Babamı kaybettim:(((((

çok doğru ipeğim
hayat bizim için sınav, rolümüzü oynayıp görev süremizi tamamlamaya çalışıyoruz.
İmanımızla bu dünyadan göçüp gitmek nasip olsun.

Aynen gofretçim. Yapacak zaten bir şey yok. İsyan edip de hem babalarımıza hem de kendimize eziyet etmek çok yanlış olur.
Allah kuluna kaldıramayacağından fazlasını yüklemezmiş.
Ben de buraya yazarak baya rahatlıyorum. Bu kadar rahatlayacağımı tahmin etmemiştim.

Basinsagolsun ipek..
Allah taksiratini affetsin, sizlere uzun ömür versin..

ipekcim başın sağolsun allah rahmet etsin ..cuma günleri vefat eden insanların arkasından okuduğumuz kuranlar ve yaptığımız hayırlar cuma vaktinde onlara altın tepsilerle sunulurmuş aklında bulunsun ..yasin için sayında eksiklik varsa ben alırım allah mekanını cennet eylesin inşallah:26:

Allah rahmet eylesin sana da sabır versin inşallah.. ne diyeceğimi bilmiyorum. babamı kaybedeceğimi düşünüp ağladığımı çok bilirim.. nasıl dayanılır....

ipekcim başın sağolsun allah rahmet etsin ..cuma günleri vefat eden insanların arkasından okuduğumuz kuranlar ve yaptığımız hayırlar cuma vaktinde onlara altın tepsilerle sunulurmuş aklında bulunsun ..yasin için sayında eksiklik varsa ben alırım allah mekanını cennet eylesin inşallah:26:

Saol canım. Allah tüm annesini babasını kaybedenlerin için rahmet kapılarını açsın inşallah.
Çok güzel ve ilginç ki dualar kesinlikle güç veriyor. Okuyabilirsen sevinirim tabi.
Emeğine sağlık şimdiden.
Abdülkadir oğlu Mehmet.

Allah rahmet eylesin sana da sabır versin inşallah.. ne diyeceğimi bilmiyorum. babamı kaybedeceğimi düşünüp ağladığımı çok bilirim.. nasıl dayanılır....

Ben de öyle derdim. Babasını, annesini kaybedenler nasıl dayanıyor acaba diye.
Meğer böyle dayanıyormuş.
Zor ama hayat bu. Bir de gerçek İslam’ı bilince ölmediğini biliyorsun sonuçta. Dayanma gücü veriyor.

Saol canım. Allah tüm annesini babasını kaybedenlerin için rahmet kapılarını açsın inşallah.
Çok güzel ve ilginç ki dualar kesinlikle güç veriyor. Okuyabilirsen sevinirim tabi.
Emeğine sağlık şimdiden.
Abdülkadir oğlu Mehmet.

tabiki okurum ne demek tekrar başın sağolsun canım

Başın sağolsun İpekçim, gerçekten çok üzüldüm. Yasin sayısında eksiklik varsa bende anneme okutabilirim.

Allah razı olsun canım. Sayıyı bıraktım artık ama hem benim babam için hem de burada paylaşım yapan anne babasını kaybedenler için anneciğin okuyabilirse çok seviniriz. Benim için de ellerinden öp o zaman.Abdülkadir oğlu Mehmet

Allah razı olsun canım. Sayıyı bıraktım artık ama hem benim babam için hem de burada paylaşım yapan anne babasını kaybedenler için anneciğin okuyabilirse çok seviniriz. Benim için de ellerinden öp o zaman.Abdülkadir oğlu Mehmet

Ne demek, seve seve okur eminim. Yakın zamanda benim babamın da bir yoğun bakım macerası oldu. Şehirdışına gittiğim gün beni terminale bırakan, sonra gribi geçmiyor diye yürüyerek hastaneye giden adam, apar topar yoğun bakıma alındı zatürre+kalp problemlerinden, acını tam anlayamasam bile, kaybetme korkusunu, hep güçlü bildiğin ebeveynleri hasta yatağında görmenin yıpratıcılığını anlayabiliyorum az da olsa. Yeni aile üyeniz kısa zamanda sağlıkla, kolaylıkla bir avazda gelsin de, ailenize neşe ve ferahlık getirsin inşallah.

Başın sağolsun İpek.
Rabbim sana ve ailene sabırlar versin.
Bizde kayınpederimi böyle kaybettik ne yazık ki.
Tek çaresi zaman ve dua...
Bize o lanet olasıca kanser hücresi nerdeyse yokolmak üzere küçülmüş dediler.
Babacım gülüp eğleniyordu ne güzel.
Kurban bayramının 2.günü ani ateş ve öksürükle hastaneye kaldırdık ve kaybettik.
Zatüre olmuş meğerse :KK50:
Aradan 7 ay geçti duayla ferahlatıyoruz kendimizi.
Yarın yasinini okuyup haber vereceğim :KK50:

Son düzenleme:
Dün babam ben göremeden memlekete gitmiş üstüne senin konunu okuyunca içim çok kötü oldu yazamadım gece...

İnan çoook üzüldüm. Uyumadan dualarıma da dahil ettim babacığını.

Nurlar içinde uyusun inşallah, Allah da sizin yüreğinize su serpsin tez zamanda.

40 mum her gün birer birer sönüyo, hayat bu alıştırıyo işte yeri gelecek güleceksiniz de.

Başın sağolsun tekrardan, mekanı cennet olsun.

Dün babam ben göremeden memlekete gitmiş üstüne senin konunu okuyunca içim çok kötü oldu yazamadım gece...

İnan çoook üzüldüm. Uyumadan dualarıma da dahil ettim babacığını.

Nurlar içinde uyusun inşallah, Allah da sizin yüreğinize su serpsin tez zamanda.

40 mum her gün birer birer sönüyo, hayat bu alıştırıyo işte yeri gelecek güleceksiniz de.

Başın sağolsun tekrardan, mekanı cennet olsun.

Saol canım. Haber vermeden deyince aklıma bir şey geldi.
Mart başıydı yani birkaç ay önce babamda hiçbir sorun yokken. Ama önceden de kalbi olduğu için hep hassas olmuşuzdur. Annem bendeydi, ben işte, kardeşlerim işte. Annemle babam günde yarım saat arayla telde konuşan insanlarken. Babam hiç aramamış o gün annemi. Saat 12 de annem beni aradı “ baban hiç aramadı bugün beni korkma diye haber vermedim ama artık dayanamıyorum bir şey mi oldu adama acaba “ dedi. Mahvoldum o an. Ben arıyorum, eşim, kardeşim.. komşuyu aradık kapıyı tıklasın diye. Açmamış… biz senaryoları yazdık babama içerde bir şey oldu.. o duygu bile çok kötüydü. Ben taaa organizeden babamlara gittim annem o kadar yoldan geldi, kardeşlerim, eşim derken, ev boş…. babam telefonu açtı. Hamamdaymış..aniden girmiş haber verememiş.
Nasıl sevinmiştik o gün. Nasıl anlatamam. Keşke bu sefer de öyle bir şey olsaydı..

X