Babam bir lafı çok tekrar ediyor buda bana sıkıntı oluyor

Meral8615

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2023
22
6
38
Yeni doğum yaptım annem ve babam yanıma geldiler 1 aydır burdalar fakat babamın fazla çenesi yüzünden eşimle bir türlü anlaşamıyor bi ürün şeyi 100 kere tekrar ediyor babam buda beni ve eşimi ve özellikle çok bunaltıyor hadi ben kızıyım idare ettim yıllardır fakat eşim artık dayanamiyor ve buda kavga etti sebebimiz oluyor babaminda kırılmasını istemiyorum nasıl bir şekilde yaptığı hatayı anlatıyım bilmiyorum bana yardımcı olursanız

Bir aydir sizdelerse eve donme vakitleri gelmemis mi? Babaniz degismez bu saatten sonra boyle icice yasamadiginiz zaman sorun cikmaz.

1 ay mı?

Büyük sağlık sorununuz varsa yardımcı hanımla anlaşın. Aile büyüklerini evlerine gönderin.

Hiç kimse birbirine katlanmak zorunda değil. Adamcağızın huyunu değiştiremezsiniz. Gitsinler evlerinde rahat etsinler.

bir ay ne isi var ki sizde? boyle dipdibe yasayinca tabii ki rahatsızlık kacinilmaz olacaktir. hadi anneniz bir ise yariyor, yenj dogan kadina yardim ediyor. babaniz ne ise yariyor evde? emzirirken rahat edemezsin, bu yaz sicaginda rahat rahat soyunup sudyensiz cocuk emziremezsin. esin rahat edemez.
bence emekleri icin teşekkür et, ben bakabilirim devaminda de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…