Bacak bakmnda bebe ya kullananlar yardm

Ya bende almayı düşünüyorum bebek yağı , önereceğiniz markalara baktım ama Nivea'mı daha iyi yoksa Johnsons Baby'imi alayım bilemiyorum.Birde kullanım şeklini söyleseniz :kedi:
Hani ben şimdi her banyodan sonra kullanırım yanlış olur birşeyler söyleyebilir misiniz o konuda? (:-)

yaa olamazz bende bi hevesle aldım bebe yağı daha yeni kullanıcaktım tüğlenme mi yapıyo lütfen kullananlar cvp versin tüğlenme falan yapıyo mu:gitme:

yapmıyo canım ben kullanıyorum
gerçi tüylüyüm ezelinden beri ama bebe yağının
bi alakası yok

ya sorma ya bende de bi tüy artışı var zaten bua ralar buda yaparsa artık yaniakannehirumarım yapmaz ya:çok üzgünüm:

yaa olamazz bende bi hevesle aldım bebe yağı daha yeni kullanıcaktım tüğlenme mi yapıyo lütfen kullananlar cvp versin tüğlenme falan yapıyo mu:gitme:

tatlım yapıyo endişelenmene gerek yok hatta şöyle söyleyeyim hamilelikte karnın çatlamaması için kullanan arkadaşlarımda tüylenme olmuşbilmiyorumkismile

johnsons Baby'in mavisini kullanıyorum
Hatta arap misalı , bol bol sürüyorumsempatiksalakcinni
Banyodayken ıslak vucuda sürüyorum o öyle kalıyor
Memnunum , ama her zaman yağ kullanmayın arada kremde kullanın..

bende dalin in light oil spreyini kullaniyorum yag surunce yapis yapis oluyorum ve bu benim hosuma gitmiyor light oil en azindan oyle yapmiyor ustelik papatya ve lavantali :KK70: ama hergun suremiyorum alisamadim aklima geldikçe kullaniyorum

dalinin jel bebe yagini kullaniyorum ben
digerlerinden cok daha yogun kivami var oldukca da yagli bir goruntu olusturuyor ama kuru cildim oldugu icin ben memnunum...gamyoncuiremsu

herhangi bir krem ya da vücüt yağı cildi besledi için tüğlenme de artış olur. :Saruboceq:

ben de dalinin aloe veralısını aldım geçenlerde bi kaç kere kullandım inş tüy sorunu yaratmaz en büyük korkum o yalnız benim bacaklarımda bi yumuşaklık patlaması yapmadı yani hala aynı yumuşaklığında sayılır biraz fark var ama daha çok şey bekledim galibakaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
arkadaşlar benim cildim yağlı. Bebe yağı yerine lavanta yağı kullansam nasıl olur spreyli bi şişeye suyla karıştırıp bacaklara fıslatsam olur mu ki? yağlı ve hassas ciltlere antiseptik olduğu için lavanta yağını öneriyorlar. özellikleri de şöyleymiş:
>Selülit tedavisinde faydalıdır.
>İyi bir aromaterapi yağıdır.Ayrıca banyo yağı olarak da kullanılır
>Akneleri temizler.
Yağlı ciltler için tavsiye edilir.
Romatizma ve kas ağrılarını dindirir
antiseptiktir... ne diyorsunuz arkadaşlar :KK28::KK36:

Son düzenleme:
Bebek yağını saçlara sürünce hep ıslak gibi görünüyor hiç elektriklenmiyor parlıyor ama bende saç dökülmesi var bende bu saçlarımı çok sönük gösterdi hiç kabarmıyor.

Arpa Msj atamıorum 100 msj dolmamış Beni eklersen konuşalimmm ::)) Sunaz14@hotmail. başka türlü ulaşamıycam sanaa

ben balmandol kullanıyorum alt bacak için. sadece o kısım kuruyo çünkü. bayağı güzel nemlendiriyo. banyodan çıkarken suya karıştırıp dökebilirsiniz ya da banyodan sonra 2 dk içinde kuruluk sorunu olan bölgelere sürebilirsiniz. eczanede 8 tlye satılıyor. bana doktor tavsiye etti...

ben watsondan aldım,memnunum

bazı arkadaşlar suya karıştırıp öyle cildimize döküyoruz yazmış. banyo yağlı olmuyor mu?

benm cildim çok kuru bolca bebeyağı sürüyorum. ardından kollarıma vücut losyonu sürüyorum...

bende dalinin yeşil kapaklısını kullanıyorum gayet memnunum tüylenme olayını bende duymuştum o sebeple ilk başta tereddüt ettim ama böyle bir şey olmadı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum gayet iyi banyodan sonra kurulanırken cildimi hafif nemli bırakıyorum ardından yağı sürüyorum cildim yumuşacık oluyo. bu arada benim cildim çok kuru ama yumuşacık yapıyo

X