Babama konulan teşhis ve mahvolan biz!

Çok geçmiş olsun. Dediğim gibi babam da parkinsonun direkt teşhis konulmasına şaşırdı. 3 ünü aynı anda değerlendirmek zor diyor. Siz sonuçları atarsanız ben babama gösteririm. Eğer ankaradaysanız tavsiye de edebilirim kendisi de Prof.

Çok geçmiş olsun. Dediğim gibi babam da parkinsonun direkt teşhis konulmasına şaşırdı. 3 ünü aynı anda değerlendirmek zor diyor. Siz sonuçları atarsanız ben babama gösteririm. Eğer ankaradaysanız tavsiye de edebilirim kendisi de Prof.

başka bir doktora daha götürün canım Rabbim şifa versin

İzmirdeyiz canım biz. Sonuçları attım. Parkinson vs için nörologa gittik. Bilmiyorum beyin cerrahları bu konuya bakıyor mu gerekirse beyin cerrahına gidelim.

Umarım çok ileri evrelerde değildir ilerlemeyi yavaşlatmak için ilaçlarını düzenli kullanın Allah yardımcınız olsun

alzheimer hastasi yakiniyim. zor cok zor. o cok sevdiginiz herseyi paylastiginiz kisunun gunden gune erimesi...
biz yatili bakici tuttuk. ozbek kazakistan vatandasi isterseniz biraz arastirin.

Allah şifa versin hem ana hem baba çok zor ins doktor hatasıdır kaç yaşında babaniz

Anneannem de babaniz yaslarda onda da alzaimerdan supheleniliyor. Sorduğu soruları tekrar tekrar soruyo halisunasyon görmeye basladi diyorlar ufak tefek seylerde cok ama cok unutkan.. onun annesi de yasliyken buna yakalanmış. Bu hastalığın tedavisi yok keşke keşke olsa

Bizim tanidigimiz amca vardi alzheimerli. Son zamanlara kadar hic elden ayaktan dusmedi. Kocaman bir cocuk gibiydi sadece. Evden cikip kaybolmamasi icin hep yaninda biri olmaliydi. Karisi da yasli ve onunla ilgilenecek durumda olmadigi icin tamamen resmi yollarla yabanci uyruklu yatili bakici tuttu cocuklari. Cok iyi bakti hem bayana hem amcaya. Amca vefat etti ve bakici su an da bayanla birlikte kalmaya devam ediyor.

Keşke olsa. Çaresiz kalmaj öyle kötü ki. Sevdiklerini o halde görmek ya da görecek olmak. Allah sabrını verir inşallah. Bir buçuk sene önce hiç bir şeyi yoktu. Bir anda herşey o kadar değişti ki içim acıyor onu böyle gördükçe.

Sanırım bizim yapacağımızda o. Bakıcı dan başka bir çare aklıma gelmiyor.

Sanırım bizim yapacağımızda o. Bakıcı dan başka bir çare aklıma gelmiyor.
Iyi birine denk gelirseniz gozunuz hic arkada bile kalmaz. Benim iki tanidigim cok iyi bakicilara denk geldi. Biz bile cok sevdik kendilerini. Bir sorunlari olunca biz de uzulurduk.

Anneannem senelerdir cok unutkan.. su an yalniz yasayabiliyor. Umudunuzu yitirmeyin siz teshis kesinlessin bi once. Hastalik belki çok yavas seyredecek..

İnşallah yanlış teşhistir kardeşim. Allahım şifasını, sabrını versin inşallah.

Tekrar merhaba arkadaşlar. Bugün başka bir doktora gittik. Prof. Raif Çakmur'a gittik. Afedersiniz adam münasip bir yeriyle güldü. Bu kadar ilacı iyi ki içirmemişsiniz adam hastanelik olurmuş dedi(babama parkinson-alzheimer-epilepsi ilaçlarının çoğunu verdi)
Bunun dışında bu ilaçlar bu şekilde kullanılmaz dedi. Başlangıç seviyesi olan bir hasta için bile ağır gelirmiş. Direk yüksek dozajlarla başlamış.
Velhasıl babamda alzheimer yokmuş. Unutkanlık seviyesi yaşına göre normalmiş ve beyin küçülmesi bu yaştaki çoğu kişide olan bir şeymiş.
Parkinson için emin olamadı onun takibini yapacağız.
parkinson hastalığını belirlemek için bir ilaç verdi ve 20 gün civarında kullanmasını istedi. Ona göre teşhis konulacakmış.

Anlayacağınız arkadaşlar ilk teşhisi koyan doktor bizi rezil/perişan etti.
Kaç gündür ağlamaktan harap oldum.
Herşey tepetaklak olmuştu.
Ne diyeyim allah kimseyi iş bilmez adamlara düşürmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…