Babamın duaniza ihtiyaci var

İnşallah Mss dualarım sizinle Allahım inşallah güzel haberlerini almayı nasip etsin, yüreğindeki üzüntüyü sevince çevirsin.

Canım parem rabbim şifa versin en kısa sürede sağlığına tekrar kavuşsun inşallah

Parem yeni gördüm inşallah çabucak be hasarsız bir şifayla şifalandırsın Rabbim
Hiç hastalanmamış gibi evinize gitmeyi nasip etsin
51 tane dua
1.000 tane de ya Şafi aldım
Okunan 42.500

Parem, Allah'ım tez zamanda kalıcı şifalar versin inşallah Ben ne demek çok iyi bilirim yoğun bakım kapısında duayla, umutla beklemeyi. Sayıyla okuyamam bebe yüzünden ama her fırsatta okumaya çalışacağım, dua edeceğim.

Güzel haberlerle, sağlıkla, hep beraber dönün inşallah evinize.

Pare herkese yardım edersin bu dua konularında, çok iyi kalplisin sen. Ben çok inançlı sayılmam ama dilerim edilen dualar kabul olsun, acil şifalar diliyorum

Teşekkür ederim canım benim ..inşallah kabul olmuş dualar arasına mevlam alsın kabul etsin Babam eski sağlığıyla evine gelsin...suan söylenen güzel bir söz bir teselli bir destek ne bileyim güzel umut dolu cümlelere hepsine ihtiyacım var....tekrar teşekkür ederim ALLAH razı olsun

Parem yeni gördüm inşallah çabucak be hasarsız bir şifayla şifalandırsın Rabbim
Hiç hastalanmamış gibi evinize gitmeyi nasip etsin
51 tane dua
1.000 tane de ya Şafi aldım
Okunan 42.500
Amin kızlar inşallah Rabbim şifalar versin tez vakitte evden nasıl sağlıkla ayrıldıysa yine aynı gelsin Babam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…