Babamın duaniza ihtiyaci var

Allah'ım safi ismiyle şifa versin babanıza dua edicem aklıma geldikçe .ne güzel dua zinciri baslamis benim bebeğinden de genetik test ve metabolizma testleri istediler aklınıza geldikçe bize de duanizda yer verirseniz çok mutlu olurum ins temiz çıkar hepsi 🙏rabbim safi ismiyle herkesi sofalandirsin ins 🙏

Iyi akşamlar hanımlar

Babamın durumu çok iyiydi dünden beri kötüledi..

2 gün önce ziyaretine gittim gayet iyiydi yürüyor konuşuyordu sanki öyle sıradan bir rahatsızlığı varmış gibiydi servise çıkıcakti yemesi tahlilleri herşey yolunda idi Dün akşam saatlerinde babam kötüledi ..konuşamıyor hareketleri normal değil sürekli hareket halinde kuş gibi çırpınıyor ve enfeksiyon tedavisi görüyor

Babam için tekrar sizlerden dua istiyorum ...dualarınıza ihtiyacımız var

Rabbim Hz.Yunusu nasıl kurtardıysa Eyyub peygambere nasıl şifalar verdi ise Yusuf peygamberi nasıl kuyudan çıkardıysa Babamida bu zorluktan kurtarsın ....

Insirah süresinde dediği gibi 'Her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır" Rabbim bu zorlu süreci sorunsuz kalıcı şifa dolu atlatmasi için 99 esma hürmetine YA SAFI CC hürmetine şifalar yagdirsin bütün hastalarla birlikte babama da ...

Bir daha YA ŞAFİ cc okuyalım ....30 bin

"La ilâhe illa ente subhâneke innî küntü minezzalimin " okuyalım bir kişi 51 defa toplam ne kadar olursa

Yasin-i şerif 41 defa okuyalım inşallah

Hakkınız Helal edin etiketler yapıyorum canlar duaya ihtiyacı var babamın kimin dyasi kabul olunur bilinmez

Rabbim sizlerinde ne gibi duası varsa içinizde olmasını söylediğiniz Rabbime el açıp dua ettiğiniz neyiniz varsa en kısa zamanda kabul olsun 🤲🤲🤲

@-kuzeyildizi-
@RedGirl
@Hali
@safi.naz
@zeyno genc
@ezgiisel
@Eslinna
@edibehatun
@Engelsiz anne
@Ecmel-vera

@marmeladova
@Peeves
@Papatyamveben-Mavi
C Cittaslow
@Breave Heart
@ilimtalepedenanne
@KurkmantoluS
@kunfeyekun__
@HALLEYS
@sweetgirlcandy
@madamseker
@sadecedua
@Chocolita
@Elif
@Rprnn
@gecenin_resmi
@Gunduzguzell1
@HejaR12

@Iron Butterfly
@ipek
iyilik_guzellik iyilik_guzellik
@Leris
@JustDerya
@Kitapkontesi
@mesirmacunu
@Nillatte
@ohbb
@ordinary
@Nur61_
@safi.naz
@Tiniminimavihanim
@Teach_Mavi
@glutensiz hemsire
@MMorsalkimm
@Tubismavis
@gloryde
@Capanin Gururu Teyom
@The
@memurhanim

@Sulukuleli
@NaMIDiGeRBuzDoLaBI

@Tablodakideli
@kayra1209
@Morlale8
@Blue_Black
@Jenna16
penyez83 penyez83
@Nego
@Nevreste
@Bonus
Freddy Freddy
@Nefes0858
@geceyagmuru
@agustos72
@Life light
@nursevdi
@goah
@begonvil1985
@madamseker
@Levaiz
@Ssevincli
@Sadelikherseydir
@ezgiisel
@PiXiEE
@TezgahtakiSariBez
@Madammor
@BlueBerry4268
@Jawlensky
@Saliha40
@yagmurdansonra
@Aktif Lora
@kavs-i kuzah
@rana20
@Cikolataparcacigi
@yagmurdansonra
@Feminas
@Buluts34
@mutlulukbenihicbirakma
@sweetgirlcandy
@Kukrim
@MoonfacedMom
@D E V A
@Minnosprenses
@Catlak-kurabiye
@coconatt
@bir mucizee
@Madammor
@karamel Latte
@Nane Limon Kabugu
@Hayalkuran
@Nur61_
@aysen-
@Novaa
@reynax
@ayesay
@fztbsr
@Jane Eyre
@Lidlaylim
@leSourire
@evlaefe
@dreamy07
@Leyal_
@paeneperfectus
@Butimar-
@bilgiperi
@Berrfeelinda
@Nickonemli
@Neselikalpler

.................

@agustos72
@Asya89
@ayparcasi86
@Asi gelincik
@burcusami
@Buluts34
@bilgiperi
@bir civciv annesi
@Berrfeelinda
@Cerez87
@dreamy07
@dra21
@edibehatun
@Engelsiz anne
@Ecmel-vera

@goah
@Gelincik78
@gulectosba
@gecenin_resmi
@geceyagmuru
@HALLEYS
@H M
@HepmigencizHepmiguzel

iyilik_guzellik iyilik_guzellik
@kaplumbik
@KurkmantoluS
@kayra1209
@Kardelen1981
@karamelli001
@Khvekokusu20

@-loyalty
@labellevie
@Leyl-i-fer
@Leyal_
@Meybuz
@madamseker
@Madammor
@Meva59
@Morm
@MupiNNN
@mavibirmasal
@Meryeemmm_
@Morlale8
@MoonfacedMom
@mervergn
@Nillatte
@nimesayyyy
@Nickonemli
@ohbb
@Papatyamveben-Mavi
@paeneperfectus
@Papatyali_anne
@sunpineapple
@Sehrazat6
@Sevgicik
@sepulik
@slnn12345
@smelllikeheaven
@Safransari
@sempatikmaria
@Teach_Mavi
@yosunlukek

@agustos72
@Asya89
@aysen-
@A R Y A
@Bonus
@burcusami
@Buluts34
@bilgiperi
@bir civciv annesi
@bir mucizee
@Butimar-
@blueandblue
@Berrfeelinda
@Chocolita
@C A N O
@Cuel
@Catlak-kurabiye
@Cikolataparcacigi
@Caresivarmi
@deynepnaz
@D E V A
@Efser
@ezgiisel
@Elhan
@Efnanl
@Eslinna
@edibehatun
@Esragull
@ElmasMozaik
@Feminas
@goah
@Gelincik78
@gulectosba
@gulrecelim
@geceyagmuru
@Gunduzguzell1
@golgefeslegeni
@Gonulmeyvesi
@gecenin_resmi
@HejaR12
@HALLEYS
@H M
@HepmigencizHepmiguzel
@Hali
@Hayalkuran
@IcimdekiSonsuzDeniz
@Jenna16
@Jawlensky
@Kitapkontesi
@Kukrim
@kaplumbik

@karamelli001
@Kardelen1981
@kavs-i kuzah
@karamel Latte

@Life light
@Levaiz
@Leyl-i-fer
@Lidlaylim
@Limonsuzzcay
@Leyal_

@Minnosprenses
@Mehfam
@Meybuz
@madamseker
@Madammor
@Meva59
@Morm
@marmeladova
@mesirmacunu
@MupiNNN
@mavibirmasal

@Nane Limon Kabugu

@Nefes0858
@nimesayyyy
@Nickonemli
@Nur61_
@ordinary
penyez83 penyez83
@PiXiEE
@Pinhan
@RedGirl
@rana20
@reynax
@Rprnn
@Ssevincli
@sweetgirlcandy
@safi.naz
@Safransari
@selda1989
dolar milyoneri dolar milyoneri

@sepulik
@Tubismavis
@Teach_Mavi
@Tubiskooo
@tr_lelli
@UcanSupurge
Ben de okurum canım benim ben de geçtim o günlerden seni çok iyi anlıyorum Alllah babacığına şifa versin inşallah eskisi gibi mutlu günlerinize dönün inşallah

Günlerdir ağlıyorum yazdıkların yine gözlerimi doldurdu 😪😪😪 bizi dualarda buluşturan Rabbime şükürler olsun 🤲🤲
Bana dua eden bütün arkadaşlardan razı olsun 🤲🤲🤲

Görmediğim bilmediğim üyeler dualarla destek oldular her birinin Rabbim gönlünün muradını versin🤲🤲

Seninde kuzum annene babana bağışlasın sevdiklerinle uzun ömrün olsun ❤❤❤

Dünyada dünya muradı ahirette ahiret muradı alasın 🤲🤲🤲
Ben de hep dua edeceğim arkadaşım inşallah babacığını Allah sana bağışlar ve iyileşir 🙏🙏

Allah'ım safi ismiyle şifa versin babanıza dua edicem aklıma geldikçe .ne güzel dua zinciri baslamis benim bebeğinden de genetik test ve metabolizma testleri istediler aklınıza geldikçe bize de duanizda yer verirseniz çok mutlu olurum ins temiz çıkar hepsi 🙏rabbim safi ismiyle herkesi sofalandirsin ins 🙏
Bu mübarek cuma hürmetine ve içinde bulunan duaların kabul olucagi dua kapılarının açık olduğu ovan hürmetine Rabbim sizin bebeğinizle el açıp şifa bekleyen hastalarımıza göz taşlarıyla dua eden kim varsa zorlarını kolaylaştırsın dualarını kabul etsin ....Rabbim müjdeli haberlerle yüzünüzü güldürsün 🤲🤲

Rabbim güzel haberleri almanızı nasip etsin canım sağlıklıa imtihan çok zor Allah'ım evine dönmeyi nasip etsin sizlerin arasına sağlıklı daha da sağlıklı dönmeyi nasip etsin inşallah çok geçmiş olsun . AMİN 🤲

Canım var mı bi gelişme MssPARE MssPARE
1.000 tane daha aldım sayıyı bilmiyorum
Rabbim tez zamanda iz bırakmayan şifa versin🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Öğlen 1:30 da dr ler açıklama yapıyor o saat ziyaret saati olduğu için bilgiyi o saatte veriyorlar
Bunun dışında bilgi yok ziyaret yasak zaten bir kişi alıyorlar ida 5 dk gibi canım inşallah iyi haberler aliriz dualarınız sayesinde yüzümüz guler🤲🤲

Bu mübarek cuma hürmetine ve içinde bulunan duaların kabul olucagi dua kapılarının açık olduğu ovan hürmetine Rabbim sizin bebeğinizle el açıp şifa bekleyen hastalarımıza göz taşlarıyla dua eden kim varsa zorlarını kolaylaştırsın dualarını kabul etsin ....Rabbim müjdeli haberlerle yüzünüzü güldürsün 🤲🤲
Amin Allah razı olsun 🙏

Öğlen 1:30 da dr ler açıklama yapıyor o saat ziyaret saati olduğu için bilgiyi o saatte veriyorlar
Bunun dışında bilgi yok ziyaret yasak zaten bir kişi alıyorlar ida 5 dk gibi canım inşallah iyi haberler aliriz dualarınız sayesinde yüzümüz guler🤲🤲
İnşallah güzel haberlerinizi alırız canım Rabbim şu mübarek günün hürmetine acil kalıcı hasarsız şifalar versin 🤲🏻🤲🏻🌸🌸

Mss bir gözüm burada gelişme var mı diye bakıyorum, Rabbim inşallah hayırlı haberler almayı nasip etsin🙏

Mune ablacığım dr açıklama yaptı...babamın yanına kardeşimi almışlar babamın çırpınmasi durmuş enfeksiyon gerilemiş

Yoğun bakın hastalarının çoğunluğunda genelde bilinci açık olanlarda ve özellikle bağımlı olanlarda yaşanan bir durum olurmuş geceyi gündüzü karıştırmak gibi kimseyle konuşmayınca terk edilme korkusu yada oradan çıkamama korkusu olurmuş benim babam sigara içer günde iki paket ve yaşı 80 kalp hastası vücud nikotine alışık olunca kriz yaşarmış bütün bunlara DELIRIiUM denirmiş...dr demiş ki böyle bir şey yaşıyor olması büyük ihtimal servise çıkaralım bakalım gelişmesini takip edelim demiş böyle bir durumda düzelme olmadığı fazla ama hasarda pıhtıdan dolayı zaman alabilirmiş demişler...

Konuşmasi biraz karışık dedi kardeşim bilinci daha açık bugünlük durumu böyle ablacagim

Inşallah kalıcı bir şey kalmadan atlatırız ...

Mss bir gözüm burada gelişme var mı diye bakıyorum, Rabbim inşallah hayırlı haberler almayı nasip etsin🙏
Ben annemi fizik tedaviye getiriyorum annemin de yürüme sorunu vardı ablam babamdan dolayı bir kaç gün erteledik yürümesi daha geriledi mecbur geliyoruz...

Rabbim anne babalarımızı korusun çocuklarımızı sevdikleriniz korusun ağır imtihanlar vermesin

Size ve dua eden bütün gönlü güzel arkadaşlarıma teşekkür ederim Allahım birlerini bin yapsın Razı olsun herkesten ...🤲🤲🤲⚘⚘⚘⚘🌺🌺🌺❤❤

Mune ablacığım dr açıklama yaptı...babamın yanına kardeşimi almışlar babamın çırpınmasi durmuş enfeksiyon gerilemiş

Yoğun bakın hastalarının çoğunluğunda genelde bilinci açık olanlarda ve özellikle bağımlı olanlarda yaşanan bir durum olurmuş geceyi gündüzü karıştırmak gibi kimseyle konuşmayınca terk edilme korkusu yada oradan çıkamama korkusu olurmuş benim babam sigara içer günde iki paket ve yaşı 80 kalp hastası vücud nikotine alışık olunca kriz yaşarmış bütün bunlara DELIRIiUM denirmiş...dr demiş ki böyle bir şey yaşıyor olması büyük ihtimal servise çıkaralım bakalım gelişmesini takip edelim demiş böyle bir durumda düzelme olmadığı fazla ama hasarda pıhtıdan dolayı zaman alabilirmiş demişler...

Konuşmasi biraz karışık dedi kardeşim bilinci daha açık bugünlük durumu böyle ablacagim

Inşallah kalıcı bir şey kalmadan atlatırız ...

Ben annemi fizik tedaviye getiriyorum annemin de yürüme sorunu vardı ablam babamdan dolayı bir kaç gün erteledik yürümesi daha geriledi mecbur geliyoruz...

Rabbim anne babalarımızı korusun çocuklarımızı sevdikleriniz korusun ağır imtihanlar vermesin

Size ve dua eden bütün gönlü güzel arkadaşlarıma teşekkür ederim Allahım birlerini bin yapsın Razı olsun herkesten ...🤲🤲🤲⚘⚘⚘⚘🌺🌺🌺❤❤
İnşallah servise çıkarınca daha hızlı toparlar canım benim Allah kolaylıkla hasarsız kalıcı acil şifalar versin

X