b-hcg değerleri..:(

kardelenk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
424
20
Arkadaşlar, herkese merhaba
Bana bhcg değerleri konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Kendimi çok kötü hissediyorum.
Son adet tarihim 11.04 dı. 15.05 ta ki bhcg değerim 106 çıkmıştı.
15 gün sonraki yani dün yaptırdığım testte 431 çıktı.
Normalde 1000 leri aşmış olası gerekiyodu heralde.
Böyle bişi yaşayan varmı acaba? Yolunda gitmeyen bir gebelikmidir bu?
Dr. beklemekten başka çaremiz yok dedi...

cnm kanaman falan ya da başka bir rahatsızlığın var mı
inşallah bir problem yoktur cnm ya
bir an önce yükselir değerlerin...

canım ben 7. haftada öğrenmiştim 15000 civarıydı ama bu kişiden kişiye değişiyor.yani 200 lerde başlayanda oluyo demekki çok yeni olabilirrrr

kanamam veya başka bir rahatsızlığım yok
zaten progestan kullanıyorum. Ben klomenle hamile kaldım.
Benim endişem 15 gün içinde bu kadar yavaş artması normal sayılabilirmi ki acaba?

cnm hamilelik çok yeniyse değerler normal olabilir
sen yine aklına kötü şeyler getirme
hep iyi düşün ki iyi şeyler olsun...
Dr un ne diyor?

dr.um 10 gün kadar bekleyelim, başka yapacak bişi yok dedi.
Ama 10 gün geçmez benim için. Yarın başka bir dr.a gidicek bir kereye mahsus,
testi de tekrar yaptırcam. Dün keseyi gördük, ama bebeği göremedik. Gebelik haftanla uyumlu değil dedi dr.um.

ama zaten bunu demek için çok erken değilmi.adetinden ne kadar geçti ki şu an seninnn

yarın git bakalım dr a o ne diyecek
inşallah bize hayırlı haberlerle dönersin
belki adet dönemine yakın hamile kalmışsındır
o yüzden bebiş çook küçüktür
ama kendini sıkıntıya sokma sakın...

adetimden 20 günden fazla geçti, yani şu an 7 haftalık olması gerekiyo nerdeyse.
İlginize çok teşekkür ederim.

canım 15 günde az artmış gibi gözüküyor değerlerin ama doktor keseyi gördüğüne göre dış gebelik ihtimalin ortadan kalkıyor. ama sen genede bir başka doktora görün hemen. 10 gün beklemene gerek yok. inşallah ters bir durum yoktur canım

insallah bir sorun yoktur. Ben degerleri buldum bir kac haftayi yazayim ama sen kafana takma..Doktorunu dinle tabiki. Sayet birsey olsa soylerdi bekletmezdi o kadar. asagada iki ayri deger araligi var. Hangisi baz aliniyor bilmiyorum. Ama sen ne olursa olsun kafana takma ne olur. Hayirlisi olsun de. Bizim bilgilerle, internetten bulduklarimizla olmuyor bu isler.
3. hafta 5-50 9-130
4. hafta 3-426 75-2600
5 hafta 19-7340 850-20800
6. hafta 1080-56500 4000-100200
7-12 hafta 7650-288000 11500-289000

arkadaşlar..teşekkür ederim
içimi rahatlattınız
bugün başka dr.a gittim. vajinal ultrasonla baktı ve çok net keseyi gördü, ama daha çok ufak dedi. b-hcg ve progesteron testlerini istedi. Progesteronum 10,06 çıktı. buna da ne iyi ne de çok kötü diyebildi. b-hcg de cuma günü ancak belli olacak. Hayırlısı diyorum artık. 1 senedir bekliyorum ben bu gebeliği. 10 daha sabredicem. Umarım geç döllenmedir ve bir daha gittiğimde bebişim işaret verir bana. Sevgiler

benimki de erken gebelikdi. Gec yumurtlama olmus bu yuzden son adet tarihine gore hesaplanan yanlis cikiyordu. Senin de boyledir insallah.

umarım Asud, Allah bebişini sana bağışlasın canım.
Normal adet tarihine göre hesapladığında kaçıncı haftanda gördün bebeğini hatırlıyormusun?

ya benim moralim çok bozuk, hiç böyle bişi yaşayan olmadı mı?
p.tesi 431 çıkan b-hcg, çarşamba 543 çıktı. Niye artmıyo yaaaa

ya benim moralim çok bozuk, hiç böyle bişi yaşayan olmadı mı?
p.tesi 431 çıkan b-hcg, çarşamba 543 çıktı. Niye artmıyo yaaaa

CANIM HERKESTE 2 KAT ARTACAK DİYE BİRŞEY YOK.
REGL OLMASINA 5 GÜN VARKEN ÇIKAN DEĞER 64.70
REGL OLUNMASI GEREKEN GÜN ÇIKAN DEĞER 115,56
VE BU DURUMDA BİLE DOKTOR HAYIRLI OLSUN DİYEREK, MORAL VEREBİLİYOR.

HAMİLELİKTE EN ÖNEMLİSİ DOKTORUN HİTAP ŞEKLİ. DOKTOR İNSANI RAHATLATABİLDİĞİ GİBİ STRESE DE SOKABİLİYOR.

HERŞEYİN HAYIRLISI ALLAHTAN.
İNŞALLAH GÖNLÜNE GÖRE OLUR HERŞEY...

canım benimde 6 haftalık olması gereken günde 442 çıkmıştı ve değerlerin çok düşük demişti doktor.36 saat sonra 1268 çıktı ve 6 hafta+5 gün olması gereken gün ultrasonda keseyi gördük 4 hafta +5 günlük çıktı.Geç döllenme olabilir,canını sıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…