Bacak Makyajı Hakkında Herşey

ben de Sally Hansen 3 numara aldım ,bir kere denedim ve güneşe çıktığımda çok kötü duruyordu,bir daha da kullanmadım..

doğal bir görünüm vermiyor,tavsiye etmem..

Sevmemiştim ben de geçen yıl kullandım..
Bronzlaştırıcı mendil kullanmayı düşünüyorum günü kurtarmak gerektiğinde,bakalım işe yarayacak mı?

Malesef ki adı üstünde makyaj işte,geçici bir güzellik kalıcı olsa dilediğin kadar dayansa yada en azından saç boyaları gibi ömrü olsa ne hoş olur...

bende memnun kalmadim kil koklerim ve yara izlerimi kapatmadi..koyu rengini almadigima pisman oldum cokta para vermistim..burada fondotenleri ucuza aliyorum..bacaklarima suruyorum daha mantikli geliyor..hemde ekonomik..puruzsuz bacagim olsa memnun kalirdim ama batik izleri olanlara tavsiye etmiyorum..en azindan bronz olmayan bir rengi..

arkadaşlar bu bacak fondötenini kollarımızada uygulayabilirmiyiz kalıcılığını merak ediorum bide giyisilere bulaşıo mu kollarımda kilo alıp vermemden dolayı küçük çatlaklar oluşdu kapatırmı acaba yaz aylarında kısa kol giyemiorum yardımcı olursanız çok sevinirim

daha demin burda bişey okumuştum kahveyle limonu karıştırıp suruyomuşsun kuçuk çatlakları yok edıyomuş buyuklerıde küçültuyomuş ona bak istersen bihihoyyyt

daha demin burda bişey okumuştum kahveyle limonu karıştırıp suruyomuşsun kuçuk çatlakları yok edıyomuş buyuklerıde küçültuyomuş ona bak istersen bihihoyyyt

Canım bu işe yaramıyor dediler. Çoğu arkadaşımız denedi bu ikiliyi

Sally Hansen kullanan arkadaşlar bizimle küçük bir resim paylaşsa malum yaz geliyor :)

$sally.jpg ekleyebildim mi bilmiyorum eyvahedigeldismile

eklemişsin sanırım canım soldaki ürünü kullandığın halin herhal demi :):) çorap gibi duruyor

merhaha ben 18 yaşındayım mezuniyet gününde elbise giyeceğim fakat yaz başında oldugu için bacaklarım çok beyaz duracak
fazla abartılı bişey olsun istemiyorum ne almam gerekir
Sally Hansen fazla abartılı olmaz dimi daha 18 yaşındayım çünkü

kizlar bende sally hansen kullaniyorum bazen kullarimda bile kullaniyorum memmunum ama ben renk seciminde hata yaptim galiba ben esmerim gittim bornz aldim guneste portakal rengi kullaniyorum diger renklerinede bakicam yada seffaf alicam genel olarak abarti durmuyor dogru renk seciminde fakat turkiyede pahali ben burda 8 euroya aldim turkiyede sally ahsnen urunelri burdan pahali kizlar.

Ben Loreal Sublime Bronze kullaniyorum ve cok ama cok memnunum. Kullandigim baska ürünlerdeki gibi turunculuk vermiyor. Dustan sonra sürüyorum ve harika bir görüntü. Güneste icindeki simler nedeniyle cok da güzel parliyor bacaklar. :dance:

benımde cok ıhtıyacım oldu ama maalesef kullanamadım guvenıp
bı bos vaktımde ucuz bulursam alıp deneyecegım

kızlar bende saly hansen kullanıyorum almadan önce oldukça teredütlerim vardı kullanınca geçti tabi.ben beyaz tenliyim 1 numarasını aldım çok güzel pürüzsüz yapıyo ama çok sıcak havalarda kullanmayın derim aynen yüzde fondoten varken ağlayınca çizgi çizgi oluyo ya aynen öle oldu valla,erkek arkadaşıma çaktırmamak için neler çektim anlatamam:KK70:
serin yaz akşamlarında harika oluyo ama:KK66:

ben kullandm şu çorap gibi olan spreylerden
hiç lekem yok ama tenim bembeyaz mini etek giyerken sürüyorum
süper duruyor,çok memnunum a.s.

sally hansen ürününü kullandığınızda herhangi bi terlemede akıyor mu? yoksa gece dışarı çıkmak için mi uygun?

arkadaslar öncelikle herkese merhaba bu konuyla ilgili benimde bir sorum olucak.benimde bacaklarımda ve sırt bölgemde hiperpigmentasyon (ciltte kahverengi çil görünümünde günes lekesi) sorunu var.varis catlak batık izi vs dışında hiperpigmentasyon sorunu yasayıpta bu ürünü kullanan arkadaslar varmı acaba? Çok beyaz tenli degilim bugday tenliyim diyebilirim sally hanseni kullanmayı dusunuyorum cildimin tek renk gorunmesi icin bu konuda bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim

ben kullandım güzel ancak ardından duş al ve elbisen açık renk ise kullanma:)batıyor çünkü rengi geçiyor.

Tamamen kuruyunca geçmez deniyor:KK43: bu arada bacaklarınıza sürüyorsunuz ee yazın askılı straplez giydiğimizde açıkta kalan üst kısımlarda sırıtmaz mı sırt,kol,dekolte neredeyse tüm vücudu fondötenlemek gibi birşey bu nasıl olacakki bu birde eşit dağıtmak çok zor değil mi?

X