baba ve çocuk görüşü

Efsa0705

Velayet
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2018
405
355
Herkese merhabalar. 4 yaşında bir oğlum var ve boşanma aşamasında olduğumuz babasında mahkeme kararıyla15 gün kalacak. çok zor olacak biliyorum. oda bende hiç ayrılmadık birbirimizden. babasıyla çocuk görüş günleri dışında hiç bir iletişimimiz yok. 2 hafta bir babada kalıyordu bakım olarak çok kötü geliyordu. 15 günü düşünmek dahi istemiyorum babasıdır bakacak vakit geçirecek diye düşünüp avutuyorum kendimi. bakacak kimse yok karşı tarafta 80 yaşında bir annesi var. bu durumda olan anneler çocuğunuz geldiği zaman durumu nasıl oluyor acaba psikolojik olarak(her çocuk tabi ki kendine özeldir ben sadece bu olayı yaşayanları merak ediyorum ) ya da nasıl zaman geçiriyorsunuz?

4 yaşında çocuk 15 günde annesini çok fazla özler bence. ama varsayın ki iş gezisine gittiniz ya da zorunlu başka bir sebepten ayrı kalmak durumundasınız. emanet ettiğiniz kişi de babası.
sonuçta babası, iyi kötü bakacaktır. güvenliğini sağlasın, karnını doyursun, sevgisini göstersin yeter. belki çocuğunuz da size çok bağlıysa annemi özledim diye tutturur o zaman 15 günden önce getiredebilir çocuğu.

zamanla süreler kısalacak merak etmeyin. babası sonuçta görmesi gerek özler her iki taraf da ama bir süre sonra almamaya başlayacak. siz farklı şehirdesiniz sanırım o sebeple mı 15 gündür yok?

zamanla süreler kısalacak merak etmeyin. babası sonuçta görmesi gerek özler her iki taraf da ama bir süre sonra almamaya başlayacak. siz farklı şehirdesiniz sanırım o sebeple mı 15 gündür yok?
2saatlik uzaklıktayız. Yaz tatili dolayısıyla 15 gün verdiler. İlk kez uzun kalacak. Normalde 2 hafta bir cumartesi alıyor pazar bırakıyordu

Tedirginim hiç haber de alamayacağım bu beni zaten çok üzüyor. Malesef getirecek bir insan değil. Umarım getirir.

2saatlik uzaklıktayız. Yaz tatili dolayısıyla 15 gün verdiler. İlk kez uzun kalacak. Normalde 2 hafta bir cumartesi alıyor pazar bırakıyordu
tamam bırakın alsın birşey olmaz bence çocuk babasına da alışmalı.

Babası sonuçta hayatta tutacak, mutlu edecek çocuğun da psikolojisine iyi gelecek. Babasıyla eğlenceli günler oyununa dönüştürün mümkün oldukça, babasıyla takılmaya alışsın

Karsi tarafta bakacak kimse yok diyorsunuz, tek seferlik izin sebebiyle mi 15 gun kalacak? Yoksa cocuga kim bakacak eski esiniz ise giderken

Benim oğlum 7 yaşındaydı kızım da 1 yaş civarı. Kızımı 1 gün bile vermedi hakim. Oğlanı bol bol verdi. Ben akıllı saatini koydum yanına. Dedim ki ona da beni her gün arasın mutlaka. Öyle alıp gitti. 2 kere aldı 3 gün. Birinde çocuk üşütmüş antibiyotikle geldi diğerinde uyuz bulaştırıp getirmiş! Bir daha da oğlum gitmedi. İstemiyorum dedi. Ama bizde 80 yaşında da olsa bir babaanne olsa böyle olmazdı.

Tedirginim hiç haber de alamayacağım bu beni zaten çok üzüyor. Malesef getirecek bir insan değil. Umarım getirir.
Size iyilik olsun diye getirmeyecek ki. Sorumluluktan bunalacak. Çocuğa sabır gösteremeyecek. Kendi yorulacak ve sıkılacak da çocugu geri getirecek. Ben hiç 15 gün çocuguna kendi bakabilen baba görmedim. Sizin ex yaparsa paylaşın lütfen de maşallah diyelim babalığına.

benim oğlum küçük olduğu için saat koyma gibi bir duruumum yok malesef ve hiç letişimimiz yok babası asla haber vermz durumuyla alakalı maleesef keşke benim oğlumda o yaşlarda olsaydı

çünkü kendisi asla arayıp sormuyor görüş günü ne zamansa o zaman alıp bırakıyor ve ben arayınca da asla göstermeyecek ve bilir ki beni görünce ağlayacak nasıl olacak bilmiyorum umarım çok ağlamaz oğlum dayanır

hiç bir şekilde iletişimimiz yok zaten

15 gün nasil dayansin gercekten ya baska cozum bulmaniz lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…