Bacak Makyajı Hakkında Herşey

kızlar sally hansen kıl kökleri ve yara izlerini de kapatıyor mu ben çok beyazım da 1 numarasını alsam kapatır mı?

Kullanan arkadaşlar Ligt Glow serisi mi var yoksa Ligt Glow sadece bir çeşit renkten mi oluşuyor söyleyebilir mi?

kızlar peki parlatmak için bacaklarımızı ne surelim bebe yağı emilince geçiyor hemen mankenlerın nasıl parlıyor oyle ne suruyorlarsa artık

anlaşılan neredeyse sadece sally hansen kullanılıyor ama o da pahalı biraz. Zaten ucuza iyileşilmiyor onu iyice anladım..

sally hansen ın bacak makyajı spreyi kesinlikle çok işe yarıyo 2 yazdır çorapsız çorap varmış gibi pürüzsüz bi görüntüye sahip oluyorum çok rahatım :KK66:

beyaz kıyafetlerde bulaşma sorunu oluyor mu acaba kızlar..ben antalyadayım burda yazın malum aşırı sıcak.akma bulaşma sorunu var mı?

akmıyor bulaşmıyor ama kapatıcılık konusunda mucize beklemeyin. ben çok memnunum ne zaman mini giysem kullanıyorum

Tamamen kuruyunca geçmez deniyor:KK43: bu arada bacaklarınıza sürüyorsunuz ee yazın askılı straplez giydiğimizde açıkta kalan üst kısımlarda sırıtmaz mı sırt,kol,dekolte neredeyse tüm vücudu fondötenlemek gibi birşey bu nasıl olacakki bu birde eşit dağıtmak çok zor değil mi?

ben de bunu soracaktım .bacaklarım cok beyaz deyıp bıraz bronz tonlar da alıyorlar bu spreyı de ,
vucunuzun dıger yerlerı ıle aralarında kı renk gecıslerı sırıtmıyor mu ?

canım ben parlatmak için vazelin kullanıyorum tavsiye ederim :KK15:

bacakları parlatmak ıcın ozel ısıltılı kucuk sımler olan spreyler var .
ben sephoranın bronz kucuk kucuk sımlerı olan bır spreyını almıstım .
yazın bronzlastıgım da aksam dısarıya cıkacagım zaman
bacaklarıma o spreyden sıkarım.cok hos gorunur.

2 gün önce internetten sally hansenın mediumunu aldım ama bn beyaz-bugdaya yakın tenliyim denemeden almakla büyük hata etmişim çünkü 1 kere sıktım çok koyu geldi malesef.
Şimdi light glow almak istiorum ama tekrar o kadar para vermem mümkün değil malesef.
Ben ankarada kurtuluşta hacettepe yurtlarında kalıyorum aranızda bana yakınlarda ikamet eden ve yanlışlıkla light glow alıp kullanamamış olan varsa takas yapabiliriz yada bana özelden ulaşırsanız uygun fiyata verebilirim sadece 1 kez sıktım dediğim gbi:)

ben anlamadim bacaklar ucun krem?? bacaklara surtunce nasil oluyor bana aciklarmisiz lutfen:KK14:

ben o spreyı neten ızledım kadın doldurdu da doldurdu ya bı sısesı de hanı ucuz da degıl basta umıtlıydım ama bu sıcak havalrda bı sprey dolusu bacak terler akar falan fondoten gıbı bıseydı resmen
her nekadar suya gırınce akmıyo densede ben ınanamıyorum :KK14:
kullnana varmı baska cok merak ettım cıdden akmıyo mu yoksa fırmaların yalanı mı kullnan cok sayıdaysa akmıyosa ter yapmıyosa ılerde almak ısterım

body shoptan yanlışlıkla aldığım bi rün var bacağımda memnun kaldım ama.
ışıltılı kakao yağlı vücut losyonu hem nemlendiriyor hem de pırıltı katıyor özellikle hafif bronz tende güzel

Sally Hansen eskiden harika bir üründü..Akmazdı,bulaşmazdı,duşa girdiğinde ovalamazsan çıkmazdı ve duştan çıktıktan sonra tekrar aynı şekilde olurdu bacakların eğer ovalayıp çıkarmazsan,ben hemen duş jeliyle elimle sabunluyordum tabi ovalamadan..bacaklarını harika az kalır harika ötesi gösterirdi :) ...Şimdi aynı şeyi söyleyemeyeceğim,çünkü ürüne ne yaptılarsa 2 senedir berbat durumda...cıvık cıvık bişey olmuş,içindeki simler de çabası..gündüz kullanamıyorsun güneş vurunca parıl parıl parlıyor,düğüne gider gibi,günlük kullanım için uygun değil yani,belki gece bir yere gidersen anca .....kapatıcılığı eskisi gibi değil...Bu ürün ilk çıktığında benim için kurtarıcıydı,beyaz tenliyim ve malum kıl kökleri belli oluyor.Nasıl pürüzsüz dururdu anlatamam!Ama dediğim gibi son iki senedir berbat durumda,sitesine mesaj bile attım.Halbuki birsürü ödül almıştı ilk çıktığında..Neden böyle bişeye ihtiyaç duyup ürünü kötüleştirdiler anlamadım?

arkadaslar ben çok açık tenliyim Sally Hansen bacak fondotenını kullanıyorum ve çok memnunum.Antalya sıcağında bile asla akma bulaşma olmuyor.Banyoda sürterek bacaklarınızı yıkamazsanız mümkün değil çıkmıyor.Bence kullanın kesinlikle tavsiye ederim :KK66:

Arkadaşlar şu sally hansenden bende almak istiyorum. ama yaşadığım yerd bulamam o yüzden netten alıcam. esmer tenliyim ama öyle kapkara değil buğdaya çalan. hangi rengini almalıyım ve netten hangi siteden almalıyım

X