Baby Cat'in diyet günlüğü 75'ten 55'e Baslangıç 20 Şubat 2022

Yediklerimi yazmayacagim bu hafta
Sadece spor
Screenshot_20220307-135114_Pedometer Step Counter.jpg

Kesinlikle canim her zaman soylerim benim stop dugmem yok dibine kadar ye 🙈

Insallah kuzum insallah💜
.

Evet kizlar bugun marketten kuru incir wc sorunj icin, yulaf ezmesi aksam yemegim icin
Kakaolu gevrek sabahlari icin
Kakaolu olmasa iyiydi ama illa karbonhidrat alacamm :))
Durun bakalim bu hafta aldigim kilolari temizleyebilirsem hedefim cumartesiye 73.0 ... 72.0 arasi insallah
hadi başarılar kuzum 😘😘😘🙏

Ben bu işi b3ceremeyecegim galiba
Şu 1 hafta evde kaldik kilo aldim eminim 2 3 kilo almisimdir. toparlanmam lazim
Bugun iyi yurudum ama yuruduklerim yefikleriki yakmıyor ki
Bu saatten sonra yemesem belki kucuk bir adim atmis olurum
Bugun 10 Mart 2022
Saat 16.00 sayılır
Bu saatten sonra kendime söz yemek yok!
Screenshot_20220310-152126_Pedometer Step Counter.jpg

Selam canım Vazgeçmek yok hele hele bu kadar kendine söz veren biri sözünü tutmalı dimii. bir süredir bende diyetteyim ara ara ufak kaçamaklarım olmuyor değil ama yinede yılmadan devam sende bana ilham oldun bende bir başlık altında gün gün rapor tutayım bari :)

Selam canım Vazgeçmek yok hele hele bu kadar kendine söz veren biri sözünü tutmalı dimii. bir süredir bende diyetteyim ara ara ufak kaçamaklarım olmuyor değil ama yinede yılmadan devam sende bana ilham oldun bende bir başlık altında gün gün rapor tutayım bari :)
Tut beni de etiketle olur mu 😊 ben de sana bakinca motive olurum
Az once dayanamadim tartildim
Bu hafta gecen cumartesiden itibaren tam 2 bucuk kilo almisim
Hemen temizlemek icin acil durum planina gececegim .
Elimden geldigince paylasim yapicam insallah😊kar yagdigi icin pek yuruyus yapamam ama diger sekillerd3 halletmeye calisacagim durumu

Selam cnm bende bir aydır aralıklı oruç-omad karışık yapıyorum arada kaçamaklar oluyor tabii ama hiç spor yapmıyorum(keşke yapabilsem)sana tavsiyem protein ağırlıklı beslen o zamam hiç açlık krizi yaşamıyorsun mutlaka her öğünde protein al ve doyana kadar ye mutlaka,kahvaltı dahil her öğünde yeşillik yemelisin..Sen az yediğin için ve sadece karbonhidrat yediğin için açlık krizine giriyorsun bence

Selam cnm bende bir aydır aralıklı oruç-omad karışık yapıyorum arada kaçamaklar oluyor tabii ama hiç spor yapmıyorum(keşke yapabilsem)sana tavsiyem protein ağırlıklı beslen o zamam hiç açlık krizi yaşamıyorsun mutlaka her öğünde protein al ve doyana kadar ye mutlaka,kahvaltı dahil her öğünde yeşillik yemelisin..Sen az yediğin için ve sadece karbonhidrat yediğin için açlık krizine giriyorsun bence
Dogru söylüyorsun canim. Ama benim aclik krizlerim psikolojik. Disarida baskasinin evinde olsam ya da ev disinda olsam hic ama hic aklima gelkiyor yemek ama eve girince basliyorum yemeye.
Insallah atlatacagiz bakalim

Dogru söylüyorsun canim. Ama benim aclik krizlerim psikolojik. Disarida baskasinin evinde olsam ya da ev disinda olsam hic ama hic aklima gelkiyor yemek ama eve girince basliyorum yemeye.
Insallah atlatacagiz bakalim
Bende öyleyim evde olunca kendimle savaşıyorum resmen ama yaza kadar bende 57 kilo olmak istiyorum bu sefer kararlıyım aralıklı oruç bana çok iyi geliyor çok zor kilo veriyorum normalde ama bu oruçla bir ayda 4 kilo verdim tam uymadım diyete uysaydım ve spor yapsaydım daha fazla verirdim eminim ama yinede hiç yoktan iyidir sanada tavsiyem abur cubu yesen bile öğün atlama sonra daha çok acıkıyorsun

Evet sevgili gunluk
Bugunku modum
20 Ocak'taki kiloma geri döndüm.
2 ayda 3 kiloyu nr emeklerle verip 2.haftada aldin aferin sana
Şu an psikolojim cok bozuk cunku 4 gundur wc olayı da yok
Beni inim inim.inleten :) incir bile bana misin demiyor malum regl oncesi tutulma ve istah patlamasi, goyayım böyle işe
.
Neyse kendime bir dahaki pazara kadar.süre
Yani 20 Martta buraya gelip aldıklarımı verdim 71 kg a kadar düştüm yazmak nasip olur insallah o zamana kadar günlüge gelmeme kararı aldım hadi bakalim

Evet arkadaslarrr
Onceki gun ve dun 76.1 kg idim
Dun gece en son 00.00 da makarna yiyince yeter dedim yeter
Sabaha kadar kalp krizi gecirir gibi oldumndedim bu geceyi atlatayim ölmeden bir daha asla
.
Neyse oruca basladım cok sukur
Şu an 18.00 saattir yemek yemedim ve kilom 74.4 e kadar dustu
Hem de 5 gun oldu wc ye cikmadan
Cok sukur birkac gun boyle giderse iyi olurum insalah hadi bakalim
Ama ben yine de cumartesi gunku kilomu
76.1 olarak yazayim
Gecen cumartesi
73.6
Bu cumartesi
76.1
Fark : artı 2 kilo 500 gram
.
...
Ama bugunden itibaren devam

Canım geçmiş olsun Allah korusun Diyetisyene gitsen listeyle yola devam etsen daha iyi olur Fikir olur Çok stres yapıyorsun buda seni olumsuz etkiliyor
Sag ol guzel kardesim💚 devletin diyetisyenine de gitmisligim var .en yakin arkadasim da şehrin en iyi yani en tanınmış 3 diyetisyenine gitti zamaninda ondan da listeleri almistim fikir amacli . Her diyetisyen mutlaka 6 ogun veriyor. 6 ogun yersem 1 ayda 150ye yaklasirim malum benim yaoim hemen alan bir yapi
Evet stres yapmiyor degilim ama oruc cok cok iyi geldi kalbim dinlendi. 5 gu dur wc yoktu bugun mi i mini gideceğimin sinyali geldi megerse dinlenmesi lazimmis bagirsagimin
Bakalım böyle devam simdilik😊

Sen nasilsin diyetisyen sana iyi gelmistir umarım
Bende iyim canım sağol Bıraktım vermedim diye Sonra başkasına gittim Hemşerim çıkt Oysaki üç kilo vermişimı Bu biraz daha fazla liste verdi ama aynı kalorilik sanırım İçindekilerde aynı yerleri farklı Yarın ilk diyetisyenin listesine başlıyacağım nasipse Ne uzun yazmışım 😂🥰💞

X