Bacak Makyajı Hakkında Herşey

Arkadaslar ben Model Secrets adli markanin puruzsuzlestirici bacak cilasini kullaniyorum. Smooth Leg Polish diye geciyo. Google dan arastirabilirsiniz. Fondoten gibi ama biraz koyu renk ve isiltili. Bi yere giderken mni etek fln giyecegim zmn suruyorum gayetde guzel duruyo. piril piril. Tavsiye ederim....

matruşka ankarada nerde bulabiliriz bu ürünü bilgi verir misin?

Canim Ankarada nerede bulabiliriz inan bir bilgim yok. Ben internetten almistim onu. Muhtemelen buyuk parfumerilerde veya eczanelerde bulunabilir. Bir sor derim ben.a.s

çatlakları kapatıp kapatmadıgı hakkında bilgi verin kullanan arkadaşlar

bende kullandım çatlakları kapatmıyor ama güzel gösteriyor bacaklarımı tek sorun heryere bulaşıyor..:emir_bebek:

arkadaşlar biz bu ürünleri nerden bulucaz bi yardımcı olun bende bacak fondöteni alıcam ama korkuorum kalıcı olmaz kapatmaz bulaşır die kullanan arkadaşlar lütfen daha fazla bilgi verin kollarımda küçük çatlaklar var onu kapatırsa kollarımada kullanabilirmiyim giyisilere bulaşırsa hiç bi önemi kalmaz tşk ederim.

ben de yakın zamanda aldım,evet 48 ytl.. eczaneden almıştım.. eşit dağıtınca gerçekten çok güzel kapatıyor,yara izlerini vs.. ama şöyle bi tavsiyem olcak,eğer teniniz beyazsa aman azcık bronz gözüksün bacaklarım diyerekten en açığın bi koyu tonunu falan almayın.. turuncumsu görüntüler yaratabiliyor.. :)

bende batıklarım için almıştım ama hiç işe yaramadı... biraz bronzluk verip belli olmasını azaltıyo ama asla kapatmıyo ve pek dogal olmuyo bende artdeco onu merak ediyorum
bacaklarımdaki izler yüzünden hiç etek giyemiyorum bi tavsiyeniz varmı

Ben 3 senedir kullanıyorum Sally Hansen. Çok da memnunum.
Sadece bana çok pahalı geliyor. Şu andaki satış fiyatı 48 lira.

İnternetten alanlar varmış, geçen ben de baktım ebay'da toplamda tanesi 17 liraya mal oluyor görünüyor. Biz burada ciddi kazık yiyoruz bu durumda. Ama internetten alışveriş yapmaya da acayip korkan biriyim. Daha önce de hiç yapmadım. Bilen birileri var mı acaba? Nasıl yapılıyor ve herhangi bir tehlikesi var mı ki?

Ben 3 senedir kullanıyorum Sally Hansen. Çok da memnunum.
Sadece bana çok pahalı geliyor. Şu andaki satış fiyatı 48 lira.

İnternetten alanlar varmış, geçen ben de baktım ebay'da toplamda tanesi 17 liraya mal oluyor görünüyor. Biz burada ciddi kazık yiyoruz bu durumda. Ama internetten alışveriş yapmaya da acayip korkan biriyim. Daha önce de hiç yapmadım. Bilen birileri var mı acaba? Nasıl yapılıyor ve herhangi bir tehlikesi var mı ki?

Internetten alış verişin tehlikesi yok. ben en çok netten alış veriş yaparım. ayrıca güvenli sitelerde alış veriş yaparken güvenlik noktasında adres http olmaktan çıkıp, https oluyor.
sitelerin genelde en alt kısımlarında yada sağında, solunda bulunan güvenlik sertifiları vardır. Bazı siteler güven vermiyor, bu durumda kapıda ödeme seçeneğiyle alış veriş yapmanı önerebilirim. güveniyorsan havale veya kredi kartı..

kızlar bıkac gun sonra dugune gıdecegım, aslında beyazım ama bıraz bronzlastım hangı rengı tavsıye edersınız

sally hansenin 4 çşit tonu var.ben 2 .siniyani hafif bronz olanını almıştım.
1 .cisini merak ediyorum. var mı aranızda ten rengi ni kullanan?

kızlar bugun arkadasım denemız esmere ytakın tenı ama bacakları acık denıze gıtmedıgı ıcın corap gıbı sarı saır durmus ve batık lekelerını kapamamıs, benım tenım beyaz ama bronzlastım ben, sımdı lekelerımı kapamazsa dıe dusundum bıde her zaman kullanamazsam o rengı dıe dusunuorum , acaba koyu renkte fondoten mı alsam carmınanın felan ucuzundan

bende batıklarım için almıştım ama hiç işe yaramadı... biraz bronzluk verip belli olmasını azaltıyo ama asla kapatmıyo ve pek dogal olmuyo bende artdeco onu merak ediyorum
bacaklarımdaki izler yüzünden hiç etek giyemiyorum bi tavsiyeniz varmı

canım ben ponza taşı kullanıoruum lekeler duruoo ama pürüssz oldu bacakalrım lekelr içinde arapkızı aldıım onu sürsem dıorumm nası olur acaba

:nazar:ya bu spreyden bende istiyorum yaa:jeyyar: geçen beyaz showu izledim hadise vardı..kadının bacaklarına baktım bütün prgram boyudelikafadulden erkekler napsınn şimdii...oda bişi sürmüş ki böyle hem bronzdu hemde parlıyodu yanı süperdii:lepi:

kızlar bişi sorcam benim diz kapağımın üstünde böyle çizgi çizgi şeler var yırtık gibi bişi..bu sprey onlarıda kapatır mıı??CADIARZU

bende sally hansenin bacak makyaj spreyini aldim ama lekeleri tam kapatmiyor malesef:a015:

bende sally hansenin bacak makyaj spreyini aldim ama lekeleri tam kapatmiyor malesef:a015:

asLında o biraz da ürüne bağLı,aynı marka oLsa biLe her şişe aynı etkiyi yapamayabiLio bende de LekeLer war iLk şişe çok süper sonuç werdi şimdi başka bi şişe aLdım tan gLow'du 2side ama bu 2.si iLki kadar kaLiteLi çıkmadı bu biraz da şans...

X