Bacak Makyajı Hakkında Herşey

Arkadaşlar şu sally hansenden bende almak istiyorum. ama yaşadığım yerd bulamam o yüzden netten alıcam. esmer tenliyim ama öyle kapkara değil buğdaya çalan. hangi rengini almalıyım ve netten hangi siteden almalıyım

hiç tavsiye etmiyorum.Önceden harika bir üründü,son iki senedir çok kötü.Üstte yazdım zaten cnm,sally hansen i ilk çıktığı zamandan beri kullanan biri olarak...Ben de alternatif ürün arayışındayım.

ya bide sprey şeklinde olanları var hani çorap gibi..onlar nedir? bende almak istiyorum ..

Bacagina sıkıyorsun cil, morluk, yara izi gibi görüntüleri ortadan kaldırıyor. Ayrıca beyaz tenleri bronz, esmer tenleri beyaz görünüme sokuyor. 4 çeşiti var.
Satınaldın mı? Bir arkdaşım yurtdışından getirmiş. Piyasanın çok altında veriyor. 33 Tl.

Ben 3 senedir kullanıyorum Sally Hansen. Çok da memnunum.
Sadece bana çok pahalı geliyor. Şu andaki satış fiyatı 48 lira.

İnternetten alanlar varmış, geçen ben de baktım ebay'da toplamda tanesi 17 liraya mal oluyor görünüyor. Biz burada ciddi kazık yiyoruz bu durumda. Ama internetten alışveriş yapmaya da acayip korkan biriyim. Daha önce de hiç yapmadım. Bilen birileri var mı acaba? Nasıl yapılıyor ve herhangi bir tehlikesi var mı ki?

Bir arkadaşım yurtdışından getirmiş 33 TL ye satıyor. Son 2 tane kalmış. İsteyene yollayabilirim. Devamını getirecekmiş Ayrıca bende Ebay dan getirtebilirim isteyenlere.

kızlar bacaklarda simli gibi duran parlayan bişiler var mı önerebileceğiniz krem sprey filan

batık,kırmızı nokta problemi olmayanlar garnierin bb kremi var onu da kullanabilir bacaklarına doğal gösteriyor fondöten sürmüş gibi durmuyor

arkadaşlar ben sally hansen kullandım ama hiç memnun kalmadım
kimseye de tavsiye etmem boşuna paranız çöpe gitmesin
lekeleri filan da kapatmıyo hiç
doğal bi görüntü de oluşmuyo

ben de yeni bi sprey arıyorum inş bulurum

bebak ve flormar da çıkardı bacak fondöteni. ikisinden birini kullanacağım.

ben mac'in yüz ve vücut fondötenini almayı düşünüyorum. beyaz tenliyim, beyaz tenli olmayı da seviyorum. bacak makyajı için özel ürünler genelde simli ve bronz oluyor, sevmiyorum. deneyince haber veririm. önce lazer epilasyona gitmem gerek :KK14:

ya hani bu mankenlerin surdugu gibi gorunenlerden arıyorum bende. hangisi oyledir? dumduz parlak gibi ama simli parlaklıktan bahsetmiyorum. bileniniz varmı

ben bu yaz sally hansen ın spreyini aldım. açıkcası memnun da kaldım sadece sürer sürmez kıyafetini giyersen kıyafetinde leke bırakıyor. onun dışında ihtiyacımı karşıladı.

X