Babam beni boğazladı sevdiğime vermiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cerenbalkan96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
48
-3
28
28 yaşındayım hemşireyim. Trabzonluyum. Sevgilim doğulu diye babam çok sinirlendi. Asla tanışmayı kabul etmiyor. Sevgilimle bir yola girmek istedik. Ama babam memleketini duyunca bile gözü döndü beni boğazladı, bıçak alıp öldürecekti nerdeyse zor tuttu ailem. Ne yapmam gerekiyor? Kaçarak evlenince sonum kötü olur diye korkuyorum ama babam olacak kişinin bu hareketi beni öldürmeye kalkması dine sığar mı ya lütfen bana akıl verin

LÜTFEN GÖREN HERKES DUA ETSİN BİZE

Son düzenleme:
Kız boğazladı derken
Gidip hemen darp raporu al adam boğazına bıçak dayamış.

Altında yatan başka bir sebep yoksa tepkisi çok fazla hoş sebep olsada bu kadar tepki verilmez.
Hala aynı evdeyseniz uzaklaşın biraz anneniz ne diyor bu duruma.

dogulu olunca ne oluyormus? sevgiliniz kumar bagimlisi mi? alkolik mi? neden daha tanimadan sizi oldurme boyutuna geliyor babaniz hayret cidden.

Anca ağlıyor sadece, boğazımı sıktı sonra mutfağa bıçak almaya gitti öldürücem diyip durdu

Sadece kültürel farklar olduğu için mi acaba?
Ben mesela eşimle sevgiliyken babamın haberi yok zannediyordum fakat varmış, herşeyini araştırmış sormuş soruşturmuştu..
Belki babanız da sizin haberiniz olmadan birşeyler öğrenmiştir, bu yüzden istemiyodur?

Tek sebep doğulu olması mı? Babanızın psikolojik sorunları yoksa tek bu sebeple böyle saldırgan olamaz. Anneniz ilişkinizi biliyor muydu? Sizden habersiz başla detaylar verdi de ona mı sinirlendi

Dinle ne alaka? Babanız dar görüşlü olduğu için insanları memleketlerine göre sınıflandırmış. Kaçıp kaçmama hususunda ise bence çoğu erkek buna değmez. Yarın öbür gün eşinizle kötü olursunuz, aileniz size sahip çıkar, döner geri gelirsiniz. Bir sürü kadın var sırf ailesi kabul etmediği için ruh hastası adamlara mahkum olan. Bu konu dışında babanız/anneniz iyiyse size karşı tekrar düşünün.

dogulu olunca ne oluyormus? sevgiliniz kumar bagimlisi mi? alkolik mi? neden daha tanimadan sizi oldurme boyutuna geliyor babaniz hayret cidden.
Sadece doğulu diye böyle yaptı. Biz karadenizliymişiz onlar doğuluymuş, bana sormadın dedi. Aklım almıyor ya cidden nasıl yapar ya bu tepki niye

Adam beni boğazladı mutfağa bıçak almaya gitti diyorum

Hayır bi şey öğrenemez çünkü bi şeyi yok ki sevgilimin

Tek sebep doğulu olması mı? Babanızın psikolojik sorunları yoksa tek bu sebeple böyle saldırgan olamaz. Anneniz ilişkinizi biliyor muydu? Sizden habersiz başla detaylar verdi de ona mı sinirlendi
Annem biliyordu ama babamın tepki vereceğini bilmidiğimiz için sakladık işler ciddileşince söyleyelim dedik. Annem yeni öğrenmiş gibi yaptı babam ona da tepki vermesin diye

Doğulu diye böyle yapması bu düşmanlık nedir neyin nesi araştırmadan önyargılı davranmak ne çok insan var öyle evlenen Karadenizli doğulu çok da mutulular bune kin nefret doğuya karşı babanızın size bu davranışı kesinlikle çok kötü hatta siz şikayet edin boğaza bıçak dayamak nedir kafayi mi yemiş oha çüş yani

Memleketini söylemeden tanıştırsaydınız keşke. Benimde babam milliyetçiydi ama ben bekarken iş yerinden bir arkadaşımla tanıştı Diyarbakırlı işte böyle karakterli biri olsun hayatında demişti benimde eşim Trabzonlu bu arada :) akrabalarımız Ağrı ve Anteplilerle evlendi çok memnunlar ailelerde. İşte boşuna kendini germiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…