Bacak Makyajı Hakkında Herşey

ben sally hansenin 1 numaralı spreyini aldım .geçen sene 2 numarası koyu gelmişti ...

bacaklarımda görüntü olarak bi sorun yok ama genellikle bacaklarımı gösteren bişi giydiysem bacak ışıltısı sürerim

Ya arkadaşlar ben de açık tenliyim,beyaz değilim tabi ama bütün kış güneş görmeyen bacaklar yüze göre daha beyaz kaldı doğal olarak.E yaz da geldi ama tatile daha var ama etek giymek istiyorum ama bu bu bacaklarla değil.sally hansen denen bacak kreminden almak istiyorum,netten alacağım ama hangi rengi almam gerektiğini düşünüyorum.yardım edin.

kızlar benim ayagımda yanık izi var, ben de acaba işe yarar mı die düşünüodum ki buraya denk geldim. acaba kullansam izi kapatır mı ya??

valla bence koyu renkler ii olmuyo bi arkadaşta ligt glow yani 2 numara turuncu olabilir dio
acaba ten tengi nasıl olur bende tavsiye bekliyorum

valla ben artik o spreyi kullanmiyom
aldim ama oylece duruyo evde
dogal yontemlerle lekelerden kurtulmaya calisiyom

sallj hansenın 1 numarasını alın nude glow rengini eger çok esmerseniz 2 numarasını alın çünkü 3 4 ve 5 numaraları çok koyu boşa paranız gider kızlar sakın haaa
en iyisi 1 numara...

Arkadaşlar internetten sipariş vericem hangisini alayım bu sally hansenin ben kumralım ama tenim öyle çiğ beyaz değil sarımsı gibi, 1 i mi alayaım 2 yi mi nolur yardım. :çok üzgünüm:

arkadaşlar bu sally hansen kılcal varisleri kapatıyor mu bilen kullanan lütfen yazsın almak istiyorum bende

ya kıl koklerını kapamak ıstıorm tamamen puruzuz gostercek bı krem yokmu ya?

kızlar sadece bacağamı sürebiliyoruz ? bide Sally Hansen Light glow kaç numara en iyisi. ben ne çok açık tenliyim ne çok koyu tenliyim?

birde nette bi sitede 33 tl arkadaşlar haberiniz olsun

hafif bronzlaşmık gibi ise sallay hansen 2 numara olabilir.ama ten rengine en yakın 1 numaradır.
fakat bu spreyler varis falan kapatmıyor
sadece pürüzsür bir renk sağlıyo

Ben de bugün gidip sally hansenin bacak makyajı testerlarını denedim. 1 çok açıktı, 2 ise belli belirsiz bir renk verdi kapatıcı değildi. ama 3 numarası çok doğal bir bronzluk verdi, sanki güneş altında hafif bronzlaşmış gibi. gün ışığına da çıkıp kontrol ettim. 3 numarayı yani tan glowu aldım. arkadaşlarıma da gösterdim hepsi çok beğendi. koluma da sıktım çok doğal durdu. 1 ve 2 yi alın diyenlere çok şaşırdım, onlar çok açık renkler yaz için, buğday tenliyim normalde ama bacaklarım çok beyaz, 2 numara hiç görünmedi bile bacağımda ama en iyi 3 durdu. herkesin ten rengi farklı olduğu için tavsiyeler yerine gidip tester deneyerek alın derim.

herkesin ten rengine göre değişiyor ..evt.bana 2 bile koyu geldi.bronz öncesi 2. bronz sonrası 1 benim için...deneyip de almak lazım..

arkadaşlar bende dün testerlerini denedim. zaten 4 rengi var ama 1 ve 2 cok acık bencede.
3 ile 4 arasında kaldım bende. öle aşırıda esmer değilim. buğday tenliyimdir.

arkadaşlar bende sally hanseni kullandım. sprey şeklinde ama sıktıktan sonra elinle dağıtacaksın bi anlamı yok yani ve asla doğal durmuyor.. ben bu bacaklarımdaki lekelerden yıllardır psikolojim bozuldu .. şimdi çook nadirde olsa etek giyeceğim zaaman max factörün parıltılı su cazlı bi fondetenini almıştım zamanında onu kulanıyorum . sally hansena bin basar.. banyodada hemen geçiyoo

ben almayı düşündüm geçenlerde çok kıl dönmesi izleri var ama pahalı buldum nette 50 tl falan çünkü onun yerine vedeki fondötenlerimden sürüyorum..

ben kullandım güzel ancak ardından duş al ve elbisen açık renk ise kullanma:)batıyor çünkü rengi geçiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…