Babam beni boğazladı sevdiğime vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
SABIR... irkci aileden olmaz askim, kacip aileni karsina almani da onermiyourm belki daha kotu olabilir. kedine iyi bak. ancak soyle bi gercek var ki irkci olan esek kadar bi adami ikna edemeyebilirsin ama seni ve kocani kabul etmesi gerek. eger guvenli bir yerde olabilme imkanin varsa birazcik arani acmani oneririm

Şunu 3 çocuğunun babası yapsa millet boşanmaya gönlün yok diye demediğini koymazdı. Baba olunca ne kadar normalleşmiş. Elin herifi bundan beter ne yapacak ki? Boğaz sıkan bıçak çeken baba ilerde sahip çıkmaz diye huyuna gidilecek öyle mi? Valla çok ilginç hayatlar.

Trabzonlular bir tek bu ülkenin vatandaşlarına ırkçılık yapıyor. Örneğin Araplara yapmıyorlar aynı ırkçılıpı. Arapzona giderseniz görürsünüz. Onlar kardeşleri ama doğulular düşman.
Kesinlikle bu yorumu tek geçerim.. +1000000👏👏👏👏

28 yaşındayım hemşireyim. Trabzonluyum. Sevgilim doğulu diye babam çok sinirlendi. Asla tanışmayı kabul etmiyor. Sevgilimle bir yola girmek istedik. Ama babam memleketini duyunca bile gözü döndü beni boğazladı, bıçak alıp öldürecekti nerdeyse zor tuttu ailem. Ne yapmam gerekiyor? Kaçarak evlenince sonum kötü olur diye korkuyorum ama babam olacak kişinin bu hareketi beni öldürmeye kalkması dine sığar mı ya lütfen bana akıl verin

LÜTFEN GÖREN HERKES DUA ETSİN BİZE
Baban bile olsa susma , darp raporu al ve uzaklaş...

Dinle ne alaka? Babanız dar görüşlü olduğu için insanları memleketlerine göre sınıflandırmış. Kaçıp kaçmama hususunda ise bence çoğu erkek buna değmez. Yarın öbür gün eşinizle kötü olursunuz, aileniz size sahip çıkar, döner geri gelirsiniz. Bir sürü kadın var sırf ailesi kabul etmediği için ruh hastası adamlara mahkum olan. Bu konu dışında babanız/anneniz iyiyse size karşı tekrar düşünün.
Böyle baba mı kızına sahip çıkacak! Olmaz olsun öyle baba , boyu posu devrilsin , yok olsun b...k herif ...

Böyle baba mı kızına sahip çıkacak! Olmaz olsun öyle baba , boyu posu devrilsin , yok olsun b...k herif ...
Belki adamla ilgili başka konular daha vardır diye düşündüm. Tabi ki ekstrem şiddet örneği direk bu, asla doğru değil. Ama şu da var konu sahibi Trabzon'da sevgilisi Kars'ta mı İstanbul'da mı onu anlamadım. Nasıl konuştu, ne kadar tanıyor, uzak mesafe ilişkisi mi? Bunlar da önemli. Yoksa yağmurdan kaçarken doluya tutulmak da var.

28 yaşındayım hemşireyim. Trabzonluyum. Sevgilim doğulu diye babam çok sinirlendi. Asla tanışmayı kabul etmiyor. Sevgilimle bir yola girmek istedik. Ama babam memleketini duyunca bile gözü döndü beni boğazladı, bıçak alıp öldürecekti nerdeyse zor tuttu ailem. Ne yapmam gerekiyor? Kaçarak evlenince sonum kötü olur diye korkuyorum ama babam olacak kişinin bu hareketi beni öldürmeye kalkması dine sığar mı ya lütfen bana akıl verin

LÜTFEN GÖREN HERKES DUA ETSİN BİZE
Şikayet et böyle iş mi olur ya ?? Kurban olsun sana kaç yaşında meslek sahibisin. Yanında yaşıyorsan ayrıl oradan

Belki adamla ilgili başka konular daha vardır diye düşündüm. Tabi ki ekstrem şiddet örneği direk bu, asla doğru değil. Ama şu da var konu sahibi Trabzon'da sevgilisi Kars'ta mı İstanbul'da mı onu anlamadım. Nasıl konuştu, ne kadar tanıyor, uzak mesafe ilişkisi mi? Bunlar da önemli. Yoksa yağmurdan kaçarken doluya tutulmak da var.
Valla kızını, öz evladını öldürmeye teşebbüs eden , korkutan hiç bir mahlukun ne düşündüğü zerre kadar umrumda değil!

Bugün bir hanımdan evlilik hikayesini dinledim. Babası Trabzonlu, kadın 17 yaşındaiken babası zorla köylüsüyle evlendiriyor.

Ve o dönem, kızın bir sevdiği varmış o da Orduluymuş. Kızına neler yapmış. Demiş, seni kapımdaki köpeğe veririm yeter ki köyümden olsun ama seni o, Orduluya vermem.

Dinleyince tüylerim diken diken oldu.

Bir de evlenen köylüsü 23 senedir kadını ailesiyle birlikte oturtturuyor.

Kadın babası sayesinde bir kabusun içine düşmüş resmen.

Çok üzüldüm kadına..Hayatını elinden almış babası.

Son düzenleme:
Bugün bir hanımdan evlilik hikayesini dinledim. Babası Trabzonlu, kadın 17 yaşındaiken babası zorla köylüsüyle evlendiriyor.

Ve o dönem, kızın bir sevdiği varmış o da Orduluymuş. Kızına neler yapmış. Demiş, seni kapımdaki köpeğe veririm yeter ki köyümden olsun ama seni o, Orduluya vermem.

Dinleyince tüylerim diken diken oldu.

Bir de evlenen köylüsü 23 senedir kadını ailesiyle birlikte otturturuyor. Kadın babası sayesinde bir kabusun içine düşmüş resmen. Çok üzüldüm kadına..Hayatını elinden almış babası.
Böyle anne babalara nefret kusuyorum resmen , Allah bin belasını versin hepsinin...

Babam erkek arkadaş bakın sadece arkadaşım bile olsa arayıp bi daha konuşmayacaksın demişti arkadaşıma
Babanızın size uyguladığı şiddeti tasvip etmiyorum sevdiğiniz kişiyi iyi tanıyın karakterli olsun insan olsun vede evden kaçmayın bir anlık öfke ve düşünce ile bir şekilde su akar yolunu bulur.Babanizi iyi tanırsınız elbet bir yolu vardır.Olmadi gelir isterler hayirmi dedi bir daha isterler siz en azından deneyin derim.Ben kaçma olayına çok karsiyim çok sıkıntılı bir durum o .Hakkınızda en güzeli olsun.

Böyle insanlar elalem için yaşayan. Evladın kıymetini bilmeyen, evladını sevmeyen insanlar🤬
Elalemden de değil ya aslında, bu insanlar çatır çatır narsist. Dediğim olsun, her şeye ben karar vereyim, b.k gibi hayat da yaşayabilirsin umrumda değil dediğim olacak. Bir arkadaşımın ablası napmış etmiş evlenmiş sevdiğiyle, kadın iliklerine kadar mutlu, sevildiği sayıldığı her şeyinin sağlandığı bir evliliği var. Ama babası hala soğuk gidiyormuş neden çünkü dediği olmamış üstüne elin oğlu onun aslında bi b.ktan çakmayan boş beleş bi tip olduğunu gösterdi ya adamlığı ile, kininden ölecek.

Elalemden de değil ya aslında, bu insanlar çatır çatır narsist. Dediğim olsun, her şeye ben karar vereyim, b.k gibi hayat da yaşayabilirsin umrumda değil dediğim olacak. Bir arkadaşımın ablası napmış etmiş evlenmiş sevdiğiyle, kadın iliklerine kadar mutlu, sevildiği sayıldığı her şeyinin sağlandığı bir evliliği var. Ama babası hala soğuk gidiyormuş neden çünkü dediği olmamış üstüne elin oğlu onun aslında bi b.ktan çakmayan boş beleş bi tip olduğunu gösterdi ya adamlığı ile, kininden ölölecek.

Ruh halleri bozuk işte.. Ne olursa olsun o evladı düşünmüyorlar..

Bir de bir kesim var asla kendini geliştirmiyor. Dünya yıkılsa cahilliklerinin peşini bırakmıyorlar.

Hala Memleket, köy ayırımı yapıyorlar.

Otur, bir çocuğunun gözlerine bak, onu dinle, karşı tarafla tanış belki çocuğunu çok mutlu edecek. Yok nato mermer nato kafa.

Arkadaşınızın ablası çok iyi yapmış. Babası kesin kızın mutluluğunu da kıskanıyordur. Dediği olmamış ya..

Kaçıncı yy'dayız, cidden hala bu ayrımı yapan var mı?

Konu sahibi çok ayrıntı vermemiş, 2 yorumundan biri "boğazıma yapıştı, bıçak almaya gitti "

Eğer ki evlendikten sonra ola ki mutlu olmaz boşanmak zorunda kalırsanız,kendi ayaklarınızın üzerinde durabilecekseniz evlenin

Ya ailenizden yada sevdiğiniz adamdan vazgeçeceksiniz babanız ikna olmazsa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X