Babamın duaniza ihtiyaci var

Allah'ım şifa vere ya şafi okudum 100

Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah

Allah tez vakitte şifa versin canım hiç Kolay değil ani hastalık canım benim dua edelim Allah büyüktür .. doktorlar ne diyor peki bilgi alabiliyormusun sürekli ?
Belli saatler bilgi veriliyor

Dedikleri şu iki gün önceye göre amca değişti enfeksiyon var düzelede bilir takipte kalacağız

Baba konusu benim en hassas noktam
Babasız büyüdüm çünkü... Hiç tanımak nasip olmadı. Kelimesi geçince bile gözlerim doluyor... Allah'ım Ya Şafi ismiyle acil şifalar versin inşallah ❤ ben yarın gün içinde 5.000 tane Ya Şafi ismini okuyacağım akşama bitirsem olur değil mi???

Belli saatler bilgi veriliyor

Dedikleri şu iki gün önceye göre amca değişti enfeksiyon var düzelede bilir takipte kalacağız
Ah canım seni okadar iyi anlıyorum ki kız evladı olarak babaya çok bağlı oluyoruz Allah yardımcısı olsun. İnşallah düzelecek sende iyi düşün iyi olsun

Allah şifa versin benim babam da ağzına alkol almadıgı halde siroz oldu. Karaciğer nakli bekledik aradık bulamadık. Eridi gitti gözümüzün önünde. Herkes ümidi kestiği anda ben kesmemiştim. Bir gece yine çok kötü bir haldeydi, kızım bırak beni artık ölecem dedi, inanılmaz korktum ve üzüldüm,o gece bi rüya gördüm. Rüyamda ben ve babam belden aşağı at gibiydik. (Rüya bu ya) Ben babamı sırtımda taşıyordum. Şaha kalkar gibi yükselirken babam sırtımdaydı. 1 hafta sonra babam ölmek üzereyken çapraz nakil bulduk. Hiç umut yokken 2 hafta geçmeden ameliyat olduk benim karaciğerim babama uymadığı için bir başkasının babasına k.ciğer verdim. Hasta adamın oğlu da benim babama verdi. Çok ama çok zor iyileşti. Ölümden döndü kaç kere. Rabbim bize bağışladı o kadar şükrediyorum ki. Siz de inşallah hayırlısı ile bu mutluluğu yaşarsınız. Yalnız k. ciğer verdiğim adamın karısı hiç unutmam yaşasın da başka bişey istemiyorum diye dua ediyordu. Ameliyattan önce adamın kalbi durdu oksijensiz kaldı. Nakil başarılı oldu ancak adam kimseyi tanımaz oldu. Karısını hatırlamadığı gibi eziyet etti. Dövmüş dediğine göre. Aklını yitirmiş resmen. Kadın keşke yaşasın da başka bişey istemem demeseydim keşke hayırlısını isteseydim dedi. Adam geçen sene vefat etti ve resmen kurtuldu. O yüzden duanızı tam yapın. Bir de bana bi hocamız şöyle tavsiyede bulundu hep. Ya şafi yerine ya şafi enteşşafi diye zikret dedi. Ayrıca kardeşler gücünün yettiğince sadaka verin babanızın iyileşmesine niyet ederek dedi. Bu sadaka verdiğiniz kişiyi büyük bir sıkıntıdan kurtaracak bir sadaka olursa çok iyi olur dedi. Bunlar sadece tavsiye. Rabbim şifasını versin babanın. Yeni doğan bebeğim var fırsat bulursam okurum ben de bir şeyler inşallah. Bi de babanın adını soyadını da yaz ki isme okunsun istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…