Babamın duaniza ihtiyaci var

Mune ablacığım dr açıklama yaptı...babamın yanına kardeşimi almışlar babamın çırpınmasi durmuş enfeksiyon gerilemiş

Yoğun bakın hastalarının çoğunluğunda genelde bilinci açık olanlarda ve özellikle bağımlı olanlarda yaşanan bir durum olurmuş geceyi gündüzü karıştırmak gibi kimseyle konuşmayınca terk edilme korkusu yada oradan çıkamama korkusu olurmuş benim babam sigara içer günde iki paket ve yaşı 80 kalp hastası vücud nikotine alışık olunca kriz yaşarmış bütün bunlara DELIRIiUM denirmiş...dr demiş ki böyle bir şey yaşıyor olması büyük ihtimal servise çıkaralım bakalım gelişmesini takip edelim demiş böyle bir durumda düzelme olmadığı fazla ama hasarda pıhtıdan dolayı zaman alabilirmiş demişler...

Konuşmasi biraz karışık dedi kardeşim bilinci daha açık bugünlük durumu böyle ablacagim

Inşallah kalıcı bir şey kalmadan atlatırız ...

Ben annemi fizik tedaviye getiriyorum annemin de yürüme sorunu vardı ablam babamdan dolayı bir kaç gün erteledik yürümesi daha geriledi mecbur geliyoruz...

Rabbim anne babalarımızı korusun çocuklarımızı sevdikleriniz korusun ağır imtihanlar vermesin

Size ve dua eden bütün gönlü güzel arkadaşlarıma teşekkür ederim Allahım birlerini bin yapsın Razı olsun herkesten ...🤲🤲🤲⚘⚘⚘⚘🌺🌺🌺❤❤
Canım benim inşallah servise alınır, o zaman psikolojik olarak kendini daha iyi hissedeceğinden iyileşmesine bir katkısı olur bence.
Konuşmasının karışık olması normal ama anladığım kadarıyla söyledikleri karışık olsa bile anlaşılır bu önemli bir detay zamanla inşallah o kafa karışıklığı ve konuşmasındaki aksamalar düzelecektir.

Allah hem annene hem babana şifa versin, ikisi de sağlığına kavuşsun🙏

Hayattaki en büyük servet sağlık, sağlıklı ve sevdiklerimizleysek dünyada cenneti yaşıyoruz demektir, Allah kimsenin cenneti elinden almasın🙏

Sizi de tez vakitte feraha çıkarsın🙏 Kalbim dualarımız anne babanla sizlerle, hem anneyi hem babayı kaybetmek nedir biliyorum, Rabbimizin takdiridir elbet, O’nun takdirine boynumuz kıldan ince ama inşallah Rabbim hepsine sağlıklı ömürler versin🙏

Canım çok geçmiş olsun MssPARE MssPARE bende ya şafi okumak istiyorum kaç tane kaldi
Teşekkür ederim Ya ŞAFİ sayımız bitti yinede okumalara devam ettik sağolsun arkadaşlar okudular yani sayı yok canım istediğin kadar okuyabilir dua edebilirsin

Allah razı olsun 🤲

Canım benim inşallah servise alınır, o zaman psikolojik olarak kendini daha iyi hissedeceğinden iyileşmesine bir katkısı olur bence.
Konuşmasının karışık olması normal ama anladığım kadarıyla söyledikleri karışık olsa bile anlaşılır bu önemli bir detay zamanla inşallah o kafa karışıklığı ve konuşmasındaki aksamalar düzelecektir.

Allah hem annene hem babana şifa versin, ikisi de sağlığına kavuşsun🙏

Hayattaki en büyük servet sağlık, sağlıklı ve sevdiklerimizleysek dünyada cenneti yaşıyoruz demektir, Allah kimsenin cenneti elinden almasın🙏

Sizi de tez vakitte feraha çıkarsın🙏 Kalbim dualarımız anne babanla sizlerle, hem anneyi hem babayı kaybetmek nedir biliyorum, Rabbimizin takdiridir elbet, O’nun takdirine boynumuz kıldan ince ama inşallah Rabbim hepsine sağlıklı ömürler versin🙏

Mune ablacığım babanızın ve annenizin yattıkları yer nur ahiretleri cennet olsun Allah rahmet eylesin 🤲🤲

Ölüm tek gerçek şu yalan dünyada elbet hepimiz bu gerçekle yüzyüze kalacağız son nefesimizi vereceğiz..bunu bilip bunun olacağını bilip ya babam giderse ya annem giderse korkusu çok kötü 😔 bir gün bunu yaşıyacağım😔 benim annem babam çocuğum gibi oldular kıyamıyorum ve korkuyorum...😪😪

Rabbim yatırmasın düşürmesin muhtaç etmesin kimseyi kimseye 🤲🤲🤲

Güzel ölümler imanla son nefes nasip etsin herkese ...amin🤲🤲

Babam servise cıktı şükür ablacığım...gittim gördüm konuşması iki gün önceye göre iyi yine karışıyor anlaşılmıyor olsada ...çırpınmasi çok azalmış sadece heycan yapınca yada su içmek istedi tam tutamıyor düşecek gibi olunca elleri kolları bacakları harekatlendiriyor...konuşurken uykuya dalıyor...serumlarda antibiyotik varmış onun etkisi...sabah fizik bölümünden terapist gelip yürüteceklermiş kaç gündür yatıyor bide elleri kolları ayakları bağlıydı yerleri kızarmış inşallah ayakları basar ve yürür...sağ kolunu daha iyi kullanıyor sol biraz titriyor

Yine sabah sabah olucak acaba yürüyecek mi diye bekleyeceğiz...Rabbim zorumuzu kolay etsin ..inşallah sorun yaşamayız...basta biraz zorlansada gün geçtikçe eski sağlığına kavuşsun hatta dahada iyi olsun..🤲🤲

Dualarınızdan unutmayın...teşekkür ederim ALLAH razı Mune ablacığım....morale desteğe duaya ihtiyacım var ve sağolsun hiç tanımadan görmeden bilmeden tek yürek olundu birlik olundu dualar okundu güzel yürekli arkadaşlarım ...Rabbim sağlığımızı bozmasın ağır imtihanlar vermesin dediginiz gibi sevdiklerimizle kendi cennetimizde yaşayalım ablacığım..⚘⚘❤❤🤲
🤲

Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın ben de Hazreti Eyüpün şifa duasını okudum inşallah Allah kabul eder
Ben de ayağımdan ameliyat oldum maalesef düzelmedi bir ameliyat daha olacak
Dualarınızı eksik etmeyin lütfen
Teşekkür ederim
Allah razı olsun teşekkür ederim

Rabbim sizede şifalar versin ...Bur an evvel sağlığınıza kavuşun inşallah 🤲🤲⚘⚘

Iyi akşamlar hanımlar

Babamın durumu çok iyiydi dünden beri kötüledi..

2 gün önce ziyaretine gittim gayet iyiydi yürüyor konuşuyordu sanki öyle sıradan bir rahatsızlığı varmış gibiydi servise çıkıcakti yemesi tahlilleri herşey yolunda idi Dün akşam saatlerinde babam kötüledi ..konuşamıyor hareketleri normal değil sürekli hareket halinde kuş gibi çırpınıyor ve enfeksiyon tedavisi görüyor

Babam için tekrar sizlerden dua istiyorum ...dualarınıza ihtiyacımız var

Rabbim Hz.Yunusu nasıl kurtardıysa Eyyub peygambere nasıl şifalar verdi ise Yusuf peygamberi nasıl kuyudan çıkardıysa Babamida bu zorluktan kurtarsın ....

Insirah süresinde dediği gibi 'Her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır" Rabbim bu zorlu süreci sorunsuz kalıcı şifa dolu atlatmasi için 99 esma hürmetine YA SAFI CC hürmetine şifalar yagdirsin bütün hastalarla birlikte babama da ...

Bir daha YA ŞAFİ cc okuyalım ....30 bin

"La ilâhe illa ente subhâneke innî küntü minezzalimin " okuyalım bir kişi 51 defa toplam ne kadar olursa

Yasin-i şerif 41 defa okuyalım inşallah

Hakkınız Helal edin etiketler yapıyorum canlar duaya ihtiyacı var babamın kimin dyasi kabul olunur bilinmez

Rabbim sizlerinde ne gibi duası varsa içinizde olmasını söylediğiniz Rabbime el açıp dua ettiğiniz neyiniz varsa en kısa zamanda kabul olsun 🤲🤲🤲

@-kuzeyildizi-
@RedGirl
@Hali
@safi.naz
@zeyno genc
@ezgiisel
@Eslinna
@edibehatun
@Engelsiz anne
@Ecmel-vera

@marmeladova
@Peeves
@Papatyamveben-Mavi
@Cittaslow
@Breave Heart
@ilimtalepedenanne
@KurkmantoluS
@kunfeyekun__
@HALLEYS
@sweetgirlcandy
@madamseker
@sadecedua
@Chocolita
@Elif
@Rprnn
@gecenin_resmi
@Gunduzguzell1
@HejaR12

@Iron Butterfly
@ipek
@iyilik_guzellik
@Leris
@JustDerya
@Kitapkontesi
@mesirmacunu
@Nillatte
@ohbb
@ordinary
@Nur61_
@safi.naz
@Tiniminimavihanim
@Teach_Mavi
@glutensiz hemsire
MMorsalkimm MMorsalkimm
@Tubismavis
@gloryde
@Capanin Gururu Teyom
@The
memurhanim memurhanim

@Sulukuleli
@NaMIDiGeRBuzDoLaBI

@Tablodakideli
@kayra1209
@Morlale8
@Blue_Black
@Jenna16
@penyez83
@Nego
@Nevreste
@Bonus
@Freddy
@Nefes0858
@geceyagmuru
@agustos72
@Life light
@nursevdi
@goah
@begonvil1985
@madamseker
@Levaiz
@Ssevincli
@Sadelikherseydir
@ezgiisel
@PiXiEE
@TezgahtakiSariBez
@Madammor
@BlueBerry4268
@Jawlensky
@Saliha40
@yagmurdansonra
@Aktif Lora
@kavs-i kuzah
@rana20
@Cikolataparcacigi
@yagmurdansonra
@Feminas
@Buluts34
@mutlulukbenihicbirakma
@sweetgirlcandy
@Kukrim
@MoonfacedMom
@D E V A
@Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
@coconatt
@bir mucizee
@Madammor
@karamel Latte
@Nane Limon Kabugu
@Hayalkuran
@Nur61_
@aysen-
@Novaa
@reynax
@ayesay
@fztbsr
@Jane Eyre
@Lidlaylim
@leSourire
@evlaefe
@dreamy07
@Leyal_
@paeneperfectus
@Butimar-
@bilgiperi
@Berrfeelinda
@Nickonemli
@Neselikalpler

.................

@agustos72
@Asya89
@ayparcasi86
@Asi gelincik
@burcusami
@Buluts34
@bilgiperi
@bir civciv annesi
@Berrfeelinda
@Cerez87
@dreamy07
@dra21
@edibehatun
@Engelsiz anne
@Ecmel-vera

@goah
@Gelincik78
@gulectosba
@gecenin_resmi
@geceyagmuru
@HALLEYS
@H M
@HepmigencizHepmiguzel

@iyilik_guzellik
@kaplumbik
@KurkmantoluS
@kayra1209
@Kardelen1981
@karamelli001
@Khvekokusu20

@-loyalty
@labellevie
@Leyl-i-fer
@Leyal_
@Meybuz
@madamseker
@Madammor
@Meva59
@Morm
@MupiNNN
@mavibirmasal
@Meryeemmm_
@Morlale8
@MoonfacedMom
@mervergn
@Nillatte
@nimesayyyy
@Nickonemli
@ohbb
@Papatyamveben-Mavi
@paeneperfectus
@Papatyali_anne
@sunpineapple
@Sehrazat6
@Sevgicik
@sepulik
@slnn12345
@smelllikeheaven
@Safransari
@sempatikmaria
@Teach_Mavi
@yosunlukek

@agustos72
@Asya89
@aysen-
@A R Y A
@Bonus
@burcusami
@Buluts34
@bilgiperi
@bir civciv annesi
@bir mucizee
@Butimar-
@blueandblue
@Berrfeelinda
@Chocolita
@C A N O
@Cuel
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
@Cikolataparcacigi
@Caresivarmi
@deynepnaz
@D E V A
@Efser
@ezgiisel
@Elhan
@Efnanl
@Eslinna
@edibehatun
@Esragull
@ElmasMozaik
@Feminas
@goah
@Gelincik78
@gulectosba
@gulrecelim
@geceyagmuru
@Gunduzguzell1
@golgefeslegeni
@Gonulmeyvesi
@gecenin_resmi
@HejaR12
@HALLEYS
@H M
@HepmigencizHepmiguzel
@Hali
@Hayalkuran
@IcimdekiSonsuzDeniz
@Jenna16
@Jawlensky
@Kitapkontesi
@Kukrim
@kaplumbik

@karamelli001
@Kardelen1981
@kavs-i kuzah
@karamel Latte

@Life light
@Levaiz
@Leyl-i-fer
@Lidlaylim
@Limonsuzzcay
@Leyal_

@Minnosprenses
@Mehfam
@Meybuz
@madamseker
@Madammor
@Meva59
@Morm
@marmeladova
@mesirmacunu
@MupiNNN
@mavibirmasal

@Nane Limon Kabugu

@Nefes0858
@nimesayyyy
@Nickonemli
@Nur61_
@ordinary
@penyez83
@PiXiEE
@Pinhan
@RedGirl
@rana20
@reynax
@Rprnn
@Ssevincli
@sweetgirlcandy
@safi.naz
@Safransari
@selda1989
dolar milyoneri dolar milyoneri

@sepulik
@Tubismavis
@Teach_Mavi
@Tubiskooo
@tr_lelli
@UcanSupurge
Rabbim tez vakitte şifasına kavuştursun inşallah babanızı Rabbim tekrar sağlıklı şekilde görmenizi nasip etsin inşallah 🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Parecim çok geçmiş olsun canım rabbim babacığını size bağışlasın daha çok güzel şeyler yaşayacağınız günleriniz olsun inşallah 🤲🏻💐
Bende yeni gördüm 1000 Şafi ve bol bol dua edeceğim babana rabbim şifa versin inşallah 🤲🏻

Yeni gördüm mesajını canım rabbim şifa versin size bağışlasın inşallah 🤲🏻 sayısız ya Şafii ve Hz.Yunus duası okudum rabbim şifa versin inşallah 🤲🏻
Parecim çok geçmiş olsun canım rabbim babacığını size bağışlasın daha çok güzel şeyler yaşayacağınız günleriniz olsun inşallah 🤲🏻💐
Bende yeni gördüm 1000 Şafi ve bol bol dua edeceğim babana rabbim şifa versin inşallah 🤲🏻
Allah razı olsun canlarım 🤲🤲⚘❤❤ canım dua dostlarım Rabbim sizlerinde duasını kabul etsin zorunuzu kolaylaştırsın ⚘⚘

Mune ablacığım babanızın ve annenizin yattıkları yer nur ahiretleri cennet olsun Allah rahmet eylesin 🤲🤲

Ölüm tek gerçek şu yalan dünyada elbet hepimiz bu gerçekle yüzyüze kalacağız son nefesimizi vereceğiz..bunu bilip bunun olacağını bilip ya babam giderse ya annem giderse korkusu çok kötü 😔 bir gün bunu yaşıyacağım😔 benim annem babam çocuğum gibi oldular kıyamıyorum ve korkuyorum...😪😪

Babam servise cıktı şükür ablacığım...gittim gördüm konuşması iki gün önceye göre iyi yine karışıyor anlaşılmıyor olsada ...çırpınmasi çok azalmış sadece heycan yapınca yada su içmek istedi tam tutamıyor düşecek gibi olunca elleri kolları bacakları harekatlendiriyor...konuşurken uykuya dalıyor...serumlarda antibiyotik varmış onun etkisi...sabah fizik bölümünden terapist gelip yürüteceklermiş kaç gündür yatıyor bide elleri kolları ayakları bağlıydı yerleri kızarmış inşallah ayakları basar ve yürür...sağ kolunu daha iyi kullanıyor sol biraz titriyor

Yine sabah sabah olucak acaba yürüyecek mi diye bekleyeceğiz...Rabbim zorumuzu kolay etsin ..inşallah sorun yaşamayız...basta biraz zorlansada gün geçtikçe eski sağlığına kavuşsun hatta dahada iyi olsun..🤲🤲

Dualarınızdan unutmayın...teşekkür ederim ALLAH razı Mune ablacığım....morale desteğe duaya ihtiyacım var ve sağolsun hiç tanımadan görmeden bilmeden tek yürek olundu birlik olundu dualar okundu güzel yürekli arkadaşlarım ...Rabbim sağlığımızı bozmasın ağır imtihanlar vermesin dediginiz gibi sevdiklerimizle kendi cennetimizde yaşayalım ablacığım..⚘⚘❤❤🤲
🤲
Çok şükür parem inşallah daha iyi haberlerini de alırız. Rabbim sana da kolaylık versin feraha çıkarsın inşallah 🤲 🤲 netim çok az kaldı gelip gidip bakıyorum gelişmelere balım

Çok şükür parem inşallah daha iyi haberlerini de alırız. Rabbim sana da kolaylık versin feraha çıkarsın inşallah 🤲 🤲 netim çok az kaldı gelip gidip bakıyorum gelişmelere balım
Amin kurbikim canım benim inşallah hasarsız atlatsın yürüsün kendi ihtiyaçlarını karşılaşın

Rabbim bEterinden saklasin

🤲
Canım ne yaptınız fizyoterapist geldi mi nasıl geçti inşallah yürüyebilmiştir 🤲🏻🌸

🤲
hadi gözünüz aydın servise çıkmış baban bian önce eski sağlığınada kavuşur inşallah canım

X