Babam annemi aldatıyor!

Emin ol yüzde 80 ni edemiyor.o yaşlarda hepsi erkenden evlendirilmiş okutulmamış insanlar.ben evlilikleri 25 30 yıl süren kadınların hayat güvenceleri yoksa boşancaklarını cok sanmıyorum.yukarda biride yazmıs.kadın yemeden içmeden kesilmiş gelen herkes aglamış haline.yani insanları yıpratmaktan başka bişey degil.annem ögrenmiş olsa babamdan o zaman babamın icabına bakarım.ama kadın görmemişse okdr yıllık evlilik bozulmaz.cnkü gerçekten erkeklerde biyerden sonra bırakıyor.hatta bişey anlatayim yıllar sonra annemle konştgmzda dedmki aynen 5 yıl öncede birini gördm telde kimdiyse artk falan annemde dediki daha o bişey yapamaz 😂 çünkü babamda cinsel yönden problem olşmuş sanrm. zamanında çok beddua etmiş inşallah kimseyle yapamayasın diye.ipin ucu annemede degmiş amaaa sallamıyor bile artık.suan ikiside birbirine hayat arkadası gibiler 🤷🏻‍♀️😊
Sanırım bizimkilerin sonu da o olacak

Cok ama.cok zor. Hayata 1 kere geliyoruz sonucta. Onu da koca kahrini cekerek gecirmek. Bilemedim. Ayni seyi annen yapmis olsaydi baban da affeder miydi mesela? Neyse allah sizinkilere agiz tatliligi versin. Anneninde cektigi bu sıkıntılar ahirette karsisina gelsin.
Annenin yaptığını baba affetmez ama anne ile babanın rolü farklı. Baba anneyi boşar 2 gün sonra da evlenir hiçbirşey umrunda olmaz. Ama annenin işi güvü yoksa ve o yaştan sonra da çalışma imkanı yoksa affettiği için değil başını sokacak bir yuvası olduğu için affeder.

Ben olsam anneme anlatirdim.
Kadincagiz boynuzlanacagina getcegi gorup ona gore hareket etsin. Bosanmayi tercih ederim sahdrn aldatilmaya.

Bütün yazdıklarınızı okudum, ben o kadının yakasını bırakmazdım o zevk merakını bi tarafından sokardım, bende babama aşırı aşırı düşkünümdğr senin yerine koydum da kendimi baya kötü oldum seni hiç düşünemiyorum. Ama annemin benden duymasını istemezdim kesinlikle. Babanın da kadının da burnundan getir yaptıklarını. Ama çok acemice davranmışsın daha akıllı oyna, tehdit et

Yerinde olsam yılbaşı gecesi oraya gitmezdim bu bile ön tepki olurdu babanıza masadaki eksikliğiniz belki az da olsa içimi acıtsın isterdim ben. Eğer hatalara ragmen aranızdaki ilişki aynı seviyede devam ederse bu hatalı insanı yüzsüzleştirir ne yazık ki bu hep böyledir. Tepki bazen de sessizliktir.

Ben olsam babamın telefona program yüklerim.Kiminle ne yazışıyorsa görürüm. Kimse annesine ya da kendisine bunun yapılmasına müsaade etmemeli.

Babama mesaj attım tekrar. Anlattığın hikayeye inandığımı düşünme başka söyleyeceğin bir şey var mı diye. Canım çok sıkkın olaylar düşündüğün gibi değil buraya geldiğinde konuşuruz lütfen yazdı.
Yanımda aydın lakabıyla kadınla yazışacak kadar pervasız olabiliyorsun hala neyi inkar ediyorsun, sana hiç yakışıyor mu? Yazdım cevap vermedi.
Ne anlama geliyor bu? 1 ay aradan sonra yılbaşı akşamı görüşeceğiz strese girdim resmen
Aklım sizde nasıl geçti dün?

Annenin yaptığını baba affetmez ama anne ile babanın rolü farklı. Baba anneyi boşar 2 gün sonra da evlenir hiçbirşey umrunda olmaz. Ama annenin işi güvü yoksa ve o yaştan sonra da çalışma imkanı yoksa affettiği için değil başını sokacak bir yuvası olduğu için affeder.
Neden? Mesela siz cocuklari olarak annene sahip cikacak durumda degil misiniz? Ayrilsa annen ortada mi kalir? Suan annen daha riskli durumda babanla beraberken. 1 bu isin saglik boyutu var. Mazallah baban hastalik kaparsa? Annen bu arada korunsa keske. 2 kadin sevilmedigi bir ortamda yasamak zorunda kaldigini hissettiginde yasadigi travmalari, acilari yasayan bilir. 3 oyle bir adama hizmet ediyor,ayni yataga giriyor. Annenin kul hakki degil mi bu? Bu stresin sonu hastalik degil mi? Ayrica sunu da net soyleyim. Aldatan erkegin parasinin bereketi olmuyor. Annen o evde kac bogaza yemek yapiyor. Kaldi ki devlet ihanette kadinin yaninda. Ispati saglamsa adami evden bile kovabilir, yoksulluk nafakasi da baglatabilir. Azicik asim olur tek kisilik gul gibi de yasarim. Huzur paradan puldan rolden cok daha onemli. Ya yazik degil mi? Annen evde kosturuyor baban baska kadinlarla gununu gun ediyor. Ustelik esine diger konudl da taakati yok. Ay bu aldatma hikayelerinde mega geriliyorum.

Neden? Mesela siz cocuklari olarak annene sahip cikacak durumda degil misiniz? Ayrilsa annen ortada mi kalir? Suan annen daha riskli durumda babanla beraberken. 1 bu isin saglik boyutu var. Mazallah baban hastalik kaparsa? Annen bu arada korunsa keske. 2 kadin sevilmedigi bir ortamda yasamak zorunda kaldigini hissettiginde yasadigi travmalari, acilari yasayan bilir. 3 oyle bir adama hizmet ediyor,ayni yataga giriyor. Annenin kul hakki degil mi bu? Bu stresin sonu hastalik degil mi? Ayrica sunu da net soyleyim. Aldatan erkegin parasinin bereketi olmuyor. Annen o evde kac bogaza yemek yapiyor. Kaldi ki devlet ihanette kadinin yaninda. Ispati saglamsa adami evden bile kovabilir, yoksulluk nafakasi da baglatabilir. Azicik asim olur tek kisilik gul gibi de yasarim. Huzur paradan puldan rolden cok daha onemli. Ya yazik degil mi? Annen evde kosturuyor baban baska kadinlarla gununu gun ediyor. Ustelik esine diger konudl da taakati yok. Ay bu aldatma hikayelerinde mega geriliyorum.
Peki tek kişilik yaşamak annem için gül gibi bir hayat değilse?

Telefona numarasini kayit ettiysen sosyal medyadan kadinin tel numarasindan ismini ogrenebilirsin. Facebookta bildigim kadariyla numarayi yazinca isim cikiyor galiba.
Simdi babana bu durumu bildigini soylersen inkar edecektir. Ortak is yaptigi biri olarak soyleyecektir. Sen ne kadar bildigini belli etsen de o yine gorusecektir, vazgecmeyecektir. Bukez daha temkinli hatta. Baban ancak kendi istemesiyle birakir o kadini, siz istiyorsunuz diye degil.
Baban annesine bakildigi icin annene iyi davraniyor, tamamen cikar amacli. Disaridaki kadinla gonlunu yaparken evdeki esine de hizmetini yaptiriyor.
Annen ilk durumda belki bosanmayi dusunur, bosanir da. Ancak sonradan size ben zaten biliyordum. Benim yuvami yiktiniz der mi? Cunku buna benzer birseyi bir arkadasim yasamisti. Babasi is yaptigim mimar dedi. Annesi de ben kendime bir dunya kurmustum yillardir tahmin ediyordum ama kendimi avutuyordum. Sen benim dunyami yiktin dedi arkadasa. Arkadasim da pisman oldu. Bu yuzden ne yapilabilir bilmiyorum. Cok zor bir durum.
Nasıl numarayla isim çıkıyor

Benim annem içinde öyleydi.babamsız cok yarım ve eksik olacagını söylerdi hep.hem duruma canı cok yanardı.hemde onsuz yapamazdı
Ben annemle bu durumu hiç konuşmadım. O babamı ayrı yakalamıştı ve bizim haberimiz yok sanıyor. Ben de hiç bu konuda yüz yüze gelmek istemedim onunla.

Yılbaşında konuşabildiniz mi
Annenize kesinlikle anlatmayınız
İlerde ben ve kardeşim evlendiğinde nasıl yüzümüze bakacaksınız diyin en can alıcı noktasından vurun

Herkese merhaba,
Bugün itibariyle emin olduğum bir konuda ne yapmam gerektiğiyle ilgili desteklerinize ihtiyacım var.
Yaklaşık 3-4 sene önce annemle babamın arasındaki huzursuzluk, annemin babama imalı lafları ve boşanma konusu evimizde soğuk yeller estirmişti. Babamın işleri iyi gidince, cebine biraz para girince oldu üstelik bunlar. Bir gün odalarının kapısını dinlediğimde, annem ağlıyor babam ise bir daha o kadınla görüşmeyeceğine dair yeminler ediyordu. Sebep belliydi!

Yıllar içinde toparladılar. Annem tabiki unutmadı ama her türk kadını gibi çocuklar için, yuvanın bozulmaması için sineye çekti. Birbirlerini çok seven, herkesin özendiği bir çifttiler ve ben bunu babama hiç yakıştıramamış, annem devam etmek istediyse saygı duymuş, hiçbir şey bilmiyor tavrı takınmıştım.

2-3 hafta önce babamın telefonu bozuldu ve yeni bir telefon aldı. Bakmak için elime aldım, kamerasını açtığımda sol alt köşede bir kadın selfie fotoğrafı belirdi. Galerisini açtım o gün kaydedilmiş, ve birkaç gün önce de benzer fotoğraf paylaşılmıştı. Whatsappına girdiğimde ise konuşma yoktu. Anlaşılan o ki konuşmaları silmiş fakat gönderilen fotoğraflar galerisinde kayıtlı kalmıştı. Ardından whatsapp rehberinden kadını bulmaya çalıştım, fotoğraftan tanıyıp buldum da. 'Aydın' ismiyle kaydedilmiş biriydi. Kadının hem numarasını kaydettim hem de kendi telefonumdan kadının fotoğrafının resmini çektim. Bu numaranın kime ait olduğunu 18880'den sorgulamaya çalıştığımda sistemlere kayıtlı olmadığını söylediler. Belki eski kadın babamı rahatsız ediyor, fotoğraf atıyordur arada kendini hatırlatmak için gibi kendimi kandırmaya çalışıyordum. Neyse sonra bir seyahate çıktım, konu askıda duruyordu.

Döndüm ve bugün ailecek gezmeye çıktığımızda ben aracı kullanıyordum babam da yanımda oturuyordu. Yanımda kadına whatsapptan 'napıyorsun' yazdı, devamını göremedim. Telefonu eğik tutmaya çalışıyordu yol boyu, sonra direk cebine saklıyordu. Zaten sürekli şifreli telefonu, eski konuşmalar anlık siliniyordu. Artık tescillendi maalesef babam biriyle birlikte. Üstelik tek gecelik dediklerinden değil. Belki de yıllar önceki kadın yine. Bir kere yapan hep yapar bu işi diyorlar ya hani, doğru galiba. Ben gerçekten nasıl bir tepki vereceğimi bilemez durumdayım. Arabada gözlerim doldu, direksiyonu o kadar sıktım ki sinirimden. Hiçbir şey yokmuş gibi rol yapmaya çalıştım gün boyu.

Annemle babam herkesin özendiği bir çifttir bu arada. Babam ben ve kız kardeşim için deli divane olur inanın. Üstelik annemle araları çok iyi uzun bir süredir, sürekli planlar yapıyorlar, mutlular, her fırsatta ailecek tatile gidiyoruz falan. Annem 25 yıldır babaannemle yaşıyor, neredeyse 10 yıldır da çocuğu gibi bakıyor. Babam anneme eli ayağı öpülecek kadınsın övgüleri yağdırıyor. İnsanoğlu gerçekten bu kadar mı nankör? Annemin fedakarlıklarını yapacak insan sayısı çok azdır. Üstelik kendi işi olması sebebiyle babam çok yoğun çalışan bir insan, nasıl bir başkasına fırsat buldu anlamıyorum. İçimden bir şeyler eriyor, o kadının fotoğrafını telefonunda gördüğümden beri. Ona sıcak sarılamıyorum ve bunu yakıştıramıyorum.

Sussam, görmemezlikten gelsem mümkün değil. Anneme söylesem hem gururu çok kırılır bildiğim için hem de bünyesi çok zayıf Allah korusun hastalanır. Ama onu kandırmasına da göz yumamam, adilik olur bu. Kardeşim de sınava hazırlanıyor üstelik. Ben 27 yaşındayım çalışıyorum ve İstanbulda kardeşimle yaşıyorum. Onlar yakın farklı bir ildeler.

Babama hafta içi mesaj atmayı düşünüyorum. 'Aydın' lakaplı kişiyle görüşmeye devam edersen bir daha kardeşimle birlikte o eve ayak basmayacağız, sonra da hiçbirimizin yüzünü göremeyeceksin' diye. İçine oturur tabi ama vazgeçer mi bilmiyorum. Hoş nerden bilicemki vazgeçti mi, devam ediyor mu? Telefonuna casus bir şey mi yüklesem diyorum. Ama farkederse çok kötü olur.
Veya başka bir numaradan ' Birisiyle ilişkin olduğunu biliyorum. Devam edersen eşin ve kızların ile görüşeceğim' mi desem? İyi de bunların sonucunu bilemiycem ki hiçbir zaman. Üstelik babamla bu konuşmayı yaptıktan sonra ilişkimiz bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Biz birbirimize sürekli sarılan, fedakar bir baba kızdık. Gerçekten içim acıyor.

Annemle konuşsam kesin boşanır ve bizim yanımıza taşınır çok iyi tanıyorum başka bir seçenek kesinlikle yok.
Bu bana çok ağır bir yük, kafamı toplayamıyorum. Ne yapmalıyım, lütfen bana akıl verir misiniz? Yemek yiyemiyorum, midem bulanıyor şu durumdan. Babam nasıl utanmıyor?
Merak ettim seni iyi misin???

Karar vermeden önce şunlar zihninizde dursun;
Babanız bu yaptıklarından asla vazgeçmeyecek. Bu kadın olmazsa başka kadın olacak.
Siz onunla konuştuğunuzda belki bu seferlik utanacak ama devam ettiğinde sizi de takmayacak. İlişkiniz iyice laçkalaşacak.
Anneniz boşanmayacak. Artık hem siz, hem anneniz biliyor olacaksınız. Tekrar evde kaldığı için babanız daha çok coşacak.

yani.. durumlar böyle olacak. Hiç şaşacağını sanmıyorum.

Çok üzülerek söylüyorum babanız ama, annenizin bu fedakarlığına bile vicdan yapmayan adam sonunda onu dım dızlak bırakabilir. Bence yıllar içinde ne koparırsanız kar.

Karar vermeden önce şunlar zihninizde dursun;
Babanız bu yaptıklarından asla vazgeçmeyecek. Bu kadın olmazsa başka kadın olacak.
Siz onunla konuştuğunuzda belki bu seferlik utanacak ama devam ettiğinde sizi de takmayacak. İlişkiniz iyice laçkalaşacak.
Anneniz boşanmayacak. Artık hem siz, hem anneniz biliyor olacaksınız. Tekrar evde kaldığı için babanız daha çok coşacak.

yani.. durumlar böyle olacak. Hiç şaşacağını sanmıyorum.

Çok üzülerek söylüyorum babanız ama, annenizin bu fedakarlığına bile vicdan yapmayan adam sonunda onu dım dızlak bırakabilir. Bence yıllar içinde ne koparırsanız kar.
Tecrübe mi söylüyor bunu?

Merak ettim seni iyi misin???

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim iyiyim.
Yılbaşında 1 geceliğine yanlarına gittim. Yatılı misafirlerimiz olduğundan evde konuşamayacağımızı biliyordum.
Yoldayken babama mesaj attım. Baba hala işten çıkmadıysan seni almaya geliyorum diye, olur dedi.
Arabaya biner binmez ' kızım o durum vallahi billahi düşündüğün gibi değil, annene anlatma bir şey artık kimseyle görüşmüyorum farklı durumlar vardı sana anlatamayacağım kapatalım konuyu lütfen rica ediyorum' demeye başladı.
'Baba göz göre göre yalan söylüyorsun numarası yok dedin , vardı yanımda yazıştın kimi kandırıyorsun' dedim.
Deli gibi inkar etti tabi. 'Ne utanmaz insanlar var ya kadının bir de 2 çocuğu var dedim' . 'Annene anlatma' demeye devam etti. ' Bilmiyorum baba bilmesi hakkı bence , üstelik ben anlatırsam emin ol inanır' dedim. 'Tabi inanır ama görüşmüyorum artık kimseyle yemin ederim bak senin üstüne yemin ederim görüşmüyorum daha ne diyim' dedi.
'Telefonun FBI ajanı gibi şifreli zaten anlayamıyorum ne yapmaya çalıştığını, kadının numarası hala duruyor mu göster' dedim. Gösterdi, aydın lakabıyla yoktu en azından. Silmiştir tabi salak değilse.
Özetle niyeyse benim üstüme yemin etti, inşallah benden çıkmaz yaptıkları ne diyim

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim iyiyim.
Yılbaşında 1 geceliğine yanlarına gittim. Yatılı misafirlerimiz olduğundan evde konuşamayacağımızı biliyordum.
Yoldayken babama mesaj attım. Baba hala işten çıkmadıysan seni almaya geliyorum diye, olur dedi.
Arabaya biner binmez ' kızım o durum vallahi billahi düşündüğün gibi değil, annene anlatma bir şey artık kimseyle görüşmüyorum farklı durumlar vardı sana anlatamayacağım kapatalım konuyu lütfen rica ediyorum' demeye başladı.
'Baba göz göre göre yalan söylüyorsun numarası yok dedin , vardı yanımda yazıştın kimi kandırıyorsun' dedim.
Deli gibi inkar etti tabi. 'Ne utanmaz insanlar var ya kadının bir de 2 çocuğu var dedim' . 'Annene anlatma' demeye devam etti. ' Bilmiyorum baba bilmesi hakkı bence , üstelik ben anlatırsam emin ol inanır' dedim. 'Tabi inanır ama görüşmüyorum artık kimseyle yemin ederim bak senin üstüne yemin ederim görüşmüyorum daha ne diyim' dedi.
'Telefonun FBI ajanı gibi şifreli zaten anlayamıyorum ne yapmaya çalıştığını, kadının numarası hala duruyor mu göster' dedim. Gösterdi, aydın lakabıyla yoktu en azından. Silmiştir tabi salak değilse.
Özetle niyeyse benim üstüme yemin etti, inşallah benden çıkmaz yaptıkları ne diyim
Seni üzmek istemem ama benimki mezardaki abimin üstüne yemin etmişti. Daha sonraki yakaladığımda da ben öyle bi yemin ettiğimi hatrlamıyorum dedi. İyi olmana sevindim

Keşke o zaman telefonu elinden alıp numarayı yazıp arama yaptığında kişi adı çıkardı ve arama kaydı ne zaman konuştuğu ortaya çıkardı en can alıcı noktasını öğrenin ordan vurun

X