle diyebilirim: sıktığınız miktara göre değişiyor bende az sıkınca çok değişmedi ama paraya acımayıp biraz daha bol sıkınca acaip kapatıyor.
ama nasıl kapatıyor: hiç bir kırmızılık yada varis şıp diye yok oluyor diye sanmayın, görünümünü azaltıyor ve içindeki yansıtıcılardan mı artık bilmiyorum pürüzsüz görünüm veriyor. hani güneşte yandığınızda ciltteki kusurlar daha az görülür ya öyle düşünün:)

ben çok sevdim beklediğimden güzelmiş, ama ne zaman biter bilmiyorum. çok sıkmak gerektiği için sürekli kullanamıcam sanırım, enazndan işe girene kadar çok hoyrat kullanamam=)))

ya ben aldım bunu kullandım ama hiç kapatmadı ve hiç de güzel durmuyor ya,acaba ben bişeyi yanlış mı yaptım.Bacağımda küçük küçük varisler var kılcal damarlarda.Yakından bakınca böyle örümcek gibi ,biraz uzaktan bakınca sanki bir yere çarpmışım da morarmış gibi duruyor onları falan kapatmadı hiç.Üfff sonbahar gelse de o varisleri tedavi ettirsem.Şimdi yazın olmaz ama böyle de çok kötü görünüyor ya.Hiç etek falan giymem zaten ama capri giyince de berbat görünüyo
:KK14:

Son düzenleme:
X