Babamı kaybettim:(((((

Sen bilirsin, aklından geçen birşey varsa bende sana katılırım.

la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim
nasıl?
adet kaç olsun sence?
haftaya cumaya kadar bitirebileceğimiz bir şey olsun..
ebced değeri 800 sanırım bunun. katı olsun. 80.000 çok mu? belki katılan da olur..

nasıl?
adet kaç olsun sence?
ebced değeri 800 sanırım bunun. katı olsun. 80.000 çok mu? belki katılan da olur..

800 den emin değilim aslında aklımda öyle kalmış. Yanlış bir şey demeyeyim de. Netten baktım tam bir şey bulamadım.

nasıl?
adet kaç olsun sence?

içinden 80.000 geçmiş, 80.000 olsun, yazdıkça burada yine eskisi gibi ekleye ekleye gideriz.

Başınız sağolsun Allah sabır versin çok zor

Tamam canim buraya yaziyim bu aksam okudugumu.

bu hafta cumaya kadar 80.000 tane la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.
Okuyan herkes rakamı toplayarak devam etsin lütfen..
Örneğin diyelim son arkadaş toplamı 500yazmış. Ne okuduysanız 500+100=600 gibi.
Cuma günü her kim ne istiyorsa dua olarak kendisi için edebilir. Ben mesela babam için okuyorum gibi..
İstenilen özel bir şey olursa yine onu ayrıca sayı bazlı yaparız. Ancak şimdi bu okuduğumuz 80.000 tane herkesi kapsıyor.

“La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym.”

Manası: “Rahman(Esirgeyen)Rahim(Bagışlayan) Allah’ın adıyla.Çok yüce ve çok büyük Allah’ın himayesine sığınmaktan ve O’nun yüce kudretinden yardım dilemekten başka bir amacım yoktur.Ondan başka kuvvet ve kudret sahibi yoktur.O’na dayandım,O’na güvendim.”

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…