babama söylediklerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Babanizdan ozur dilemeniz gerektigine inaniyorum, okadar verip veristirmek olmaz, saygisizlik, bukadar yuz goz olmaya gerek yok. Haksiz mi babaniz, evet tatil planlari yapmakla haksiz duruma dusuyor elbette, ama bunu farkli bir dille de soyleyebilirdiniz.

gecmis olsun, Allah sifa versin.

Kesinlikle haklısın. Geçmiş olsun. Baş ağrısını migren den dolayı bilirim tabi sizinki belki dha farklıdır. Allah sifa versin.

Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Umarım en kısa sürede atlatırsın. Baban konusunda da ben seni haklı buldum kesinlikle.

Babanıza söyledikleriniz için üzülmeyin. Adamsa ciddiye almaz zaten. Geldiğiniz gibi de doktora gidin. Tatil ne ya? İnsanlar kafayı yemiş...

Az uyuyorsunuz, pc ekranına çok bakıyorsunuz. Zaten olan ağrılarınızı daha da şiddetlendiriyorsunuz. Biraz azaltsanız?

Babanıza söyledikleriniz için üzülmeyin. Adamsa ciddiye almaz zaten. Geldiğiniz gibi de doktora gidin. Tatil ne ya? İnsanlar kafayı yemiş...

Az uyuyorsunuz, pc ekranına çok bakıyorsunuz. Zaten olan ağrılarınızı daha da şiddetlendiriyorsunuz. Biraz azaltsanız?

haklısınız ama oyun bende bağımlılık maalesef. biraz azalttım bile denilebilir normalde 8 saatten fazla oynarım.

Çok büyük gelmiş olsun .
Babanız doktor mu ?
Bu şekilde davranmak garip sizde belli ki can havliyle çıkılmışsınız Haklısınız da .
Burada gelip hemen tedaviye başlayın gerekirse annenizden de destek alın . Ama sakın ihmal etmeyin .

Acil şifalar diliyorum öncelikle..
Evet biraz ağır olmuş fakat,sizinde psikolojinizi anlayacaktır babanız. Bunca zamandır ağrıya katlanmak bile başlı başına stres zaten. Ben olsaydım ne yapardım diye düşündüm de..bende o durumda ağır konuşurdum sanırım.
Babanız tatil delisi biri bile olsaydı bu durumda iptal etmeliydi.

Sen evladısın, ne tatili ya? Şu durumda bir de... Haklısın iyi demişsin bence, bu kadarına da pes diyorum. Baban normal değil. Sen o durumdayken içini rahatlatıp gitseydi tatile, bu zamanı mı bulmuşlar...

bütün insanlar gerizekalıymış hepsinin ortak amacı beni sinirlendirmekmiş gibihissediyorum. :-) :-)

Haklısın, aynı durumda olsak ben de basardım hakareti "Bilmem neyinin keyfine git, evladın mı varmış yokmuş düşünme" diye girerdim. Bilhassa sağlık konularında, insanın anne-babası etrafında pervane olmayacak da başka kim olacak? Bu basit bir tırnak batması değil, beyindeki kist diyorsun. Hani ok zaten insan vücudu kist üretir ve kişilerin %90ı kadarı belki beyninde kistle yaşar, fark etmez bile ömürleri boyunca ama seninki ağrılı bir boyuta geçmiş yani fark ettiren bir şey kendini.

Babanı çok rahat buldum, söylediklerinden de pişmanlık duyma, bence otursun baban kendini sorgulasın. Ve kuvvetle muhtemel baban doktor değil mi?

Sağlık herşeyden önce gelir. Babanız hem durumunuzun çok ciddi olduğunu size düşündürmüş hem de sırf tatile gitmek için çok da sorun olacak bir durum değil gibi davranmış babanızın fikirleri zamana ve şartlara göre değişiyor sanırım. Tepki vermeniz çok doğal burdan bakınca biraz fazla olmuş gibi ama tabiki bu babanızla olan iletişiminiz içinde bulunduğunuz durum (hem sağlık hem de ihmal edilmişlik} düşünüldüğünde tolere edilmeyecek kadar da değil.

Babanıza sert çıkmışsınız ama şiddetli baş ağrısı yaşayan bir insandan kimse ılımlı ve sakin olmasını da beklemesin yani.

Buraya geldiğinizde geciktirmeden doktora gitmelisiniz. Kendinize acı çektirmeyin babanızı bekleyip.

Erkekler neden böyle salak anlamıyorum. Besbelli eşi yönlendiriyor adamı. Ay ne sinirlendim az bile demişsiniz :sinirli:

Maalesef ben de oyun bağımlısıyım. Bazen başım ağrımazken bile oyunlar başımı ağrıtıyor 12-14 saati aştığım zaman. Başınız ağrırken oynamamalısınız bence.

Haklısın, aynı durumda olsak ben de basardım hakareti "Bilmem neyinin keyfine git, evladın mı varmış yokmuş düşünme" diye girerdim. Bilhassa sağlık konularında, insanın anne-babası etrafında pervane olmayacak da başka kim olacak? Bu basit bir tırnak batması değil, beyindeki kist diyorsun. Hani ok zaten insan vücudu kist üretir ve kişilerin %90ı kadarı belki beyninde kistle yaşar, fark etmez bile ömürleri boyunca ama seninki ağrılı bir boyuta geçmiş yani fark ettiren bir şey kendini.

Babanı çok rahat buldum, söylediklerinden de pişmanlık duyma, bence otursun baban kendini sorgulasın. Ve kuvvetle muhtemel baban doktor değil mi?

evet doktor,üstelik benim rahatsızlığıma bakacak branşta. bilmiyorum neden öyle oldu ama herhalde eşinin etkisinde kaldı diye rahatlatıyorum kendimi.

uyarı:konu uzun.

herkese selamlar, umarım hepiniz güzel bir gün geçiriyorsunuzdur.

yaklaşık 1 hafta oluyordur beynimde bir kist olduğunu öğrendim. benim açımdan ağrılar hariç bir sorun yok. yani öyle aman ölecek miyim doktor triplerine girmedim zaten yarın türkiyeye dönüyorum babam bakar hallederiz kafasındaydım.

tabi yukarıda rahat olduğumu yazdım ama bu rahatlık yaşadığım baş ağrılarını hafifletmiyor. yaklaşık 3 haftadır aşırı şiddetli baş ağrısı çekiyorum. kafamı koparmak istiyorum bazen. başımı eğik konuma getirdiğimde gözlerim yerinden çıkacak gibi oluyor ve 3 haftadır günlük 3 saat uykuyla devam ediyorum. geceler genelde burada veya oyunla geçiyor. 8 kiloya yakın verdim iyice gözlerim filan çöktü bilmiyorum fiziksel açıdan iyi hissetmiyorum ama psikolojik olarak dik durmaya çalışıyorum.

durum böyleyken babam da kendi kendisine triplere giriyor. buradaki doktorun yazdığı ilacı beğenmedi. tutturdu assslaa içmeyeceksin onu diye. ulan canım acıyor yerimde duramıyorum kafamı duvarlara vurasım geliyor diyorum hayır içmeyeceksin türkiyeye gelince hallederiz diyor. ve ben de mal olduğum için cidden içmiyorum babama niye böyle koşulsuz güvendiğim hakkında bir fikrim yok.

her neyse benim bu akşam uçağım var türkiyeye döneceğim ve cidden iner inmez eve filan değil hastaneye gideceğim sanırım. o derece dayanamıyorum. tabi ben böyle düşünürken babam aradı dün yassycim biz cuma günü 1 haftalık tatile çıkıyoruz benim boş haftam öyle denk geldi,istersen sen de katıl dedi. baba ne diyorsun ben gelince ne yapacağım yani başka doktora mı gideyim dedim ama çok uzun değil 1 hafta dedi.

ben orada gerçekten koptum zaten babama hakarete varacak şeyler söyledim insan kadın sevdasına düşünce böyle oluyor demek ki,çapsız herif senden doktor olsa ne olur tarzı ağzıma geleni saydım. o da sinirlendi düzgün konuşmuyorsan kapatıyorum dedi ben yine delirdim kapatmazsan şerefsizsin zaten dedim o da kapattı.

şimdi oturdum niye böyle dedim ki diye düşünüyorum. zaten 3 haftadır devamlı sinirliyim bu ağrılar başladığından beri belki burada bile belli oluyordur sanki bütün insanlar gerizekalıymış hepsinin ortak amacı beni sinirlendirmekmiş gibi hissediyorum. psikologum da tatilde gerizekalı ona bile sinirliyim.

işte öyle durduk yerde babama da verdim veriştirdim. ya da durduk yerde değil bilmiyorum bence ben haklıyım ama siz ne diyeceksiniz acaba? ne kadar rahat görünsem de kafamın içinde ne olduğunu merak ediyorum,ben acı çekerken babamın beni iyileştirme imkanı varken tatile gidecek olmasını hazmedemiyorum.

ekleme: babam yıl içinde yılbaşı hariç tatile gitmeyi sevmez hele de yaz tatillerini. eşine söz geçiremediği için böyle bir karar aldığını düşünüyorum.

Baban haketmiş boşver.
Agrılarla baş etmeye çalışıyorsun, hırsından yaptığını düşünmez diye düşünüyorum.
Başka doktora git.
Yani baban tanınmış bir doktor falan değilse,
Soyadını görür görmez tanımayacak kişiler vardır :)
Gitmen gereken beyin cerrahı ise İstanbul da yeditepe üniversitesi hastanesinde Uğur türe var,
Gazi Yaşargil’in veliahtı derler onun için, Türkiye’nin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Hem kitle hakkında fikrini almış olursun. Hem ihtiyacın olan nörolog ise çalıştığı kişi kimse onunla takibe devam edersin.
Babanla da biraz sakinleşince görüşürsünüz, kendini anlatırsın, yaptığının düşüncesizlik olduğunu.

evet doktor,üstelik benim rahatsızlığıma bakacak branşta. bilmiyorum neden öyle oldu ama herhalde eşinin etkisinde kaldı diye rahatlatıyorum kendimi.
Eşiyle normalde aramız kötü mü ?
Öyle bile olsa bu durumda evlat Herşeyden önce gelmesi gerekir .
Bu arada kaç yaşındasın ? Annenden destek alamaz misin ?
Oyun oynama bundan sonra

uyarı:konu uzun.

herkese selamlar, umarım hepiniz güzel bir gün geçiriyorsunuzdur.

yaklaşık 1 hafta oluyordur beynimde bir kist olduğunu öğrendim. benim açımdan ağrılar hariç bir sorun yok. yani öyle aman ölecek miyim doktor triplerine girmedim zaten yarın türkiyeye dönüyorum babam bakar hallederiz kafasındaydım.

tabi yukarıda rahat olduğumu yazdım ama bu rahatlık yaşadığım baş ağrılarını hafifletmiyor. yaklaşık 3 haftadır aşırı şiddetli baş ağrısı çekiyorum. kafamı koparmak istiyorum bazen. başımı eğik konuma getirdiğimde gözlerim yerinden çıkacak gibi oluyor ve 3 haftadır günlük 3 saat uykuyla devam ediyorum. geceler genelde burada veya oyunla geçiyor. 8 kiloya yakın verdim iyice gözlerim filan çöktü bilmiyorum fiziksel açıdan iyi hissetmiyorum ama psikolojik olarak dik durmaya çalışıyorum.

durum böyleyken babam da kendi kendisine triplere giriyor. buradaki doktorun yazdığı ilacı beğenmedi. tutturdu assslaa içmeyeceksin onu diye. ulan canım acıyor yerimde duramıyorum kafamı duvarlara vurasım geliyor diyorum hayır içmeyeceksin türkiyeye gelince hallederiz diyor. ve ben de mal olduğum için cidden içmiyorum babama niye böyle koşulsuz güvendiğim hakkında bir fikrim yok.

her neyse benim bu akşam uçağım var türkiyeye döneceğim ve cidden iner inmez eve filan değil hastaneye gideceğim sanırım. o derece dayanamıyorum. tabi ben böyle düşünürken babam aradı dün yassycim biz cuma günü 1 haftalık tatile çıkıyoruz benim boş haftam öyle denk geldi,istersen sen de katıl dedi. baba ne diyorsun ben gelince ne yapacağım yani başka doktora mı gideyim dedim ama çok uzun değil 1 hafta dedi.

ben orada gerçekten koptum zaten babama hakarete varacak şeyler söyledim insan kadın sevdasına düşünce böyle oluyor demek ki,çapsız herif senden doktor olsa ne olur tarzı ağzıma geleni saydım. o da sinirlendi düzgün konuşmuyorsan kapatıyorum dedi ben yine delirdim kapatmazsan şerefsizsin zaten dedim o da kapattı.

şimdi oturdum niye böyle dedim ki diye düşünüyorum. zaten 3 haftadır devamlı sinirliyim bu ağrılar başladığından beri belki burada bile belli oluyordur sanki bütün insanlar gerizekalıymış hepsinin ortak amacı beni sinirlendirmekmiş gibi hissediyorum. psikologum da tatilde gerizekalı ona bile sinirliyim.

işte öyle durduk yerde babama da verdim veriştirdim. ya da durduk yerde değil bilmiyorum bence ben haklıyım ama siz ne diyeceksiniz acaba? ne kadar rahat görünsem de kafamın içinde ne olduğunu merak ediyorum,ben acı çekerken babamın beni iyileştirme imkanı varken tatile gidecek olmasını hazmedemiyorum.

ekleme: babam yıl içinde yılbaşı hariç tatile gitmeyi sevmez hele de yaz tatillerini. eşine söz geçiremediği için böyle bir karar aldığını düşünüyorum.
Rabbim bu mübarek günlerde tez vakitte sifanı versin inşallah.
Ağrıların inşallah geçer.
Dualarim seninle.
Baba konusuna gelince cok iyi yapmissin.
Sakin kendinde hata arama.
Sıradan bi soguk algınlığı değil bu kızının beyninde tümör oldugu anlasilmis.
Ve baba tatile cikiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X