Babacığımı çok özledim...

HALLEYS

❤️❤️❤️
Pro Üye
29 Ocak 2015
6.799
127.101
Kızlar belki bu konunun yeri burası değil ama artık şu içimde ki acıyı paylaşmak istiyorum.
Burada babamı kaybettiğim zaman yazdığım mektubu paylaşacağım.
Biraz uzun olacak ama yine de paylaşmak istiyorum.

Sensiz 65. Günüm

Canım babacığım, sen gittin ya ben yarım kaldım.
Seninle beraber her şeyim gitti. Kimse senin gibi bakmıyor bana. Sen bana kıyamazdın, gözyaşlarıma dayanamazdın.
Senin yokluğunu o kadar çok hissediyorum ki, her gün sana gelmek istiyorum.
Artık dayanamıyorum sensizliğe. Sensizlik her bir zerremi sardı. Canım yanıyor, çok fena canım yanıyor.
Her yerde seni arıyor, şu kör olası gözlerim. Bu gözler var ya bu gözler, sen gittin gideli hep ağlıyor.
Artık ağlamak, gülmekten daha çok yakışıyor bana.
Sensizim ve çok yalnızım babacığım. Bilmiyorum sensiz nasıl geçecek bu günler, aylar, seneler.
Sen arardın moralim düzelirdi, şimdi bana iyi gelecek o telefonu kim edecek. Kimse edemez.
Etseler bile hiçbiri senin telefon etmen gibi iyi gelmeyecek bana.
Biliyor musun babacığım, aslında beni en çok sen ağlattın. Senin aniden, beni bırakıp gidişin ağlattı.
Sensiz ne yapacağım ben şimdi. Yapabileceğim bir şey yok ki, neden beni de götürmedin.
Biz, birbirimiz olmadan yapamazdık.
Şimdi nasıl beni böyle sensiz, yalnız bıraktın.
Sen bilmiyor muydun ki, sen gidersen ben yarım kalırım. Hiç düşünmedin mi sen beni.
Oysa sen herkesten daha fazla düşürdün beni.
Neden beni sensiz bıraktın, neden neden...

Bunun gibi bir çok mektup yazdım babacığıma.. Onu çok özlüyorum, her geçen gün, bu acı beni mahvediyor.
Babamı kaybedeli 7 sene olacak ama hala ilk günkü gibi yüreğim acıyor.

Canım arkadaşım benim okurken ağladım
Allah rahmet eylesin.
Ne diyeceğimi bilmiyorum. Allah sabır versin, mekanı Cennet olsun İnşallah

Okumadım okuyamadım.. kötü olacağım için okuyamadım.. allahım rahmet eylesin sizlere uzun ömürler versin inşş ... mekanı cennet olsun

Canım arkadaşım benim okurken ağladım
Allah rahmet eylesin.
Ne diyeceğimi bilmiyorum. Allah sabır versin, mekanı Cennet olsun İnşallah
Amin canım benim amin çok sağ ol. Burnumun direği sızlıyor. Ağlayarak yazıyorum. Canım çok acıyor çok

Okumadım okuyamadım.. kötü olacağım için okuyamadım.. allahım rahmet eylesin sizlere uzun ömürler versin inşş ... mekanı cennet olsun
Amin çok çok sağ olun, Allah razı olsun.
Hep böyle mektup yazıyorum babama, sonra da oturup babamı orada üzüyorum diye ağlıyorum.

Ben de babamı kaybettim 8 yıl olacak nisanda.
Baba acısı geçmiyor, yeri asla dolmuyor. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun babacığının

Ben de babamı kaybettim 8 yıl olacak nisanda.
Baba acısı geçmiyor, yeri asla dolmuyor. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun babacığının
Amin canım amin çok çok sağ ol, Allah razı olsun.
Rabbim senin de babacığının mekanını cennet eylesin. Rabbim rahmetiyle merhametiyle muamele etsin.
Gercekten cok zor ya, bazen nefes alamıyorum. Çok özlüyorum, ne yapsam da bu acı bitse diyorum.

O acıyı çok iyi tanıyorum . Canın yanıyor ilk günkü gibi ama zamanla acıyla yasamaya alışıyorsun .

Ama ne yapacaksın Dünya'da ölüm var

O acıyı çok iyi tanıyorum . Canın yanıyor ilk günkü gibi ama zamanla acıyla yasamaya alışıyorsun .

Ama ne yapacaksın Dünya'da ölüm var
Hem de nasıl bir can acısı, hiçbir şekilde tarifi yok bu acının

Böyle üzülüp, ağlamaktan başka bir şey yapamamak çok zor

Canım seni çok iyi anlıyorum hemde çok iyi. Bende dört ay önce babamı kaybettim. Hemde ellerimde can verdi.Allahin takdiri sonuçta. Bir laf varya olmuşla, ölümüşe çare bulunmaz diye. Gerçekten ölüme ne çare nede karşı koyabiliriz. Bolca dua et onların buna ihtiyacı var. Burada başın sağolsun. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Cok uzuldum empati kurdum 7 senede bile acisi gecmeyen bir sey hayal edemedim icim ezildi

Bende çok özledim Mekanları cennet olsun inşallah

Bazen diyorum keşke bunun da bir çaresi olsaydı, keşke giden geri gelseydi.
Her zaman dua ediyorum, her saniye aklımda.
Çok çok sağ ol canım, Allah razı olsun.
Rabbim sana da dayanma gücü versin. Rabbim babacığına rahmetiyle merhametiyle muamele etsin. Rabbim Efendimiz s.a.v'e komşu eylesin onları (amin)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…