Babam beni boğazladı sevdiğime vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece doğulu diye böyle yaptı. Biz karadenizliymişiz onlar doğuluymuş, bana sormadın dedi. Aklım almıyor ya cidden nasıl yapar ya bu tepki niye
Korkulması gereken kişi burada trabzonlu olan baban. Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu. Doğuluları daha kaba saba diye istemezler de karadenizli insanların da hiç altta kalır yanları yok (not ben de karadeniz geliniyim ve asla karadenizli biriyle evlenmem demiştim gençken)
Benim babam da giresunlu diye eşime önyargılıydı ama eline bıcak alıp bana saldırmadı... Kızına kıymet veren biri de asla böyle birsey yapmaz. Baban tamamen çevresinden göreceği tepkiden korktuğu için 'kızını doğuluya vermiş' dedirtmemek için böyle yüksek tepkiler veriyor başka bişeyden değil..

O kadar üzülüyorum ki anlatamam çok çaresizim

Annem biliyordu ama babamın tepki vereceğini bilmidiğimiz için sakladık işler ciddileşince söyleyelim dedik. Annem yeni öğrenmiş gibi yaptı babam ona da tepki vermesin diye
Anneler bazen gizliden çıtlatır kendide bilmez gibi yapar. Mesela doğulu ama siz memleketine mi gelin gidiceksiniz? Sevgilinizin işi gücü ne? Bence şuan sessiz kalın biraz soğusun sakın kaçmayın. Doğu kültürü zordur, sevgilinden emin olmadan aileni çiğneme

Sevgilim doğulu ama istanbulda doğmuş büyümüş şivesi bile yok ailesinin de yok ayırmıyorum türk kürt diye türkler babama bunu dedim olmaz diyor yine de doğuluymuş trabzonluyla evlencekmişim öyle diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…