Babam annemi aldatıyor!

Karışmayın.
Belki anneniz de farkındadır ama yüz göz olunmadığı için yoluna devam ediyordur. Sizin müdahil olmanız ortamı bulanıklaştırır

casus program bilmem de babanızın whatsap web'ini bilgisayarınızdan açabilirsiniz eğer varsa
telefon lazım benimki kapandı diye 2 dk istersiniz
babanızın farketceğini sanmıyorum wp webin ne olduğunu bile bilmiyordur ?
bi süre mesajlarını takip edersiniz ama sildiği an sizde de silinir malesef. bu yüzden anlık yakalamanız lazım
mesajların içeriğine göre veya artık bilmiyorum babanıza bi göz dağı verirsiniz

Aynı evde yaşamıyoruz , sık da görüşmediğimiz için bunu yapma şansım yok maalesef
üstelik eve gelmeden herşeyi sildiğine çok eminim

Merhaba nasılsın süreçte ne yaptın merak ettim.

Unutmaya, hiç bilmemiş gibi davranmaya şartlıyorum kendimi olmuyor. Ansızın aklıma gelince her şey yerle bir oluyor sanki. Biliyorsunuz babam en son benim üstüme yemin etti artık görüşmediğine dair. Saçmalığın tarifi yok.
O güzel baba kız ilişkimiz yok oldu.
Bugünlerde yine düştü aklıma kurcalıyorum. O kadın, yıllar önce annemin öğrendiği kadın ve bağ kopmadı diyor içimden bir ses. Ve bugün sosyal medyadan öğrendimki kadın boşanmış.

Çok üzüldüm. Ne yapacağınızı bilemem çünkü yerinizde olsam ben de bilemezdim. Sadece üzgün olduğumu yazmak istedim. Annenizin ve sizin adınıza uzgunum

Bağlantı kopmuyorki web whatsappta bir süre sonra?
bağlantı kopmaz. babanızın interneti kapalıyken siz mesajları göremezsiniz sadece
babanız bağlanınca görebilirsiniz tekrar
aylarca bağlı kalabilirsiniz kopma olmaz
babanızın farkedip çıkış yapması gerek ama sanmıyorum babalar bilmez böyle şeyleri

teşekkürler tavsiye için deneyeceğim

Bence bu annenizin kaç yaşında olduğuna mutlu olup olmadığına ayrılırsa mutlu olup olamahacağına vs.. bağlı anneniz 55 yaşından fazlaysa ve evde mutluysa söylemeyin üç maymunu oynayın çünkü o yasyan sonra toparlanmak cok zor olacaktır

Bence açıkça konuşun aöa görüşme desen de görüşür Emin’im.
Annen bilmiyorsa gerçeği bilmeye hakkı var annene söyle ne yapacağına o karar versin.

Ne çabuk boşanmış

Valla o babalar neler biliyor hayret edersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…