Babam beni boğazladı sevdiğime vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Zamana birak.. belki baban arastirir tanir belki sende ayrilirsin yada baban kabullenir evlenirsiniz zaman lazim suan.

Valla duymayanda duysun bende kürdüm hicte üzülmedim malesef alistim diyebilirim cok az bir kültür farki belki sizlerden hicbir farkim yok türk kimligine sahip Atatürkcüyüm bir önyargi gercegi var malesef

28 yaşındayım hemşireyim. Trabzonluyum. Sevgilim doğulu diye babam çok sinirlendi. Asla tanışmayı kabul etmiyor. Sevgilimle bir yola girmek istedik. Ama babam memleketini duyunca bile gözü döndü beni boğazladı, bıçak alıp öldürecekti nerdeyse zor tuttu ailem. Ne yapmam gerekiyor? Kaçarak evlenince sonum kötü olur diye korkuyorum ama babam olacak kişinin bu hareketi beni öldürmeye kalkması dine sığar mı ya lütfen bana akıl verin

LÜTFEN GÖREN HERKES DUA ETSİN BİZE
Babam olacak kişi derken?

Biraz dinlesek mi acaba anne babalarımızın
Sorsak mı neden dıye?

28 yaşındayım hemşireyim. Trabzonluyum. Sevgilim doğulu diye babam çok sinirlendi. Asla tanışmayı kabul etmiyor. Sevgilimle bir yola girmek istedik. Ama babam memleketini duyunca bile gözü döndü beni boğazladı, bıçak alıp öldürecekti nerdeyse zor tuttu ailem. Ne yapmam gerekiyor? Kaçarak evlenince sonum kötü olur diye korkuyorum ama babam olacak kişinin bu hareketi beni öldürmeye kalkması dine sığar mı ya lütfen bana akıl verin

LÜTFEN GÖREN HERKES DUA ETSİN BİZE
İsim soyisim doğum tarihli nick ve kürt türk konusu boğazlama kavga kurgu aşırı kötü ama olur da biri evden kaçma konusunda okursa diye diyorum sevgiliniz evliya olsa asla yapmayın hele aile evinde gördüğünüz şiddeti asla ağlaya ağlaya sevgilinize anlatmayın adama tolere edebileceklerinizi öğretirsiniz başka hiçbir şey olmaz

İsim soyisim doğum tarihli nick ve kürt türk konusu boğazlama kavga kurgu aşırı kötü ama olur da biri evden kaçma konusunda okursa diye diyorum sevgiliniz evliya olsa asla yapmayın hele aile evinde gördüğünüz şiddeti asla ağlaya ağlaya sevgilinize anlatmayın adama tolere edebileceklerinizi öğretirsiniz başka hiçbir şey olmaz
Kurguysa Allah da benim belamı versin tamam mı buraya çaresiz kaldığım için yazdım çünkü kimsem yok annem sadece ağlıyor ikna etmiyor kimse yok yanımda anladın mı yalnızım yalnız kaldım akıl almak istedim

Siz iyi misiniz? Geldi boğazımı sıktı ben de şey mi dicem neden sıktın baba neden bıçak almaya gittin baba buraya yardım için yazdım akıl almak için yazdım
Tamam bız napıyo ruz ablacım
Akıl veriyoruz
Babanı karsına alıp neden dıye sor diyoruzneydi senı boyle ofkelwndıren altında bısey mı yatıyor baba, bu kadar basit olamaz cunku. Bilmek ve seni anlamak ıstıyorum hıc bısey senden kıymetli degıl dıye konusuver
Elınoglanları agzımıza etse de alıp karsımıza konusuyoruz ya hani
Bu da babandır yani
Sor Bi neden dıye, elin oglu deger de baban degmez mı

Tamam bız napıyo ruz ablacım
Akıl veriyoruz
Babanı karsına alıp neden dıye sor diyoruzneydi senı boyle ofkelwndıren altında bısey mı yatıyor baba, bu kadar basit olamaz cunku. Bilmek ve seni anlamak ıstıyorum hıc bısey senden kıymetli degıl dıye konusuver
Elınoglanları agzımıza etse de alıp karsımıza konusuyoruz ya hani
Bu da babandır yani
Sor Bi neden dıye, elin oglu deger de baban degmez mı
Tamam canım yanlış anladım o zaman biraz zaman geçsin soğusun şu olay tekrar konuşucam

Tamam canım yanlış anladım o zaman biraz zaman geçsin soğusun şu olay tekrar konuşucam

Bak orta yolu bulmak senınle kolay oldu.
Gereksiz inat gereksiz gurur, asilik zıtlasma degıl aklın yolunu sectın.
Bu demek oluyor ki babanla da kırk kere konusacak kadar aklın basında belli. Babanda bunu gorsun goster🩷 goster kı yarın bı sıkıntın olursa kızım dıye kucak acacak bı baban olsun, yoksa gıdecek kapın olmuyor
Babası anası olmayanın kimsesi olmaz anlamak ıcın de cocuk dogurmak fılan gerekıyormus, bizler cocuk dogurunca anlayabildik
Sen Sımdıden anla 🩷

Kurguysa Allah da benim belamı versin tamam mı buraya çaresiz kaldığım için yazdım çünkü kimsem yok annem sadece ağlıyor ikna etmiyor kimse yok yanımda anladın mı yalnızım yalnız kaldım akıl almak istedim
O aklı en sonda yazdım işte sakın kaçma sakın evde gördüğün şiddeti anlatma şimdi pamuklara sarar evleninde baba evinde susan koca evinde de susar der güç alır

Bak orta yolu bulmak senınle kolay oldu.
Gereksiz inat gereksiz gurur, asilik zıtlasma degıl aklın yolunu sectın.
Bu demek oluyor ki babanla da kırk kere konusacak kadar aklın basında belli. Babanda bunu gorsun goster🩷 goster kı yarın bı sıkıntın olursa kızım dıye kucak acacak bı baban olsun, yoksa gıdecek kapın olmuyor
Babası anası olmayanın kimsesi olmaz anlamak ıcın de cocuk dogurmak fılan gerekıyormus, bizler cocuk dogurunca anlayabildik
Sen Sımdıden anla 🩷
Teşekkür ederim❤️ o da onay versin her şey usulünce olsun istiyorum asla kaçmak istemiyorum lütfen dua edin❤️Allah a emanet olun❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X