Babam beni boğazladı sevdiğime vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah ya dua edin nolur çok üzgünüm
Çözülmeyecek bir şey değil sen yeterki kaçma, ailenin desteği ile evlen. Baban normalde böyle biri değilse kesin bi şey tetikledi adamı. Sevgilinede babam böyle yaptı diye anlatma, ne olursa olsun bahsetme. Yarın bir gün evlendiğinizde eşin ve ailesi bu konuyu asla unutmazlar ve yeri geldiğindede kullanırlar.

Çözülmeyecek bir şey değil sen yeterki kaçma, ailenin desteği ile evlen. Baban normalde böyle biri değilse kesin bi şey tetikledi adamı. Sevgilinede babam böyle yaptı diye anlatma, ne olursa olsun bahsetme. Yarın bir gün evlendiğinizde eşin ve ailesi bu konuyu asla unutmazlar ve yeri geldiğindede kullanırlar.
Tamam canım sabredicem teşekkür ederim

Doğu anadolu bölgesinde erzurum, erzincan gibi illerde var ve halkın çok küçük bir kısmı kürttür. Her doğulu kürt değildir bilginiz olsun.
Bu arada benimde bi tanıdığım karadenizli biryle evlenmek istedi kesinlikle karşı çıktılar sebebi de neymiş erkekleri tembel olurmuş tarlalarda falan kadınları çalıştırırlarmış gibi. Böyle söylemler hep vardır genele bağlamamak lazım her yerin iyisi de kötüsüde olabilir.
Doğru bu arada kadınları calıstırıp kendileri ağalık yapıyorlar. Kadınlar sırtlarında fındık cuvalı dağ bayır cıkıyorlar. Ve o kadar alısmıslar ki bu duruma hepsi cabbar sanki çok normalmiş ve yapmaları gerekiyormus gibi asla nazlanmazlar yapmak için yarışa girerler 😣 çok ağır iş.. Ama kesinlikle bu önyargılar gençleri çok üzüyor

Doğru bu arada kadınları calıstırıp kendileri ağalık yapıyorlar. Kadınlar sırtlarında fındık cuvalı dağ bayır cıkıyorlar. Ve o kadar alısmıslar ki bu duruma hepsi cabbar sanki çok normalmiş ve yapmaları gerekiyormus gibi asla nazlanmazlar yapmak için yarışa girerler 😣 çok ağır iş.. Ama kesinlikle bu önyargılar gençleri çok üzüyor
Tabi işte halkın büyük kısmı böyle de olsa sonuçta herkes aynı olmayabilir. Her insan farklıdır babasının sorunları var bellki

28 yaşındayım hemşireyim. Trabzonluyum. Sevgilim doğulu diye babam çok sinirlendi. Asla tanışmayı kabul etmiyor. Sevgilimle bir yola girmek istedik. Ama babam memleketini duyunca bile gözü döndü beni boğazladı, bıçak alıp öldürecekti nerdeyse zor tuttu ailem. Ne yapmam gerekiyor? Kaçarak evlenince sonum kötü olur diye korkuyorum ama babam olacak kişinin bu hareketi beni öldürmeye kalkması dine sığar mı ya lütfen bana akıl verin

LÜTFEN GÖREN HERKES DUA ETSİN BİZE
Babanızın şiddetini tasvip etmiyorum ama bir erkek için de kaçmaya değmez bu da bir gerçek.

Olayların detayı eksik gibi durduk yere pat diye duyar duymaz insan kızını niye boğazlar? Hadi diyelim öyle bir mayası var siz bilir söylemezdiniz bile diye düşünüyorum.

Gelip tanışsın erkek arkadaşın ciddi ise

Babanızın şiddetini tasvip etmiyorum ama bir erkek için de kaçmaya değmez bu da bir gerçek.

Olayların detayı eksik gibi durduk yere pat diye duyar duymaz insan kızını niye boğazlar? Hadi diyelim öyle bir mayası var siz bilir söylemezdiniz bile diye düşünüyorum.
Bana ayrılacaksın dedi ben de ayrılmayacağım dedim gözü döndü boğazımı sıktı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X