baba evine ne kadar sık gidersiniz?

oh ne guzel valla yanlarinda olsamda hergun gitsem cok sanslisiniz kizlar kiymetini bilin su gurbet ellerde omur geciyor bense ailemi 2 senede bir goruyorum:çok üzgünüm:

şimdi çalışıyosun yoruluyosun ailen seni düşünüyor hazır yemek pişmişkn yesin geçsinler evlerine diyorlar ama hadi yedik kalktık olayı olmuyorrr her zaman......insan işten bazen yorgun tükenmiş gelir kapıda eşi karşılasın güler yüz ister evinde rahat etmek ister tabiki annenlere gitmek hakkın ama haftasonu bir iki yemek at dolaba annenede baska zaman gelelım dersın dıgergunler gıdersın ...boylelıkle araryı bozmazsınnnn

Canım bence biraz fazla kendi düzeninizi oluşturun.zaten bence zamanla en rahat ettiğin yer kendi evin olacak

katılıyorum.. şu şekilde düşünün siz hergün kayınvalidenize gitmek istermisiniz? eşinizde sizle vakit geçirmek kendi evinde eşiyle rahat etmek istiyodur

ben evlenince 2-3 gün giderim kimsede engel olamaz heyyytt
özlerim ben annemi babamı en azından ilk zamanlar alışana kadar :asigim:

bekara kari boşamak kolay gelir arkadaşim. Eşim istemezse ne kadar diretirsen diret huzursuzluk olmasin diye gimezsin gidemezsin oo kazanir yani. Sadece allah hayirli bi eş nasip etsin de

şimdi haftada 4 gün eşimizin ailesi bizi çağırsa kıyametleri koparırız, ama iş annemize geldimi eşimizin söylediği masumane bir laf dert oluveriyor.
Bence eşiniz sizinle daha fazla vakit geçirmek istiyordur, yada annenizde rahat edemiyordur.
Ehhh haftada 4 günde biraz aşırıya kaçmış durumda tabiki. Ama genede siz bilirsiniz.
Açıkcası güzelim ben anneme 20 mt mesafede oturuyorum, çocuklara baktıkları için her sabah ve her akşam görüşüyoruz, ne eşim nede ben bu durumdan şikayetçi değiliz ama annem şikayetçi, "çocukları alın oturmayın evinize gidin, sizin kendi hayatınız yokmu her daim burdasınız" diye söyleniyor.

canim bende sabah bebek birakiyorum öğlen emzirmeye gisdiyorum akşamda almaya gidiyorum ama bu bana o kadar rahatsizlik veriyor ki anlatamam kendimi sürekli ordan çikmayan evine gitmeyen bi hayati olmayan biri gibi hissediyorum benim annemde pazarlari hadi evinize gidin yaa ne işiniz var der eşmle vakit geçireyi diye. O evden gelin olarak çiktiğiniz an el oluyosunuz sizi yağa bala batirsalar bile.
Ben iki tarafada u<zak olmayi istedim ki az görüşelim saygi sevgi olsun sikilmasinlar diye ama çalişinca ve bebek olunca mümkün olmuyo

benim eşim ilk hamileleik haberimizi annemlere vermek istedi ki kendi annesi 100 mt ilerimizde oturuyoken sevildiği yere gidermiş insan...nerdeyse her hafta sonu annemdeyiz aramızda 40 km var eşim hiç sorun etmez banada uyar yani...

Annem 40dklık mesafede ama haftada 2 3 kez gidiyoyom.Bence eşiniz kötü bir niyetle söylememiştir.Yemeği orda yiyince yük olduğunuz hissine kapılmış olabilir.Ya da kendi ailesine de gitmenizi istiyordur ama söyleyememiştir

evli bir insansızı yanı bencede cok sık onun yerine dısarda yemeğe cıkın haftada 1..anenizde az gidin..yanı bukadar sık gitmenin mantığı nedir ayrıca bunda üzülücek ne vaer

bencede baya sık gidiyosunuz:1closedeyes:
sonuçta artık sizinde bi eviniz ve düzeniniz var.

eşinizde sizinle başbaşa kalmak istiyordur.ona yemek yapmanızı istiyorduryerimseniben

ben de annemlere 5 dakıkalık mesafede oturuyorum kayın valıdemlerde 2 dakıkalık cunku karsı apartmanda oturuyor 6 yılık evlıyım vede annesıne sık sık gıtmıyorum dye çok kavga etmısızdır buyuzden çok tarıstık annemlere gıdelımmı dedgımde yok der bende sen bılırsın ben gıdecegım derım gıderım ama o gel gıdelım ddeınde ben yok dersem çok sıdetlı gecımsızlık oluyor

merhaba
Esının aılesıne nekadar sıklıkta gıdıyorsunuz pekı.Bende calıstıgım donemde yemege sık gıderdık hatta esımde ısterdı. Fakat esım aradan zaman gecınce aılesıne daha az gıttıgımızı bızımkılere cok gıttıgımızı soylıyerek problem cıkarttı.Ilerıde problem olabılıyor arada mesafe bırak bence aılende ılerde uzulmesın.

ben ailemden uzak yaşıyorum farklı şehirdeler ama yakınımda olsalar da eşimi çok sık götürmezdim çünkü onun ailesine şu anda çok sık gitmiyorum
bir ara annem benden iki sokak ötedeki kardeşimin evinde kaldı o zaman da işten çıkınca gidiyordum eşimin eve dönüş saatine göre eve dönüyordum eşim d yorgun da olsa hafta da bir kere en azından uğramaya gayret ediyoru oluruna bırakırsan onlar kendi kendilerine zaten yapıyorlar canım hem o zaman daha kıymetli oluyor anne ziyaretleri onlar için :)

X