Babam annemi aldatıyor!

Sanırım bizimkilerin sonu da o olacak

Annenin yaptığını baba affetmez ama anne ile babanın rolü farklı. Baba anneyi boşar 2 gün sonra da evlenir hiçbirşey umrunda olmaz. Ama annenin işi güvü yoksa ve o yaştan sonra da çalışma imkanı yoksa affettiği için değil başını sokacak bir yuvası olduğu için affeder.

Ben olsam anneme anlatirdim.
Kadincagiz boynuzlanacagina getcegi gorup ona gore hareket etsin. Bosanmayi tercih ederim sahdrn aldatilmaya.

Bütün yazdıklarınızı okudum, ben o kadının yakasını bırakmazdım o zevk merakını bi tarafından sokardım, bende babama aşırı aşırı düşkünümdğr senin yerine koydum da kendimi baya kötü oldum seni hiç düşünemiyorum. Ama annemin benden duymasını istemezdim kesinlikle. Babanın da kadının da burnundan getir yaptıklarını. Ama çok acemice davranmışsın daha akıllı oyna, tehdit et

Yerinde olsam yılbaşı gecesi oraya gitmezdim bu bile ön tepki olurdu babanıza masadaki eksikliğiniz belki az da olsa içimi acıtsın isterdim ben. Eğer hatalara ragmen aranızdaki ilişki aynı seviyede devam ederse bu hatalı insanı yüzsüzleştirir ne yazık ki bu hep böyledir. Tepki bazen de sessizliktir.

Ben olsam babamın telefona program yüklerim.Kiminle ne yazışıyorsa görürüm. Kimse annesine ya da kendisine bunun yapılmasına müsaade etmemeli.

Aklım sizde nasıl geçti dün?

Neden? Mesela siz cocuklari olarak annene sahip cikacak durumda degil misiniz? Ayrilsa annen ortada mi kalir? Suan annen daha riskli durumda babanla beraberken. 1 bu isin saglik boyutu var. Mazallah baban hastalik kaparsa? Annen bu arada korunsa keske. 2 kadin sevilmedigi bir ortamda yasamak zorunda kaldigini hissettiginde yasadigi travmalari, acilari yasayan bilir. 3 oyle bir adama hizmet ediyor,ayni yataga giriyor. Annenin kul hakki degil mi bu? Bu stresin sonu hastalik degil mi? Ayrica sunu da net soyleyim. Aldatan erkegin parasinin bereketi olmuyor. Annen o evde kac bogaza yemek yapiyor. Kaldi ki devlet ihanette kadinin yaninda. Ispati saglamsa adami evden bile kovabilir, yoksulluk nafakasi da baglatabilir. Azicik asim olur tek kisilik gul gibi de yasarim. Huzur paradan puldan rolden cok daha onemli. Ya yazik degil mi? Annen evde kosturuyor baban baska kadinlarla gununu gun ediyor. Ustelik esine diger konudl da taakati yok. Ay bu aldatma hikayelerinde mega geriliyorum.

Peki tek kişilik yaşamak annem için gül gibi bir hayat değilse?

Nasıl numarayla isim çıkıyor

Benim annem içinde öyleydi.babamsız cok yarım ve eksik olacagını söylerdi hep.hem duruma canı cok yanardı.hemde onsuz yapamazdı
Ben annemle bu durumu hiç konuşmadım. O babamı ayrı yakalamıştı ve bizim haberimiz yok sanıyor. Ben de hiç bu konuda yüz yüze gelmek istemedim onunla.

Yılbaşında konuşabildiniz mi
Annenize kesinlikle anlatmayınız
İlerde ben ve kardeşim evlendiğinde nasıl yüzümüze bakacaksınız diyin en can alıcı noktasından vurun

Merak ettim seni iyi misin???

Karar vermeden önce şunlar zihninizde dursun;
Babanız bu yaptıklarından asla vazgeçmeyecek. Bu kadın olmazsa başka kadın olacak.
Siz onunla konuştuğunuzda belki bu seferlik utanacak ama devam ettiğinde sizi de takmayacak. İlişkiniz iyice laçkalaşacak.
Anneniz boşanmayacak. Artık hem siz, hem anneniz biliyor olacaksınız. Tekrar evde kaldığı için babanız daha çok coşacak.

yani.. durumlar böyle olacak. Hiç şaşacağını sanmıyorum.

Çok üzülerek söylüyorum babanız ama, annenizin bu fedakarlığına bile vicdan yapmayan adam sonunda onu dım dızlak bırakabilir. Bence yıllar içinde ne koparırsanız kar.

Tecrübe mi söylüyor bunu?

Merak ettim seni iyi misin???

Merhaba, ilginiz için teşekkür ederim iyiyim.
Yılbaşında 1 geceliğine yanlarına gittim. Yatılı misafirlerimiz olduğundan evde konuşamayacağımızı biliyordum.
Yoldayken babama mesaj attım. Baba hala işten çıkmadıysan seni almaya geliyorum diye, olur dedi.
Arabaya biner binmez ' kızım o durum vallahi billahi düşündüğün gibi değil, annene anlatma bir şey artık kimseyle görüşmüyorum farklı durumlar vardı sana anlatamayacağım kapatalım konuyu lütfen rica ediyorum' demeye başladı.
'Baba göz göre göre yalan söylüyorsun numarası yok dedin , vardı yanımda yazıştın kimi kandırıyorsun' dedim.
Deli gibi inkar etti tabi. 'Ne utanmaz insanlar var ya kadının bir de 2 çocuğu var dedim' . 'Annene anlatma' demeye devam etti. ' Bilmiyorum baba bilmesi hakkı bence , üstelik ben anlatırsam emin ol inanır' dedim. 'Tabi inanır ama görüşmüyorum artık kimseyle yemin ederim bak senin üstüne yemin ederim görüşmüyorum daha ne diyim' dedi.
'Telefonun FBI ajanı gibi şifreli zaten anlayamıyorum ne yapmaya çalıştığını, kadının numarası hala duruyor mu göster' dedim. Gösterdi, aydın lakabıyla yoktu en azından. Silmiştir tabi salak değilse.
Özetle niyeyse benim üstüme yemin etti, inşallah benden çıkmaz yaptıkları ne diyim

Seni üzmek istemem ama benimki mezardaki abimin üstüne yemin etmişti. Daha sonraki yakaladığımda da ben öyle bi yemin ettiğimi hatrlamıyorum dedi. İyi olmana sevindim

Keşke o zaman telefonu elinden alıp numarayı yazıp arama yaptığında kişi adı çıkardı ve arama kaydı ne zaman konuştuğu ortaya çıkardı en can alıcı noktasını öğrenin ordan vurun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…