Babamla anlaşamıyorum ben mi sorunluyum ?

ayselseyle

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
101
72
28
Babam kendimi bildim bileli bir sever bir yerer. Canım kızım melek kızım der en ufak bir şeyde sen böylesin sen hastasın burnumdan getirdin der . Mesela gece uykum kaçıyor oturuyorum gelip uyu der uykum kaçtı derim tamam yine de uyu der . Ya uykum gelse uyuyucam derim offff der gider . Gerçekten sinirlerim dayanmıyor . Yemek yapıyorum gece karnım acıkıyor yatağından kalkıp geliyor ev yemek koktu niye yatmıyorsun niye uyumuyorsun diyor . Sanane ya istersem sabaha kadar oturur bişiler atıştırırım müzik dinlerim .o kadar saçma ki konuştuğu her şey . Onunla vakit geçirmek istiyorum ama sinirlerim dayanmıyor . Sigara içiyor bende içiyorum sen çok içiyorsun diyor . Sen 10 tane ben 20 tane içiyorum yani sanane . Eve böcek giriyor korkuyorum niye korkuyorsun bilmem ne diye sinirleniyor . Ya fobim var fobi ne yapabilirim . Böceği öldür diyorum sinirleniyor laf söylüyor . Babamla nasıl vakit geçirebilirim arkadaşlar görmeye bile katlanamıyorum ölüp gidecek sonra kendimi suçlicam.

Babanızın evine misafirliğe gitmişsiniz. Önceki konunuzda evli olduğunuz yazıyor.
Geceleyin evde yemek pişse, biri dolansa ve müzik dinlese lafımı yapıştırırdım. Uykunuz yoksa sessizce oturun yattığınız odanızda. Kimseyi gece rahatsız etmeye hakkınız yok.

Baban o kadar kötü gelmedi bana. Büyüklük bilmişlik taslıyor gibi geldi. Yanında sigara içebildiğine göre çok katı da değil demek ki.
Ama oturulup vakit
Babanızın evine misafirliğe gitmişsiniz. Önceki konunuzda evli olduğunuz yazıyor.
Geceleyin evde yemek pişse, biri dolansa ve müzik dinlese lafımı yapıştırırdım. Uykunuz yoksa sessizce oturun yattığınız odanızda. Kimseyi gece rahatsız etmeye hakkınız yok.
yemek dediğim yumurta kırıyorum sessizce ne kadar ön yargılısınız. Babamın evinde de mi misafirim ?

Aa siz eşi evdeki her şeyi yiyen üyeymişsiniz. Ne oldu eşinizle durum merak etmiştim? Ailenizin yanına tatile mi geldiniz yoksa eşinizle ayrılıp temelli kalmaya mi?
Yanına gittim özlemiştim ama geldiğime de pişman oldum iki dk huzurla oturtmuyor
Kaç yaşındasınız mesleğiniz ne niye ailenizle yaşıyorsunuz ona göre cevap verelim
Kaç yaşındasınız mesleğiniz ne niye ailenizle yaşıyorsunuz ona göre cevap verelim
Sadece onu görmeye geldim özlediğim için evliyim normalde ama hala aynı herşeye konuşuyor güzel vakit geçiremiyorum

Yemek dediğim yumurta kırmak . Gece gece soğan kavurup türlü yapmıyorum heralde
Yumurta yemek değil, yumurta kırdım deseniz yorum gelmezdi zaten. Hep böyle ters misinizdir? Babanız da size tahammül edemiyor olabilir, karşılıklıdır hisleriniz muhtemelen. Ama bir yaştan sonra zaten böyle oluyor hep, bizim de böyle her şeye bir yorum.

Yumurta yemek değil, yumurta kırdım deseniz yorum gelmezdi zaten. Hep böyle ters misinizdir? Babanız da size tahammül edemiyor olabilir, karşılıklıdır hisleriniz muhtemelen. Ama bir yaştan sonra zaten böyle oluyor hep, bizim de böyle her şeye bir yorum.
Ben nerden bileyim hemen türlü anlayıp linç geleceğini , evet genelde aksiyim en ufak şeylere bile konuşan insanlara tahammülüm de sinirimde dayanmıyor artık

İnsanlar yaşlandıkça huy değiştirip huysuzlaşabiliyorlar. Bana babanız çok huysuz gelmedi bu arada. Adamın kendi düzeni var sonuç olarak.
Ama ben onu özleyip ziyarete geldim o ise gel gel diye sürekli söylenirken geldim her yer toz içinde çocukla geldim güzelce temizlik bile yapmamış ama spora gidiyor gücü yerinde

Ben nerden bileyim hemen türlü anlayıp linç geleceğini , evet genelde aksiyim en ufak şeylere bile konuşan insanlara tahammülüm de sinirimde dayanmıyor artık
Kimse türlü anlamadı. Yemek yazınca kokması mümkün şeyler geliyor akla. Bu kadar kimseye tahammülünüz yoksa sakinlesene kadar cevap vermeyebilirsiniz, adam da mecbur değil evinde gece sesten rahatsız oluyor olabilir.

Kimse türlü anlamadı. Yemek yazınca kokması mümkün şeyler geliyor akla. Bu kadar kimseye tahammülünüz yoksa sakinlesene kadar cevap vermeyebilirsiniz, adam da mecbur değil evinde gece sesten rahatsız oluyor olabilir.
Çok sessizsim aslında kendisi uyumuyor telefonda kadınlarla mesajlaşmak için rahat etmiyor ben uyanıksam

Çok sessizsim aslında kendisi uyumuyor telefonda kadınlarla mesajlaşmak için rahat etmiyor ben uyanıksam
Eşiniz doktora gitti mi? Sorununuz çözüldü mü? Eğer o tarafta da bir düzelme yoksa bence ise girip ayrı eve çıkma işini bir düşünün. Sinirleriniz cok yıpranmış bu kadar takılmaz her şeye normalde. Ailesi böyle olmayan kaç kişi vardır ki bu yaşlarda

Eşiniz doktora gitti mi? Sorununuz çözüldü mü? Eğer o tarafta da bir düzelme yoksa bence ise girip ayrı eve çıkma işini bir düşünün. Sinirleriniz cok yıpranmış bu kadar takılmaz her şeye normalde. Ailesi böyle olmayan kaç kişi vardır ki bu yaşlarda
Ama huzur istiyorum annem öldü . Hani ölüp gidiyoruz gerek var mi herşeye konuşmaya sinirim buna bozuluyor . Herkes herşeyi yapıyor canı istiyor sabaha kadar oturuyor ben neden sürekli izleniyorum çok saçma kısacık dünya için bu

X